Februari 2010 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Emmetje75, 6 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. DesireeB

    DesireeB Lid

    13 aug 2009
    85
    0
    6
    volgens mij bedoel jij 30 december of niet?

    ik ga ook 6 weken van te voren met verlof en dat is voor mij dan 19 dec.

    Oeh nog 10 weken :D kom ik nu pas achter :D

    GRtjes Desi
     
  2. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Omdat ik al 2 keizersnedes heb gehad, vorige keer is besloten dat ik niet meer normaal mag bevallen.
     
  3. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Ohhhh dat is helemaal snel!
     
  4. jo7

    jo7 Actief lid

    17 nov 2006
    458
    0
    0
    Vandaag voor de 20 weken echo geweest.
    De Verloskundige kon niet alles beoordelen.Zo was het gezicht niet te zien en waren de bloedvaten niet te zien van de nieren.
    Morgen gaan ze in het ziekenhuis opnieuw een echo maken.
    Verder zag alles er goed uit dus we gaan er maar vanuit dat alles goed zal zijn.
    Het kindje lag er ook niet goed voor.
    Graag had ik willen weten wat het gaat worden maar mijn man wil het absoluut niet dus hebben we besloten om het niet te weten.
    De nieuwsgierigheid blijft wel maar het is inderdaad ook wel sapnnend om te wachten.
    Na mijn bevalling wil ik graag ouderschapsverlof opnemen dus daar ga ik nu maar eens een aanvraag voor invullen.
    Veel succes allemaal
     
  5. jo7

    jo7 Actief lid

    17 nov 2006
    458
    0
    0
    Troeltje het lijkt me wel een raar idee dat je nu al weet wanneer het kindje gaat komen
     
  6. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Ik neem 4 weken vantevoren op, maar als ik me goed genoeg voel, werk ik thuis gewoon door. Ik schat zo in (net als Tonka misschien te romantisch :)) dat ik het veel zwaarder na de bevalling heb dan ervoor. Maar je weet het niet. Het proefschrift moet gewoon af dus ik werk nu ook maximaal.

    Voor mij wordt het dus pas 15 januari. Ik ga wel met kerstvakantie, mijn begeleider, met wie ik ook samen onderwijs geef, is zo lief geweest om de cursus zo in te plannen dat we dan niks meer hoeven te doen, dan kan ik even uitpuffen, diep ademhalen, rustig wat dingetjes aan mijn boek doen als ik zin heb, en nog even gas geven voor zover het gaat tot het verlof. En tijdens het verlof... tja, ik zal het wel zien.

    Troeltje, das apart idd om te weten wanneer het geboren gaat worden he!

    Jo7, het zal vast goed zitten met de frummel, maar ja, die nieren zijn belangrijk. Lag het kindje stil ofzo? Bij mij was het zo bewegelijk dat ze gewoon keek wanneer er wat goed zichtbaar was. Wij wilden het ook niet weten. En vooral mijn man niet... ik vind het wel lastig hoor, hij wil het halsstarriger niet weten dan ik haha. Maar ja, als eentje het niet wil weten.. :)
     
  7. Jeanne59

    Jeanne59 Lid

    24 jun 2009
    41
    0
    0
    huisvrouw, verpleegkundige
    Noord-Brabant

    PREIPROL, dat stond jaren geleden om de drie weken op het ziekenhuismenu (ik werkte er en at het in de pauze). Het was heerlijk prutje, ik meen ook met kerrie erin.
    Zo heb ik ook een recept van de AH, andijviestamp met appel, kerrie, walnoten, kaasburger, klinkt niet aantrekkelijk maar het smaakt heerlijk!
     
  8. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Jo, hoop dat in het ziekenhuis wel alles goed te zien is! Maar we gaan er inderdaad vanuit :)!

