Maar nu moet ik echt gaan slapen hoor! Het is alweer bijna half 1 zeg. Wel jammer, want het is weer de 1e keer sinds tijden dat wij weer gezellig met z'n tweetjes aan het beppen zijn, terwijl de rest op 1 oor ligt.
die zijn nooit uitelkaar geweest! Heb ook nog smsjes van haar in mijn telefoon staan waarin dus staat dat ze gevoelens voor roeland heeft en blablabla en die gaan zeker zaterdag mee. 1 verkeerde blik of woord en hij weet het:x
Inderdaad Nou ja als je er zaterdag nog bent als ik terug kom van het personeelsfeest dan beppen we weer gezellig verder Slaap lekker!!!
en anders vrijdagavond!!! zit me ineens te bedenken dat ik anders toch al zeker 2 uur op bed had gelegen omdat ik er anders morgen om half vijf uit had gemoeten, voelt wel heeeeel goed dat dat nu niet moet en dat ik mijn kleine mannetje zelf naar het kdv kan brengen
nou ze denkt dat ze heel wat is wat ze dus absoluut niet is!!! maar genoeg over haar, is de energie niet eens waard eigenlijk om over te typen
nou we gaan naar pitch en put (golf achtig iets) en dat begint om zes uur dus volgens mij is het niet heel laat afgelopen en is hier niet echt ver vandaan.
morgen heb ik om twee uur een rondleiding tot drie uur en dan begin ik vrijdag met de cursus, dan maandag weer vrij en dan weer vier dagen werken en daarna 3 weken lang vijf dagen cursus en vanaf dan 28 uur werken
Zo en nu ben ik er echt vandoor hoor. Misschien tot vrijdagavond of zaterdagavond. En anders maar heel snel weer afspreken om live met elkaar te babbelen. Trusten meis. Knuffel aan Julian en groetjes aan Roeland.
afspreken gaan we sowieso snel doen Groetjes terug en de knuffel doe ik morgen!! Slaap lekker en een knuffel voor Merel en de groetjes aan Bas!!!