Gezellig al die kleine ukjes elke keer Jammer van je mindere nacht. Hopelijk gaat het snel beter. Zit ze soms ook in een sprongetje?
Zo, ben weer bijgelezen, dus ga maar weer wat doen. Zo het badkamermeubel maar eens leeghalen. Mannetje wil vanavond beginnen met het slopen ervan. Moet alleen nog even bedenken waar ik alles kwijt kan, want sommige dingen hebben we natuurlijk nog nodig de komende weken. Dus ga me daar maar even mee bezig houden.
O ja, nog even snel een vraagje. Mannetje heeft gister forel meegenomen van de visboer. Maar waar eet je dat bij? Is dat meer voor op brood of voor bij de warme maaltijd? Hebben jullie tips?????
Nou het was echt goed te horen hier. We dachten eigenlijk dat het alarm van het winkelcentrum hier kwam. Maar dat was dus de garage.
Ik ben gister met Indi op bezoek geweest bij Karsten en heb een aantal leuke foto´s genomen! Zal ze ff plaatsen.
Sommige foto´s zijn wat korrelig helaas. Ik heb geen idee hoe dat komt. Misschien door het licht ofzo?
Leuke foto's kwebbels. Pfff.. net belde mn zus... Die zag dat er 1 op mijn www had gereageerd met: ik hoop dat die kleine meid niet lang op zich laat wachten.. Zouden jullie willen oppassen met wat je schrijft? Bijna niemand hier weet dat we een meid krijgen. Sorry Niesje dat ik het er zo ff neerzet, maar ik was echt ff geschrokken en hoop dat niemand het heeft gelezen.... Liefs
Oh, jeetje. Nou ja. Ik wist eigenlijk ook niet dat de rest van je omgeving het nog niet wist Hopelijk heeft verder het niemand gelezen. Wist je zus het wel?