    En ja het is zeker apart om te weten wanneer ze gaat komen. Bij Lisette ging het ook zo: "Volgende week donderdag tijd?" en ja hoor donderdag rond 12 uur (wat we ook al wisten) kwam ze ter wereld! Bij Marcus was het wel heel spannend, omdat ik mocht bevallen.
    Maar eerlijk gezegd ben ik wel blij om te weten waar ik aan toe ben hoor, 26 oktober heb ik afspraak bij de gyn en dan zullen we zeker dingen gaan bespreken, vind het wel een beetje spannend!

    Jeanne, ik vind jou prutje helemaal niet vies klinken!
    Ik heb trouwens wel bijna alleen maar trek in andijviestampot met spekjes. Nog meer meiden met extra hunkering naar iets?
     
  9. tonka

    tonka Bekend lid

    2 nov 2008
    784
    1
    0
    Hengeloooo
    Ja laten we maar 30 december aanhouden :D
     
  10. Jeanne59

    Jeanne59 Lid

    24 jun 2009
    41
    0
    0
    huisvrouw, verpleegkundige
    Noord-Brabant


    Lastig, he? Is jebrief al af?
    Ik had de eerste twee zwangerschappen geen contact met mijn vader en ik stuurde hem wel geboortekaartjes. Hij heeft zijn kleinkinderen pas 1,5 jaar geleden voor het eerst gezien (5 en 3 jaar oud).
    Nu heb ik al bijna twee jaar geen contact met mijn moeder, ze weet nog niet dat ik weer zwanger ben, dat is toch pijnlijk. Iedereen had het toch anders gewild. Maar soms kun je niet anders dan te zeggen 'Tot hier en niet verder'. Ze heeft wel brieven gestuurd, maar daarin stonden zulke stomme dingen dat geen enkele reactie van mij uit juist was geweest, dus heb ik ervoor gekozen niet te reageren, wat voor mij écht vreselijk moeilijk was, maar je kunt je ouders niet veranderen, alleen je eigen grenzen bewaken, al zou dat niet nodig moeten zijn. Ik vraag me af hoe het eén en ander gaat lopen. Ik zal wel een geboortekaartje sturen te zijner tijd.
    Succes, Jeanne
     
  11. bwtje

    bwtje VIP lid

    8 okt 2007
    7.331
    0
    0
    Eindhoven
    Hier ook nog steeds geen contact met broer...ook kaartjes gestuurd nu niet meer ik laat het maar zo...zijn gemis denk ik dan. Dat hij dit kereltje niet gaat zien enz..
    Als hij dat ervoor over heeft..

    Hier wordt het vandaag restjes dag hahaha ff alles opmaken wat we in de koelkast hebben staan..
     
  12. Loontje4

    Loontje4 Niet meer actief

    Hallo dames,

    Het is echt al een eeuwigheid geleden dat ik hier geweest ben. Heb deze site nu minder nodig denk omdat ik het nu met iedereen kan delen. Ik ga tot 4 weken van te voren proberen door te werken en ik voel me nu goed dus ik hoop dat het lukt. Hier verder alles goed met iedereen??
     
  13. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Ohh Jeanne jij hebt het ook al niet gemakkelijk zo te lezen!

    Het is naar inderdaad wanneer iemand niet kan voldoen aan de taak die ouder zijn met je mee brengt.
    Ik begrijp best dat wanneer je kinderen ouder worden ze zelfstandiger worden en minder leunen op hun ouders, maar van de andere kant je kinderen blijven je kinderen en die wil je toch wel wat vaker zien dan 2/3 x per jaar op een verjaardag. Zeker wanneer er kleinkinderen bij komen...

    Mijn vader voelt zich erg verongelijkt denk ik, hij biechtte laatst op (toen het uit was met zijn vriendin) dat hij ons vaker wilde zien en het grotendeels aan hem lag. Maar later hoor ik hem tegen mijn schoonzusje zeggen dat hij vind dat ik nu bij hem langs moet komen. Hij is echt iemand van: ik kom 1x bij jou en daarna kom jij 1x bij mij en zo wisselen we het af.
    En dat terwijl hij er altijd een grote hekel aan had als zijn ouders dat deden (want die zijn ook zo, met hen heb ik helemaal geen contact). Hij weet hoe druk wij het hebben met onze kinderen en eigen zaak, en door de weeks kunnen wij gewoon niet weg en hij kan veel makkelijker even van huis, ik vind dus niet dat hij gelijk heeft.

