Hoeveel en wat geven met sinterklaas

Discussion in 'De lounge' started by amber1978, Oct 10, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nicole26

    nicole26 Niet meer actief

    Ik ga hier niet neerzetten wat ik uit ga geven voor sinterklaas want dan word ik volgens mij voor gek verklaard :D Maar moet er wel bij zeggen dat ik niets voor kerst of iets duurs voor haar verjaardag koop verder ( ze is op 24 dec. jarig ) Vorig jaar toen ze nog kleiner was heb ik ook niet zoveel gedaan want dat vond ik toen onzin maar nu vind ik het alleen maar leuk .... en ze krijgt zo door het jaar heen niets van speelgoed en ik doe er veel boekjes en bijv. mini loco en dvd´s bij dus niet alleen maar speelgoed ... En nee ben allesbehalve rijk heb er maanden voor gespaard maar vind het gewoon leuk :)
     
  2. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    doe wat je leuk vind meid!:)
     
  3. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Uuuh nog geen idee. Hij heeft volgens mij alles al.
    Niet teveel geld gaan we uitgeven denk ik. Lekker veel kleine dingetjes, autootjes , tractors, Bumba en Dora ( alhoewel... mijn kerel is niet zo pro-Dora bij jongetjes :D )
    Voorleesboekjes die we 2e hand wel kunnen kopen op een markt ofzo.
     
  4. Bolly

    Bolly Fanatiek lid

    Sep 27, 2009
    2,125
    0
    0
    eigen onderneming
    zuid holland
    eee nou gelukkig wij vieren het niet, maar zodra er een kleintje is wel,dan is het weer leuk.

    zou als nog niet meer aan besteden dan met kerst,, want wij zijn echt kerst mensen .

    xxx
     
  5. ikke1981

    ikke1981 VIP lid

    Apr 14, 2006
    13,689
    0
    0
    Den Haag

    hahah nog een lobbes.nl fan!
    Echt nuttig speelgoed voor weinig, ik kon gewoon niet kiezen
    Ik heb er bijna iedereen in mijn omgeving mee besmet gewoon :D
     
  6. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Hé wat een goede site! Ben al even het e.e.a. aan het inslaan :D
    Niet duur, en gewoon veel leuke dingetjes.

    Bedankt!
     
  7. Veraenroy

    Veraenroy Fanatiek lid

    Apr 2, 2006
    3,019
    0
    0
    Jelina is 14 dec jarig,
    Dus we hebben pakjes avond
    haar verjaardag
    en dan kerst kadotjes

    Voor de sint had ik 25 euro aan kadotjes in gedachten, (ik denk knutselspulletjes klei, kleuren, kleurboek)
    Voor haar verjaardag 50 euro (1 a 2 gezelschapsspellen Jelina vind roodkapje geweldig, dus ik denk het roodkapje spel en knibbel knabbel knuisje)
    En voor de kerst 75 a 100 euro. (hiervoor dacht ik aan de quad van bart smit (59.95) en ik heb al bambino loco voor haar gekocht via mp. En ook heb ik een soort furreal ijsbeer, maar dan niet van furreal maar een ander merk.
     
  8. Devy

    Devy Fanatiek lid

    Aug 23, 2008
    3,437
    1
    0
    Tilburg
    Wij doen op het moment eigenlijk nog niet veel met de Sint; het blijft alleen bij een kleinigheidje ook bij de opa's en oma's. Totdat Kyra het besef heeft van de sint vieren wij alleen kerst uitgebreid. En dan krijgt ze voornamelijk nuttige dingen zoals kleertjes van ons. Ze kan zich prima vermaken door op die avond de kleertjes van hot naar her te slepen en dat heeft ze toch iets om uit te pakken. Ze was in september jarig en toen heeft ze al voldoende cadeaus gehad.
     
  9. popje

    popje VIP lid

    Jul 20, 2006
    7,339
    269
    83
    NH
    Ik zat hier ook al aan de denken om een topic te open. over deze onder werp... maar dacht het is nog lang niet zo ver... maar voor je het weet is het 5 december.

