Ja, over 3 weken wordt het geleverd dus voor die tijd moet alles eruit zijn. En aangezien daar ook ons enige toilet zit, moeten we alles even goed plannen zodat we niet te lang zonder zitten. En tja...troep daar zullen we wel niet aan ontkomen. Maar ja, we krijgen er wel iets moois voor terug.
Bijvoorbeeld Guus Kuijer met Krassen in het tafelblad, heb ik geloof ik sinds ik 8 was niet meer gelezen. Ook staan er veel boeken van Roald Dahl.
Leuke slofjes.Moet ik ook nog voor op pad. Hier ook eentje die nog geen halve boterham op heeft omdat ze te moe was.
Hoorde je naast de sirene die iedere 1/2 minuut afging dan ook dat mens wat riep dat je het gebouw moest verlaten?:x
Hihi,schattig hoor! . Gister zei Indi auto! Ze heeft een auto'tje en ik zei tegen haar ''Dat is een auto'' En toen zei ze dus ook auto!
Ja daarom moet ik ook aan nieuwe gaan denken nu ze is gaan lopen. Die aapie dingen had ik gekocht vlak voordat ze ging lopen dus moet nu misschien ook eens nieuwe gaan kopen.