Vash gefeliciteerd. Wij krijgen dalijk me zus + man en kids over de vloer gezellie . Ben er vandaagdus niet .. Fijne dag allemaal
togh vind ik hetnog beetje eng de laatste weken was ik egt dood ziek deed neits anders dan braken en misselijk zijn en sinds gister voel ik me ineens stuk beter. en dan met die buikpijn die ik gister had. laat maar snel dinsdag worden.
@ natascha: maar je lichaam begint ook steeds meer te 'wennen" aan de andere hormonen. Dus waarschijnlijk heb je daarom minder last van kwaaltjes. Krijg je dinsdag een echo of je heb een intake bij de vk?
@Noukje. Heb ddinsdag me tweede afspraak bij de vk. en die doet geen echo. daarvoor moet ik naar zkh. ja oke miss heb je idd wel gelijk dat mijn lichaam nu begint te wennen aan de hormonen dat zal wel fijn zijn. ben op moment nog wel aan de emesafene. maar daar heb ik dinsdag ochtend de laatste van.
@ natascha: het kan natuurlijk ook zo zijn dat je lichaam helemaal gewend is aan de emesafene. Ik bedoel te zeggen dat er zoveel redenen zijn waarom je nu minder kwaaltjes hebt dan in het begin. Probeer positief te denken (zeg ik die zelf ook niet altijd positief kan blijven denken...)
Ik ga maar eens douchen en me aankleden. En daarna lekker een boterhammetje eten met mn dochter. Fijne dag meiden!
Goedemiddag allemaal! Heeft iedereen een lekkere zondag? Wij zijn vanochtend al vroeg op visite geweest bij een oude tante van mijn man, een erg lief mens die helemaal gek is op Kick. Het was gezellig en we hebben haar het goede nieuws maar verteld. Twee jaar geleden heeft ze voor ons de inmiddels 67 jaar oude wieg bekleed en daar begon ze gelijk over. Zo lief. Nu zijn we lekker even thuis (even wat huishoudelijke klussen doen) en dan gaan we straks nog even naar Ikea. Dat vind ik een rotwinkel maar nu we gaan verhuizen wil ik toch even kijken voor de kinderkamers. Plus dat ik een trapje zoek voor naast de commode zodat de kleine man zelf op de commode kan klimmen. Dat scheelt straks een boel til werk als die buik groot is geworden (nog groter want het slaat nu al nergens op ) @Natascha: ik begrijp helemaal dat je je wat zorgen maakt maar ik weet zeker dat het gewoon gewenning is. Het komt allemaal goed. Probeer te ontspannen, dat is het beste wat jij nu kunt doen voor je kindje. @Vash: gefeliciteerd en welkom! Dat wordt een drukke boel maar heeeeel gezellig. PS: Scapino verkoopt trouwens ook prima geschikte goeie schoenen hoor. Je moet wel even goed kijken welke maar ze zijn er echt.
Hallo allemaal! Als het allemaal goed gaat..wordt ook onze Ukkepuk in mei geboren! Rond 15 mei! Heel spannend allemaal hoor Zit nog niet echt op rozeof blauwe wolk hihi,want ben heel erg ziek van de zwangerschap! Maar we doen t voor een goed doel! Liefs,Diamaria
Ik ben ook egt doodziek geweest op moment voel ik me iets beter maar ik lees net dat in week 10 hcg hormoon op hoogst is dus dat je dan meest last kunt krijgen van de kwaaltjes en net in me tiende week ga ik stoppen met medicatie dus ben benieuwd.
