Hè wat balen voor je, zit je nog wel boven de lijn?? (heb ik ook een keertje gelezen, heb er niet zoveel verstand van, maar begin steeds meer op te steken hiero)
Ja dat klinkt me bekend in de oren, het komt ook omdat we dit zo graag willen. Het is ook niet niets zwanger raken, het gaat je leven zo op de kop zetten, tenminste dat denk ik, zo ben je met 2 en zo hoop je met 3 te komen.
Dag 2 na.........dat is altijd de pijnlijkste dat qua spierpijn enzo. Heb ik ook als ik te fanatiek aan het sporten ben geweest of iets nieuws heb uitgeprobeerd.
Ik heb normaal altijd de dag na zoiets de meeste pijn. Ik had gisteren ook waanzinnig veel pijn hoor. Maar merk nog niet echt of het vandaag minder is. Denk dat ik dat wel merk als ik wat in huis begin te doen dadelijk...
@ Yaraa, ohhh wachten weer dus, ik kom je gezelschap houden op 't bankje hoor. Ik moet nog wel een tijd zitten dus nu nog niet zo spannend. Ik duim voor je!! @ Mamaatje, wat raar die temp van jou! Ook niet leuk! Hopelijk komt er snel meer duidelijkheid! @ jump eitje van Zijvdhoek, jump!! You can do it!! @Rimar, shit dat je de testen vergeten bent. Maar gelukkig heb je nog even de tijd! @ Ingef, hopen dat je eitje snel komt! Enne, je hebt in ieder geval iets te doen om de tijd te doden met Ingefman
Als mijn rug gaat opspelen neem ik meestal een ibuprofen (tenzij ik de wachtweek zit dan paracetamols maar die helpen niet zo goed als ibu's) en zodra deze begint te werken normaal rechtop gaan lopen, anders heb je kans dat je scheef gaat lopen/houding wijzigen om zodoende minder pijn te hebben. Maar als het echt erg is dan zie ik er aan het begin van de wandeling uit als een oma van 90, zo loop ik, en als dan e.e.a. loskomt wordt het steeds een stukje beter (ga ik rechter lopen). Maar gelukkig heb ik dat niet al te vaak (gekanteld bekken) want leuk ik anders wat. Maar ik hou stiekem toch mij hart vast wat het gaat doen mocht ik zwanger raken.
ja meiden afwachten geblazen. En ergens ga ik ervan uit dat ik dus naar de volgende ronde door zal moeten, maar toch zit er nog een klein beetje hoop hier vanbinnen dat de daling in mijn temp om een innestelingsdip zou gaan en dat ik dan toch nog zwanger zou kunnen zijn. Laten we het zo stellen, als de temp de volgende dagen niet terug stijgt is het game over voor mij.
Ja en het weekend staat voor de deur dus er kan geklust worden, hihi, door de weeks is het wat lastiger nl.
Bij mij heeft FF een kruis gegeven, precies op de dag dat ik zelf al wist dat m'n eisprong was. Ben ik heel blij mee, want het was toch nog wel even spannend van: het zal toch wel écht kloppen? Maar vooralsnog doet mijn temperatuur precies wat ie moet doen, erg fijn! (nu moet ie nog hoog blijven aan het eind van de rit!!)
Ja die laatst wachtdagen zijn altijd het moeilijkst, en die stille hoop heeft bijna iedereen wel gehad, dus het is bekend. We gaan gewoon goed voor je duimen, zijn we heel erg goed in, ben ook al druk aan het duimen voor BB10, dus daar kun je zo bijgevoegd worden hoor.
Hee Angel is in the house, hoe is het met jou? Hoe ging het bij de kaakchirurg, heb ik je niet meer over gehoord nl.
Ha, dat is een goede timing! Dat wordt een gezellig weekendje! Ik had dat ook deze keer, mijn ei sprong op maandag.
Ik zit er dus ook aan te denken om vandaag dan maar ibuprofen te nemen. Kan ik eigenlijk niet verdragen met mijn maag, maar ja. Dan heb ik iig minder pijn. Daarbij heb ik ze toch nog liggen, dus waarom niet he? Ik moet nog zoveel doen vandaag... verven, sporten, boodschappen. Druk dagje weer dus.
Zojuist de dokter gebeld en zij vondt het beter dat ik de afspraak van vrijdag af zeg totdat ik zekerheid heb.. Dus doe nog steeds mee met de testmarathon de 18de O en je mag echt niet zwanger zijn als je dit onderzoek laat doen!
ja vat er helemaal niets meer van die temps en die cyclus van mij... trouwens weet je wie ik mis loran...heeft ze tijdelijk wat afstand genomen van het forum?