    Bellen doe ik niet, want hij luisterd eigenlijk bijna nooit naar me en wil alleen over zichzelf praten, heel irritant.

    Maar goed ik had dat allemaal al naast me neergelegd en er vrede mee dat mijn vader nou eenmaal zo is en was blij met het beetje contact, maar zijn laatste actie heeft mij erg gekwetst. Soms denk ik eraan om het allemaal zo te laten en maar af te wachten tot hij mij (uiteraard boos dan) opbelt, ik heb geen behoefte meer aan dit moeilijke gedoe. Maar vind het ook weer moeilijk om de deur helemaal dicht te doen.
    Dus ik zal morgen mijn brief laten lezen een vriendje en dan misschien de moed verzamelen hem te versturen (mijn vader is nogal een overheersend persoon, dus verwacht een hoop verwijten e.d. terug :( )

    Wat een verhaal heb ik weer getypt, jullie begrijpen dat ik er best mee zit...
     
  14. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Maar moeilijk is het wel als iemand je afwijst op zo'n manier... Maar inderdaad zijn verlies, jij hebt een leuk gezin en hij kent ze niet!
     
  15. Jeanne59

    Jeanne59 Lid

    24 jun 2009
    41
    0
    0
    huisvrouw, verpleegkundige
    Noord-Brabant
    Hallo allemaal,

    Waarom zijn we hier eigenlijk allemaal zo anoniem aan het doen?
    Ik kan me moeilijk een beeld maken bij al die forumnamen.
    Als ik een gezicht zie dan kan ik veel beter dingen plaatsen.
    Het zal wel normaal zijn, privacy, alle persoonlijke dingen die gedeeld worden, etc.

    Ik heb van een helderziende vriendin veel informatie gekregen over ons kindje dat geboren gaat worden. Bij de eerste twee kinderen heeft ze dat ook gedaan en alles is uitgekomen, tot in de details, dus ik hecht er veel waarde aan. Waar mijn eerste twee kinderen erg in de lijn van mijn mans familie liggen, zal dit kindje meer in mijn lijn liggen. Dus dat is ook wel leuk voor mij om te horen. Verder kreeg ik veel info over haar karakter en hoe ze haar plaats in het gezin zou vinden. Het was allemaal heel mooi, alsof het allemaal zo bedoeld en uitgedacht is. Ik kan niet wachten om haar te zien en in mijn armen te sluiten.

    Zijn er meer meiden die bekkenklachten hebben? Ik kan niet meer normaal lopen, autorijden en traplopen, echt balen, ik moet nog 20 weken vooruit kunnen....

    Groetjes van Jeanne
     
  16. bwtje

    bwtje VIP lid

    8 okt 2007
    7.331
    0
    0
    Eindhoven
    Ja leuk is anders..en ook niet te begrijpen dat door zoiets kleins iemand zo reageert!
    En hierdoor een hoop misloopt..als het zo blijft dan is dit jochie de eerste die hij niet gaat zien..
    Tuurlijk is het wel moeilijk ik droom er 's nachts ook wel eens over..maar het is nu echt aan hem..dus meer kan ik niet doen :(

    Jou verhaal lijkt mij nog veel heftiger hoor!
    En zie ik ook dat je het moeilijk hebt..Nou meis extra knuffel voor jou en we zijn er voor elkaar!
    Als je de brief wil laten lezen mag dit altijd he! buddy ;)
     
  17. bwtje

    bwtje VIP lid

    8 okt 2007
    7.331
    0
    0
    Eindhoven
    pff minder meid ff doorbijten dus doe rustig aan want het is niet nix!