    Wij geven aan onze zoon:
    Little people boederij met een aanvullen er bij.... (gekocht toen little people 50 jaar bestond dus 50% korting), een pyama
    en onze dochter:
    duplo lego huis met iets van duplo er bij, een pyama
    misschien dat ik nog 1 dingetje er bij koopt.
    oma en opa hebben ook voor ieder 3 kado's en vind het dan wel goed zo.
    ons zoon is 1 dag na sinterklaas jarig.
    onze kinderen zijn dan 1 jaar en 2½ jaar dus echt begrijpen doen ze het niet....
     
  10. evamerel1

    evamerel1 Bekend lid

    Aug 4, 2009
    905
    0
    0
    Ik geef 50 euro per kind uit, voor mijn dochters en mijn nichtje.
    Daarvan doe ik 2 grotere cadeaus en wat kleine dingen. Zoals al eerder werd opgemerkt, als er vele kleine cadeaus gegeven worden, is het moeilijk kiezen voor een kind.
     
  11. Nynke

    Nynke VIP lid

    Sep 30, 2006
    8,087
    0
    0
    Frankrijk
    Wij hebben drie kids. 6,4,2 jaar oud.

    Met verjaardagen is het 50 euro per kind en met Sint, (wordt nu kerst) 25 euro.
    Dit jaar krijgt de jongste de trein van Duplo. Deze krijgt hij dan namens de hele familie, dus opa en oma's en tante's mee gerekend. Zo ook het lego huis wat mijn oudste straks wil hebben. Op die manier krijgen de kids toch wat ze graag willen hebben maar kost het ons geen 100 euro per keer.
    Ik koop liever kwaliteits spul en iets wat ze heel graag willen hebben dan allerlei prut dngen dat na 1 keer spelen stuk is of in een hoek beland
     
  12. toerist18

    toerist18 VIP lid

    Oct 23, 2005
    8,317
    1
    0
    ik maak babymutsjes met naam
    Nederland
    Wij trekken lootjes met m'n moeder, haar vriend, broer en 2 nichten.
    We gaan denk ik rond de 15.00 euro doen p.p.
    Voor Steven heb ik al 2 cars puzzels van marktplaats gekocht.
    Er komt vast nog wel wat bij.
    Zef heb ik ook al een lijstje,
    hollandse ansichtkaarten
    dove
    vogelhuisje op poten
    adresboekje
    tulpenbollen.
     
  13. red88

    red88 VIP lid

    Dec 3, 2008
    13,137
    0
    0
    Wij vieren 't hier met de familie voor 15 euro p.p. Dit jaar nog geen kleine voor ons maar volgend jaar als goed is wel.
    'k Denk dat wij met de verjaardag rond de 50 euro doen, sinterklaas 20/25 euro en met kerst 10 euro. Gewoon wat kleinigheidjes rondom de boom.
    'k Heb ook liever iets waar ze echt wat aan hebben dan alleen maar klein prulgoed. (is hier al bang voor m'n schoonmoeder.... pfff.... dat is een stuk of 10/15 kleine cadeautjes per kleinkind waar ze al maanden van tevoren mee begint om in te slaan).
     
  14. miekie82

    miekie82 Fanatiek lid

    Jul 8, 2006
    2,797
    28
    48
    noord holland
    Nou dan kom ik...
    Ik vind sinterklaas dus helemaal geweldig en voor ons een rede om De kindjes lekker te verwennen. Verwennen heeft niks te maken met een hoog geldbedrag, laat ik dat voorop stellen.
    Ik kijk niet zo zeer naar wat het kost, maar naar waar hij echt leuk mee kan spelen en wat degelijk is.

    Nu hebben wij min of meer de afspraak dat Tijn alleen met zijn verjaardag en met sinterklaas kadotjes krijgt. En verder proberen we dat niet te doen.
    Dus dat houd in dat we met zijn verjaardag en met sint alles kopen.

    Nu lees ik hier op het forum vaak ideeen, tips over speelgoed en over wat men allemaal gekocht heeft. Dit zijn geen goedkope spullen. Die echt niet voor bedragen van 15 euro gekocht kunnen worden. Wanneer krijgen jullie kindjes dit dan?

    Ik bedoel, tijn heeft duplo, en dat is echt niet goedkoop, maar wel veel degelijker dan bv abrick blokken.
    Verder little people, dat is ook duur, maar ook goed en degelijk.

