Wie heeft er Clic laarsjes

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by PenK, Oct 8, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. PenK

    PenK VIP lid

    Jan 20, 2006
    6,275
    521
    113
    Ik vind ze namelijk helemaal geweldig maar vraag me af of het materiaal niet te stug is. Mijn dochter is bijna 3 en heb tot nu toe alleen schoenen van een soepeler materiaal.
    Ik heb ze gisteren wel even gepast in een schoenwinkel in de buurt en ze liep er best goed op. Nu klinkt 'best goed' misschien niet helemaal zoals het hoort, een kind moet uiteraard gewoon goed op schoenen lopen, maar ze heeft voor het eerst in haar leven laarsjes aan, dus kan me voorstellen dat ze er wel even aan moet wennen.
    Maar door het stugge materiaal (ik vond de neus vrij hard!) wilde ik er nog even over nadenken en vooral weten of er moeders/vaders zijn waarvan hun kindje wel deze laarsjes heeft.

    Ik vind de schoenen van dr. Visser altijd heel fijn, maar op de laarzen van dat merk kon ze helemaal niet lopen, en dat was niet een kwestie van even wennen....

    Andere (merk)tips zijn uiteraard ook van harte welkom!
     
  2. nicole26

    nicole26 Niet meer actief

    Denk dat ze er nog even aan moeten wennen , mijn dochtertje heb ik vanmorgen voor het eerst haar nieuwe laarsjes aangetrokken en ze waren niet van clic maar wel de zelfde vorm en materiaal .. op het begin slofte ze een beetje maar het ging op een gegeven moment steeds beter met lopen ... ( wel super leuk die clic laarsjes :D)
     
  3. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    mijn dochter had afgelopen jaar hoge schoenen van clic!
    en inderdaad.. vooral de stevigheid rond de enkel leek ze erg aan te moeten wennen. de neus viel wel mee overigens.. en de zool deed het ook prima
    het was echt het enkeldeel wat nogal stug was
    maar verder liep ze als een kieviet.. en inmiddels is ze niet meer bij te houden :)

    en ze heeft ze ook aangehad naar oostenrijk omdat er voor haar maat nog geen snowboots bestonden.. haar voetjes bleven heerlijk warm EN droog in de sneeuw :)

    wat mij betreft is het merk goedgekeurd :)
     
  4. Alieke

    Alieke Fanatiek lid

    Oct 10, 2007
    3,793
    157
    63
    Mijn dochter heeft ook Clic! laarsjes, ze vind ze helemaal geweldig! Ze liep even houterig maar het waren ook haar eerste laarsjes. Eigenlijk was dat na een dag voorbij :)
     
  5. PenK

    PenK VIP lid

    Jan 20, 2006
    6,275
    521
    113
    Ow, super! Dan ga ik toch nog maar eens passen.
    Gisteren bij Nelson geweest, daar hadden ze maar 1 kleur, wel heel leuk maar ik houd van kunnen kiezen:).

    Ik heb ook nog een dochtertje van bijna 2, ze hadden ook hele leuke minnetonka-achtige clic laarsjes....wie weet is dat voor haar wel wat!
     
  6. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    @alieke: hier niet enkel eerste hoge schoenen.. maar ook eerste echte gewone schoenen.. gezien ze de pech had in september te gaan lopen... moest ze meteen aan de goede stevige schoenen ipv lichte zomerschoentjes :)
     
  7. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    Nov 27, 2007
    3,925
    0
    36
    De "baby variant" van de Clic laarsjes zijn toch niet echt stug? Mijn dochter loopt er vanaf het begin af aan prima op. Goede kwaliteitsschoen vind ik.
     
