En dat vind ik ook een hele eer! Is ook wat dat je het nieuws wil vertellen en niemand neemt de telefoon op he!
Dat is idd weinig, maar er zijn wachrijen en ze zitten gewoon vol. En dan woon ik maar in een dorpje waar 2 kdv's zijn.. Ik hoor van andere meiden dat in de steden het nog een groter probleem is.. die zitten met hele wachtrijen enzo. Maar 4 dagen dus, dat lijkt mij erg moeilijk worden hoor...ik wilde, toen ik de intake had daar, ook 4 dagen en dat was écht niet mogelijk.. hahah he toch, met je dingetjes opzoeken. het wordt gewoon tijd dat je ook ervoor mag gaan shoppen ipv alleen rondkijken!!! @ all: ik weet niet of tirz nog ooit op het forum komt eigenlijk.. Laatst nog wel een krabbel gekregen op hyves ivm mijn tweeling op komst hihi, maar met haar ging toen alles prima. Annelies is een aantal dagen geleden nog geweest, maar goed, die staat zo ongeveer op springen nu dus die zal echt niet heel vaak hier op het forum komen (En terecht! ) Die laat echt nog wel iets van zich weten hoor als de kleine er is Ik heb de nod lijst er al op aangepast hihi. (zie kopje: bevallen)
Maar me zus had van de week ook getest met KV 2 voor 5 1tje negatief en 1tje een lijntje en zwanger is ze niet.. Ze zei die dingen kloppen niet.. Vind het wle onwijs jammer voor jullie.
En hoe is 't met zethu? weet je nog dat ik het op hyves met je had over die ex van arno die lastig aan het doen was met dat ze spullen wilde hebben? ze heeft nog een aantal keer gedreigd met dat ze een advocaat had en dat we binnen 1 dag moesten betalen en blabla, terwijl ze totaal niets had en geen voet om op te staan. We hebben dus ook niet meer geregaeerd op die onzin: vervolgens nu al een maand lang niets meer van dr gehoord. Wat een verlossing, lastig stuk ongedierte dat het is! :x hihi. Nja, we zien wel of ze weer een keer erover begint, kan me ook niet meer zoveel schelen. Wij hebben alles uitgezocht en zitten totaal helemaal veilig, dus ze komt maar op
Sja, ik vertrouw in ieder geval niet meer klakkeloos op die testen, tenzij ze een hele dikke vette 2e roze streep neerzetten. Maar voorlopig heb ik voor deze nieuwe ronde de testjes! Nu eerst maar eens mn ongi weer weg en daarna gaan we dr weer voor.
ja dat weet ik idd nog. jee, wat een ***** Met mij gaat het goed hoor. Vooral op mannengebied. hahaha. Ik zal een keus moeten gaan maken, maar ik weet niet wie ik moet kiezen. Ik word er zelfs helemaal lacherig van.
Oh?! Kijk eens aan, Zethu alweer aan de vent!!? Hahhah leuk man, en spannend! Want ze willen beide, en nu heb jij de keuze? Chique! Waar ken je ze van?
@ Linda: Ik zie het nu trouwens pas.. 17 WEKEN!!!!! Jipppieieie Die hele weken zijn altijd leuk of niet?? Heb net ff wat rondgekeken en volgens mij is het in 'de grote stad' best normaal om 3 tot 4 dagen opvang te zoeken. Ik ga ook echt de week dat ik een posi test heb me al aanmelden. Volgens mij mag je je in Amsterdam wel al aanmelden een jaar voordat je zwanger wil worden, maar goed we zien wel, dat zijn hier zorgen voor later @ Ilona: Ik denk dat met veel testen het probleem is dat ze niet betrouwbaar zijn voor je NOD, maar dat mensen toch voor NOD testen. Dat bedoel ik niet verkeerd naar jou toe trouwens hoor.. ik test zelf ook vaak genoeg voor m'n NOD.. maar ik denk dat als iedereen pas na z'n NOD zou testen dat er dan veel minder aan de hand is @ Zethu: Huh.. begrijp ik het nou goed.. kan je uit 2 mannen kiezen?? Maar.. ben je ook op beide verliefd dan?? @ Saskia: Top om te horen dat alles weer goed was bij de vlos!
@ Lkg: hihi ja de hele weken zijn altijd een mijnpaaltje!! Zou inderdaad bij een posi test al bellen, zeker in een grote stad! MIsschien dat het idd in de stad wel normaal is, wat meer dagen. hier lukt het niet echt in ieder geval haha Qua testen, denk idd ook wel dat het vroeg testen voor je nod het resultaat kan beinvloeden. mgoed, ook ik kon me niet inhouden om echt tot mn nod te wachten.. maar tzou idd voor onzekerheid en gedoe met wle of niet streepje voorkomen hihi.
Dames, ik heb de nodige pagina's moeten doorlezen en dat van maar 2 dagen! Ilona, jammer dat je ongi is gekomen. Je weet nu wel waar je aan toe bent. Wat ga je hier goed mee om. Zethu, kiezen uit de mannen.... WOW! Sommige mensen hebben een luxe-probleem. Linda, ik hoop voor je dat je schoonouders toch willen oppassen. Wel een heel gedoe met het hale van de diploma's. Ook lekker handig... Ik heb een vraagje. Rond zondag had ik mijn ei en hebben we goed geklust. Alleen had ik gisteravond ineens een enorm rode veeg op de toilet. Hierna was het nog een vage druppel, net als vandaag. Op de tampon zat amper wat. Wat was dit?????
Oe spannend Timon, Kan innesteling zijn. Verder weet ik het ook niet. Wil je geen hoop geven hoor maar toch! Spannend! Verder doe ik de rest morgen even bij kletsen. Heb de hele dag al zo'n rare hoofd pijn. En last van mijn kiezen dus ga lekker mijn bedje in! Oja ik heb weer rare steekjes in mijn buik, dus mijn lichaam begint alweer aardig richting de nod dag toe te werken Liefs