Haha ja achteraf schaam ik mij wel een beetje hoe ik bezig ben geweest met de telefoon enzo. Denk niet dat ik dat de volgende zwangerschap ga doen zo. Ik werd helemaal gek gebeld maar wilde niemand aan de tel hebben of terug smsen. Ik denk dat het door hormonen kwam of iets dergelijks. Als die telefoon weer ging stonden mijn haren al recht overeind En als ik dan (eindelijk) iemand aan de tel had (zoals mijn moeder ofzo) dan vroeg ze waarom ik nooit opnam. De volgende zwangerschap ga ik dat niet zo meer doen denk ik, iedereen erbuiten sluiten. Iedereen is natuurlijk alleen maar geinteresseerd en wil graag weten hoe het met je gaat.
Inderdaad, was voor ons ook een heel groot pluspunt toen we erover aan het nadenken waren en nu nog steeds, daarnaast krijg je in duitsland rond de 160euro per maand aan kinderbijslag ipv de 194 die je hier krijgt in de 3 maanden
Mooi hè? Wilde eerst een koud washandje pakken maar een billendoekje (die stonden binnen handbereik) ertegen aan wilde ze al helemaal niet dus dan maar zo.
Wij eten straks lekker roti van Knorr en de kids eten pannenkoeken want voor hun is dat echt te scherp. Lekker hoor dat je dan 2 zaterdagen vrij bent. Ik hoop dat het lukt met je neefje.
Wat ik begrepen heb krijg je in duitsland per kind wat je krijgt meer per maand dus dat maakt het wel aantrekkelijk om een groot gezin te krijgen (voor sommige mensen dan he )
Ja precies. En anders moet ze maar hier komen om te voeden haha. Gaat alleen moeilijk omdat ze een uur van ons vandaan zit.
Gelukkig (toen ik zwanger was, nu is het erg jammer) heb ik wat dat betreft weinig vrienden/familie die in de buurt wonen dus kwamen ze ook niet zo snel langs op het einde van de zwangerschap.
Manlief wil al jaren naar Frankrijk (Hij heeft daar gewerkt voor jaren en wil het al zo lang ik hem ken). Ik was daar nooit zo voor maar nu beginnen mijn gedachtes aardig te veranderen zo langzaamaan
mijn vader zei op een gegeven moment tegen mij toen ik zei dat ik helemaal gek werd van al die mensen die alleen maar aan het 'zeuren' waren dat iedereen gewoon belangstelling toont omdat ze met je meeleven. Is natuurlijk ook wel zo en is ook heel lief maar ik zat er echt niet op te wachten. Hoop wel dat ik bij deze niet overtijd loop want toen werd het steeds erger. Ik had op een gegeven moment echt het idee om tegen iedereen te schreeuwen van ik doe het ook niet voor mijn lol hoor
Manlief was mijn antwoordapparaat Maar die zei op een gegeven moment gewoon '' Hier heb je haar aan de tel''. Hij was anders bang dat mensen gingen afhaken (ja ja zo erg was het wel). Terwijl ik toch altijd wel heel sociaal ben en altijd zoiets heb van ''hoe meer zielen hoe meer vreugd''. Ach het is ook wat als je natuurlijk bevalt enzo.
hahaha kan ze daar tussen alle voedingen door net een uur zitten voor ze weer naar jullie moet om te voeden. Hoe doet ze dat dan straks als ze gaat werken of gaat ze niet werken?
Dan liever naar Duitsland maar dat heeft ook te maken met de mentaliteit die er in een bepaald land heerst.
Je kan altijd kijken welke regio/plaats je zo bevalt en wat de opties en mogelijkheden zijn om daar te wonen en werken enzo.
hahaha hier gaan we ook eerder naar duitsland, Roeland zegt altijd: Frankrijk is een mooi land het is alleen jammer dat er fransen wonen Daarbij komt ook nog dat ik wel duits spreek maar geen frans.
Indi heeft weer iets nieuws. Ze wordt steeds hardhandiger met de kat. Zo pakt ze hem af en toe bij zijn nekvel en trekt zijn koppie(hardhandig) naar zich toe om te gaan ''neuzen''. Natuurlijk zeggen wij dat dat niet mag en dat ze alleen mag aaien. Nou tilt ze hem dus ook op om met hem te gaan slepen. Het arme beest. Het is wat dat betreft een goedsul en laat zich dan ook gewoon meeslepen maar er komt een tijd dat ie uithaalt. Maar goed, ik probeer het natuurlijk altijd te corrigeren en word af en toe echt boos op haar(nou ja, wat is boos. Gewoon 'nee' zeggen) omdat ze zo hardhandig doet. Vind het namelijk echt zielig voor hem haha.