mijn dochter 9mnd zit nu op 3 flessen, wanneer wordt dat 2 of 1 fles?? en hoe stap je over naar gewone melk, eerst maar half om half??
Mijn zoontje zat met 8 maanden al op 2 flessen. Hij kreeg tussen de middag na de boterham nog een kleine fles en die heb ik vervangen voor een extra boterham. Qua melk weet ik het niet precies. Ik ga voorlopig nog niet over denk ik. En ik ga het sowieso niet half om half doen Heb ik met opvolgmelk ook niet gedaan en dat ging ook prima.
mijn zoontje is nu 8 maand en 2 dagen. hij zit al een paar weken op 1 fles (de avond fles) wel heeft hij 2 melkmomenten( in de ochtend krijgt hij opvolgmelk met granen uit een bordje.) ik ga voorlopig nog niet over naar gewone melk. en weet nog niet of ik van plan ben om het half om half te doen, ik was het bij opvolg melk niet van plan, maar meneer vond het maar niks in 1 keer over naar andere melk. dus toen heb ik wel half om half gedaan, maar de volgende dag niet meer half om half en dat ging prima, ik zie tegen die tijd wel of hij of gewoon meteen over kan of eerst half om half wil
maar wat drinken jullie kleintjes tussen de middag dan?? hier is het smorgens een papfles en een deel van mijn brood(kan goed schooien hahahhaaha) dan fruithapje met wat diksap of rosevice 12 uur a half 1, pap of een broodje en dan een fles. smiddag koekje of een broodje met wat drinken savonds groente hap en dan om half 7 nog een fles voor het naar bed gaan.
Ik bied mijn zoontje sowieso zeer regelmatig water aan gedurende de dag, omdat hij niet zoveel drinkt. Maar alleen water. Wat jij doet is prima, zolang ze voldoende vocht drinkt op die momenten. In principe zou je de middagfles kunnen weglaten en dus bijv. een extra boterham kunnen toevoegen. De ochtendfles wordt hier straks een bord pap en dat blijft voorlopig zo en de avondfles hou ik er ook nog wel een tijdje in denk ik. Al zal ik hem straks wel iets kleiner maken.
Hier kreeg Robyn tot 11 maanden (ongeveer) nog steeds 3 flessen. Vanaf 11 maanden zijn we gewone melk gaan introduceren door het gewoon te geven (tussen de middag bij haar broodje ipv opvolgmelk). Wij hebben het gewoon koud gegeven (ging goed), maar je kan het eventueel even opwarmen (en dan na een tijdje dit steeds minder warm te maken zodat ze aan koude melk went). Toen de melk tussen de middag goed ging, zijn we het 'smorgens ook gaan geven. Avondfles zijn we mee gestopt, maar je kan ook 'savonds nog een fles gewone (warme) melk geven.