ik geef isabella meestal het vlees in stukjes, kan ze zich daar op uitleven en de rest krijgt ze van mij.
Hoe doen jullie dat dan met fruit eten? Hier krijgt Julian zijn fruit in stukjes in een bakje zodat hij het zelf kan eten.
Ja, wat hier ook nog wel eens wil helpen is de INtertoys folder (hihi, je leest het goed LK ). Als hij daarin bladert gaat hij zo op in het boekje dat ik hem 'ongemerkt' eten kan geven. Maar ja, doe het maar zelden hoor, want hij moet er natuurlijk ook niet aan wennen dat hij onder het eten altijd maar iets te spelen of te lezne krijgt.
Ik kijk ze ook op tv hoor ik download ze in hd kwaliteit en kijk ze dan via het media center op de tv. Ik zit nu ook via de tv op de bank te forummen. Mijn man is nogal van de technische snufjes zullen we maar zeggen dus op deze manier profiteer ik daar van mee
Slaap lekker meid! Hopelijk een betere nacht dan vannacht!!!! En hopelijk morgen een dag met toch nog iets van een oplossing of idee waar je iets mee kan!
meestal krijgt ze banaan, druif of appel en die geef ik dan in kleine stukjes (de druiven trouwens gewoon zo) in een plastic bakje, die gaat dan ook overal mee heen
Klopt, nee ik wilde er al wel een kopen maar kon telkens niet kiezen en heb nu de knoop doorgehakt om deze te doen. Zat ook nog te denken aan zo'n nettere jas maar die kun je niet even snel met een doekje afnemen en Julian is toch nog steeds zo dat hij af en toe een beetje drinken vermengd met eten spuugt.
Ik ga nu ook echt blijf ook maar turen naar het scherm en op verversen drukken. Hoop dat alle kindjes morgen weer een gezellige dag hebben. Lees over een hoop driftbuien en veel herkenbare sprongtaferelen. Het moet nu maar eens klaar zijn met die juli kindjes sprong ik vind het wel genoeg geweest. Tijd voor gezellige kindjes.
Merel mocht eigenlijk geen auto van Bas. Vindt de ruimte hier te klein. Maar rijden kan ze op zich wel. Oké het is wat krapper, maar dan moet ze maar wat beter sturen later. En qua "opstalling" kan die staan waar nu de poppenwagen staat. Die gebruik ze toch nauwelijks. En ik had zoiets van, ik heb nu geld verdiend met iets wat maar in de kelder lag te slingeren. Dus ik vind dat ze die mag hebben. Maar toen kwam Bas weer met het argument dat ik haar voor Sinterklaas een loopfietsje wil geven. Maar daar kan ze nu nog niks mee .
hahaha druiven vindt Julian maar vreemde dingen, die gaan in zijn mond en dan er weer uit en dan gaat hij ze bestuderen om ze daarna aan de hond te geven die ze niet mag hebben Kiwi is tegenwoordig wel helemaal gek op, nectarines en perzikken vind ie maar niks, banaan krijgt ie tegenwoordig bij opa dus die geef ik zelf maar niet meer en peer en appel zijn te doen hahaha.
was trouwens grappig vandaag met isabella, was aan het wandelen met haar naar de supermarkt, komen we een paar plassen tegen gaat ze erin stampen. Hardstikke leuk natuurlijk, ze moest echt heel hard lachen, was echt super schattig! tot ze dr ineens bij ging zitten.. tsja das behoorlijk koud ineens haha gelukkig waren we alweer op de terug weg en is de supermarkt maar een straat verderop!