@ schoenen: Het is echt niet dat wij geld zat hebben, maar ik vind het wel belangrijk dat Jordy schoenen heeft die goed passen. Zeker de eerste paar jaar. En heb bij meerdere schoenen winkels gekeken en al die schoenen zijn rond de 70 euro. Ik vind het ook belangrijk dat de schoenen goed opgemeten worden en dat worden ze niet in elke winkel. Bij de scapino hier wordt je niet echt geholpen moet je alles zelf uitzoeken. Maar goed ieder zijn eigen mening hier over. Ego: Jeeeeehhh nog 1 nachtje slapen en dan is eindelijk mijn mannetje weer thuis
Hoi natascha1, Ik ken het gevoel want ik ben ook hondsberoerd. Moet eigenlijk weer gaan werken morgen maar voel me nog niet lekker. Morgenmiddag moet ik naar de vk voor intake. Ben benieuwd of ik het daar vol hou haha blijf overgeven vandaar! Gr. Nathalie
@Vash: van harte en welkom @merkkleding: onze zoon draagt eigenlijk alleen maar merkkleding: Vingino (love it) Gbro, IKKS, Eager Beaver, McGregor (lekker kak), T. Hilfiger! Schoenen haal ik altijd bij Omoda, nu heeft hij weer uberstoere van Bikkembergs, maar ook een stel lederen Timberlands! Maar meneer loopt ook op Nike's. Ik geef liever iets meer uit aan kleding en schoenen, de kwaliteit is vaak beter en het is iets exclusiever, daarmee bedoel ik dat niet de hele klas in hetzelfde shirt loopt! Maar ieders portemenee is anders gevult... Morgen alweer 5 weken gestopt met roken...JOEHOEE
Snap echt niet dat er gesuggereerd wordt dat Scapino geen goede schoenen verkoopt. Irriteer mij daar behoorlijk aan. Alsof je niet het beste voor je kind wil ? Je bent er toch zelf bij? Of laat iedereen zich maar wat aansmeren? Wij hebben het geld er wel voor om schoenen van 100 te kopen, maar ik vind het geld klopperij. N. heeft schoenen op dit moment 3 maanden aan. Die 3 maanden loopt hij op perfecte schoenen van Scapino, van Haren of een schoenenwinkel. Merk in geen van de 3 een verschil. De schoenen van de schoenenwinkel zijn echt niks beter dan de schoen van Scapino. Ik ben zelf helder genoeg om te beoordelen of het goede schoenen zijn, daar heb ik geen medewerker voor nodig. Anywho.... Ik ben de laatste paar dagen niet vooruit te branden. Zal zo toch maar eens gaan stofzuigen en dweilen.
Er word nergens gezegd dat jij niet het beste qua schoenen voor je kind wilt.. Feit blijft wel dat echte lederen schoenen, en daarmee bedoel ik niet alleen de buitenkant, maar dus ook de binnezijde veel beter zijn voor ventilatie van de voetjes. De 'goedkopere' schoenen hebben vaak een stugge zool, wat eigenlijk heel slecht is voor kinderen en dan vooral voor kinderen die net gaan lopen! Ik zeg niet dat het altijd zo is, maar voor kwaliteit moet je vaak iets meer betalen! Dat is nou eenmaal zo! En dat is niet alleen zo met schoenen, maar met alles wat je in de winkel kunt kopen!
Hai Nathalie de eerste keer dat ik naar de vk moest had ik een emmer bij me was ook nog eens op me verjaardag ik was toen egt te ziek. hihi.
ik zeg niet dat scapino geen goede schoenen verkoopt. Ik zeg alleen dat je er hier niet goed geholpen wordt en ik wil wel zeker weten dat ik passende schoenen heb, zeker als ze net lopen.
Niet gezegd, wel gesuggereerd. Maar over het algemeen is toch wel bekend dat een bep. soort schoenen beter zijn voor kids. Maar daarvoor hoef je toch niet per sé naar een "echte" schoenenwinkel te gaan. Wij hebben ook lederen schoenen bij de Scapino vandaan, ja ook de binnenkant. En die kwaliteit is net zo goed als de schoenen bij de schoenenwinkel. Voor de 40 bij de Scapino heb je qua kwaliteit precies hetzelfde als voor die 90 bij een schoenenwinkel. Feit blijft dat mensen zich maar al te graag wat aan laten smeren, onder het motte "het beste voor je kind" en bijna iedere ouder trapt daar in. Logisch, maar met gezond verstand kom je ook een heel eind. Daar heb ik geen verkoper voor nodig. Zo, ben er wel even klaar mee
Dames die zo ziek zijn, zijn jullie al bij de HA geweest? Lijkt me niet goed dat vele overgeven, je beeb krijgt alles wel binnen maar denk erom dat je zelf zo niet het e.e.a. te kort komt.
@natasha1: nou het was niet echt schrikken of zo, ik wist natuurlijk wel dat ik zwanger kon raken, maar ik was wel verrast. @schoenen: bij de scapino kan je idd ook gewoon goede kinderschoenen kopen. Je moet gewoon even goed kijken. Maar je kan zo zien of een hak stevig is, of er een voetbedje in zit, of de binnenkant van leer is. Ik zou daar ook niet te veel geld aan uitgeven. Ze zijn er zo snel weer uitgegroeid.