    Over anoniem gesproken er staat 17 Oktober wel een meeting op de planning. maar of deze doorgaat? Ik weet het niet hoor..er is een lijstje gemaakt maar verder erg stil erover...
    Wie heeft er nog serieus interesse?
     
  18. tonka

    tonka Bekend lid

    2 nov 2008
    784
    1
    0
    Hengeloooo

    Tomaat!! Alles met tomaat erin!! Kant en klare pastasaus, zou het wel als soep willen maken:))) En hollandse kost,was altijd van de rijst en pasta's, de wraps etc. Lekkere stampotjes met heeeeeeeeel veel groente erin, vis heb ik ook liever dan vlees behalve een kippepootje uit de oven:)
    Als ontbijt at ik jaren yoghurt met musli, nu crackers met kaas en een glas melk. Vind spa rood bijzonder smakelijk (?) en sappen te zoet, frisdrank..alleen wanneer er geen spa is dan een tonicje oid. Zeer gezond allemaal dus, heb ook echt geen zin in zoetigheden.

    Maar wat ik echt enorm mis...broodje tartaar met uit, broodje rosbief en gerookte zalm!!!! wanneer ik bevallen ben, zorgt mijn ervoor dat ik dit te eten krijg :D
     
  19. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    ben ik ook weer even. gister heel de dag geslapen en vandaag tot 12u. ben het weekend thuis geweest en de griep mee terug genomen denk:) zusje was zo lief... moest heel tijd buik voelen. Ze wilde alleen dat het bij ma in de buik zat want dan was ze niet meer de jongste (van 8kinderen, dus word flink over gemoederd)

    @ boni Hebben de x-adventure jogger swivel in khaki kleur.
    had je die bh's dan nog wel voor normale prijs?

    @verlof: ik ga proberen om tot de 4 weken te werken maar heb het voordeel dat ik ok met 8 weken kan stoppen als het niet gaat! is het varen toch nog ergens goed voor;)

    @ meeting: weet ik niks van. kan iemand meer info geven daarover?

    groetjes!
     
  20. Jeanne59

    Jeanne59 Lid

    24 jun 2009
    41
    0
    0
    huisvrouw, verpleegkundige
    Noord-Brabant


    Natuurlijk begrijpen wij, en ik zeker, dat het niet niks is en dat het aan je vreet. Soms groeien kinderen boven hun ouders uit en dat is voor niemand makkelijk, dat jij nu de verstandigste moet zijn.
    Ik heb trouwens, sinds de escalatie met mijn moeder, ook geen contact meer mijn broers, ik zoek het contact ook niet op, mijn moeder heeft namelijk altijd tussen hen en mij ingestaan, uit angst van haar zelfgemaakte voetstuk gestoten te worden, allemaal angst, niet nodig, maar 'haar jongens' slikken alles voor zoete koek, dus het enige wat ik kan doen is afstand te nemen, totdat ze zelf eens bewustworden, dat hun moeder toch niet de persoon is die ze denken dat ze is. Ik ga ze niet wakker schudden, want dan heb ik het weer gedaan. Wat ik wel erg vind is dat ze dit contact dus in de weg staat, mijn kinderen nauwelijks weten wie hun ooms, mijn broers zijn. Dat je hun kinderen niet ziet opgroeien, etc.
    Als je een brief schrijft, dan komen de dingen vaker anders over dan jij ze bedoelt, dus laat een paar mensen je brief even lezen en beoordelen of je hiermee je doel haalt. Vergeet niet dat moeizame relaties met ouders, je heel veel leren over jezelf (hoe ga je ermee om, hoe maak je je los, wordt volwassen, blijf liefdevol, niet oordelend, blijf bij jezelf, hoe bewaak ik mijn grenzen, waar liggen, mijn grenzen?, vooral met dominante ouders duurt het vaak wel 40! jaar eerdat zulke processen afgerond kunnen worden). Dus bedank ingedachten voor al die wijze lessen, die je sterk hebben gemaakt, al voelt het niet altijd als sterk.
    Succes, Jeanne
     

Deel Deze Pagina