    Wij geven dus veel geld ui aan sint maar dat komt dus omdat wij degelijk speelgoed willen en verder in het jaar niets kopen.
    Bedrag??? Geen idee! Wil sowieso het speelhuis van Duplo en een timmer tafel van Bosh.
    Verder wat kleinere dingetjes.

    kus miek
     
  15. sidmick

    sidmick VIP lid

    Jun 23, 2008
    17,805
    4,191
    113
    Wij doen ongeveer voor sint 50 euro, kerst 100 euro en verjaardag tussen 100 en 150 euro.
     
  16. consider

    consider VIP lid

    Jan 24, 2008
    14,031
    1,852
    113
    Provincie Groningen
    Mijn dochter is 1 december jarig, heb haar verjaardagcadeau's al gekocht: een loopwagen en gouden oorbellen. Dit kostte samen 110 euro.
    Wilde haar voor sinterklaas de boerderij van little people geven, maar mijn moeder had nog een boerderij en stad van fisherprice op zolder staan.(die is van mijn broer en mij geweest)
    Dat was een lekkere meevalen :D

    Maar heb nu geen idee wat ik voor sinterklaas moet kopen.
    Niet al te duren dingen krijgt ze op haar verjaardag van de familie, en mijn moeder geeft haar een babywalker.
    Dus weet niet wat wij nu voor haar moeten kopen voor sinterklaas. We willen iets van 50 euro uitgeven.
     
  17. Wauw, dit topic laat me wel inzien dat ik echt eventjes rustig aan moet gaan doen..

    Ik dacht altijd dat iedereen waanzinnig veel geld uitgaf tijdens Sinterklaas, en dat móést en zou ik ook doen..
    Ik ben echt al maanden bezig met kadootjes kopen, omdat ik het niet zo breed heb.. Ik denk dat er inmiddels voor 70 euro aan kadootjes ligt.. ;)
    Ik dacht echt dat dit veel te weinig was, en dat ik nog veel meer moest kopen, maar bij de meesten hier zijn de uitgaven dus lager..

    Pfoe, dat is best een geruststelling eigenlijk ;)
     
  18. Laika

    Laika Fanatiek lid

    Jul 23, 2006
    2,334
    3
    38
    Ik heb er nog maar 1. Dus weet ik niet wat ik ga kopen voor Sinterklaas. En de prijs maakt me ook niet uit, alleen dat het iets moet zijn waar hij leuk mee kan spelen. Hij heeft net een houten werkbank van rond de 60 euro gehad. Ik denk dat ik voor Sinterklaas auto's voor hem ga kopen en wat puzzels.
     
  19. pim

    pim Fanatiek lid

    Sep 22, 2005
    3,970
    0
    36
    Nijmegen
    Voor een verjaardag geven we ongeveer € 50,-- per kind uit.
    Voor Sinterklaas ook zoiets.

    Wat wij met Sint aan Emme geven:
    boomgaardspel van Haba (is duur maar wel een leuk spel voor kleine kids)
    knutselspullen
    klei
    pyjama
    aanvulling voor het poppenhuis
    puzzel
    prentenboek

    Voor in de schoen kopen wat lekkers (chocolade munten ed) en wat stickervellen, spaakkralen, verfdoos.

    Voor Lonne kopen we voor de vorm iets omdat Sint haar natuurlijk niet kan overslaan. Ik heb tweedehands een radiootje van V-tech gekocht en verder doe ik er wat kleertjes bij.

    Pim
     
  20. janna76

    janna76 Fanatiek lid

    Nov 8, 2008
    1,412
    0
    0
    huis mamma en boerin
    drenthe
    hahahaha, dat is best begrijpelijk.;) Maar hier in huis geef ik ook niet zo veel uit aan sinterklaas hoor. Ik loop zelf ook al een klein tijdje te neuzen naar leuke kado`s voor ons jochie. We moeten het hier ook doen van 1 inkomen op dit moment. En ik moet zeggen dat op aanbiedingen letten wel lekker is voor de portemonee. hij heeft in mei nogal veel duplo gekregen voor zijn verjaardag. En daar heb ik wat van achteruit gelegd. En eergisteren heb ik een hele leuke brandweer auto bij de action gevonden13 euro. Maar dan krijgen we na sinterklaas dus ook nog kerst bij mijn schoonauders.
    Ben dus ook bang voor de oma`s

    Liefs Janna
     

Share This Page