  8. PenK

    PenK VIP lid

    Jan 20, 2006
    6,275
    521
    113
    @zo79; en die kan ik dus nergens vinden!!! En die vind ik zo schattig.
    Waar heb jij ze gekocht als ik vragen mag???
    En tot welke maat gaat die??? Mijn oudste heeft maat 24/25 en de jongste 22/23
     
  9. Alieke

    Alieke Fanatiek lid

    Oct 10, 2007
    3,793
    157
    63
    Mijn dochtertje heeft dus deze in maat 22 of 23 (weet het even niet meer):
     
  10. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Hm die ik hier had waren echte loopschoenen wel al hoor
    niet echt babyschoentjes meer

    stevige leren schoenen met een goede zool.
    tot precies boven de enkel.. dus geen laarsjes.
     
  11. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    Nov 27, 2007
    3,925
    0
    36
    Ik koop ze altijd bij de kinderschoenenzaak in Capelle aan den IJssel waar we vaak komen. Maar ze hebben ze ook bij Coccinelle (zie www.coccinelle.nl) Misschien hebben ze daar nog wel wat in de outlet!

    Die Clic laarsjes in de "baby" variant (klinkt zo stom, maar ik bedoel dus die met de redelijk soepele zool en niet te hoog) gaan tot maat 26 of 27. Moet dus voor je beide dochters wel kunnen.

    Wel even goed kijken, soms vallen ze namelijk groot!
     
  12. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    @zo79: dan heb ik vast "baby clics" :)
    prima schoentjes :)
     
  13. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    Nov 27, 2007
    3,925
    0
    36
    @Saskia, ik ben ook altijd erg tevreden over Clic. Zit van kleins af aan al goed bij mijn dochter, en elke collectie vind ik wel wel een paar modellen leuk.

    Kortom: ik ben fan :D

    Kan niet wachten tot mijn jongste erin past hahaha
     
  14. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    @zo79 mja wij hebben ze gekregen..
    Geen franjes, donkerblauw (bijna zwart)
    zo gewoon in doos niet heel bijzonder dus maar anne droeg ze echt supergraag en met kleding was het gewoon heel leuk
    ook onder jurkjes ed

    geen idee waar ze gekocht zijn :)

    hoe groot is jouw jongste dan?
     
  15. PenK

    PenK VIP lid

    Jan 20, 2006
    6,275
    521
    113
    He, dat is een goeie 'Coccinelle'.
    Ik ga eerst morgen bij Isshoe kijken, daar hebben ze ook clic's.
    Hopelijk slagen we nu wel, het weer slaat om en we hebben alleen nog zomerschoentjes (gelukkig wel dichte)....
    En anders zondag weer op pad.....Gelukkig vind ik shoppen geen straf, haha!
     
  16. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    Nov 27, 2007
    3,925
    0
    36
    Mijn jongste is 11 maanden dus het duurt nog een tijdje voordat ze laarsjes aankan ;) Als ze nét lopen en dan laarsjes aankrijgen is het altijd net of ze twee gebroken benen hebben :D Tenminste, dat was bij mijn oudste zo. Nu is ze 5 en heeft ze hoge laarzen en dat staat zoooo leuk (en het belangrijkste, ze loopt er goed op).
     
  17. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    Nov 27, 2007
    3,925
    0
    36
    Hoop dat je kan slagen! Shoppen is inderdaad geen straf, maar ik vind het wel elk seizoen weer een uitdaging om precies de goede schoen / laars te vinden die aan alle eisen van een kritische mama voldoet ;)

    Succes met de zoektocht!
     
  18. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    @zo79 mja anne liep een week na dr verjaardag.. en 2 maanden later kon ze die clics gewoon goed aan :)
    wel droeg ze ze nog niet zo vaak.. maarja op een gegeven moment wilde ze steeds meer zelf lopen buiten
    en oktober/november is niet echt iets om op je sloffen naar buiten te gaan :)
    dus met een paar maanden... gaat het wellicht gewoon al lukken hoor *lach*
     
  19. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Hier ook clic laarsjes.. Helaas al te klein..

    Dus wie vind ze mooi! Maat 21..:D
     
  20. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    ze zien er inderdaad netjes uit :)

    en leuk ook.. :)
     

Share This Page