[klachten] Na je eisprong (deel 2)

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by prinses, May 28, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bubsie

    bubsie Fanatiek lid

    Dec 1, 2008
    2,542
    0
    0
    @ miran, misschien beetje laat maar als je denkt dat je je ei hebt zou ik er nog een klusje tegen aanwagen. kan nooit kwaad.
    mijn gyn zei toen mn ei gesprongen was dat ik die dag toch nog eens moest doen voor de zekerheid.
    enne.... je klusschema kunnen we niet zien or, bij mij ook niet. das voor jezelf geloof ik. of je moet je instellingen anders hebben staan maar weet niet hoe dat moet or.
    hahahaha
     
  2. wendy1983

    wendy1983 VIP lid

    Sep 27, 2007
    12,511
    0
    0
    Hee meiden!

    JEZUS wat heb ik het druk gehad zeg. Maar...............................Ik ben er weer. Heb ik iets schokkends gemist?
     
  3. Dagdromer

    Dagdromer Fanatiek lid

    Feb 29, 2008
    4,010
    0
    0
    Hey Wendy...fijn dat je er weer bent! Hier ook een beetje druk dus ik laat het er al weer bij.
     
  4. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    Oct 29, 2006
    5,973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Bubsie... als je je temperatuur invult krijg je ook in datzelfde lijstje intercourse/insemination te zien. Daar vul ik dus bij in als wij hebben geklust. Helaas had Chris vanmorgen geen zin er in (zul je altijd zien, ik had er heel erg veel zin in maar goed, gemiste kans) maar anders had ik bij vandaag 13 oktober n AM in gevuld!
     
  5. bubsie

    bubsie Fanatiek lid

    Dec 1, 2008
    2,542
    0
    0
    dat doe ik ook, maar als jij op mijn link klikt kan je het niet zien van mij geloof ik, en dat is hetzelfde als wij op jou link klikken
    zelf kan je het wel zien.;) dat bedoel ik ermee te zeggen.

    nou mijn ei is geloof ik echt aan het springen nu. heb vanaf half 5 erge pijn rechts in mn buik, mn man heeft gekookt, want kon bijna niet lopen. zo erg heb ik het nooit gehad, net ff warme douche genomen en ovutest gedaan en die is dik positief. dus ja.
    vanaaf nog ff een klus erachter aan denk ik.:D;)
     
  6. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    Oct 29, 2006
    5,973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Bubsie... snap wat je bedoeld hahahaha ik ben blond zullen we maar zeggen.
    Ik ga n film kijken dames!
    Kom morgen weer tokken

    Slaap lekker voor straks!
     
  7. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    Oct 29, 2006
    5,973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Ik kwam nog even langs wippen om te zeggen dat ik iedereen n fijne avond verder wil wensen. Deze kip gaat op stok. Ben gebroken!!!!

    Trusten allemaal!
     
  8. Pooh81

    Pooh81 Fanatiek lid

    Jan 3, 2008
    2,703
    0
    0
    in de zorg
    Zuid-Holland
    Even een ego berichtje van mij,

    Vanmorgen naar de fysio geweest, heb dus bekkeninstabiliteit. Ze heeft gemasseerd etc, heeeel erg pijnlijk! Moet donderdag weer terug komen. Een verwijs brief bij de HA halen ivm verzekering (chronische fysio). Zal morgen wel heel veel pijn hebben in me bekken en rug zei de fysio. Voor morgen dus ff niks gepland.
    Vanavond met vriendinnen afgesproken, zij gingen voor een proefles van Zumba. En ik zou kijken (kan nog niet mee doen helaas). Vond het wel ff lastig om weg te gaan bij de kleine (was de eerste keer), ook al was het maar voor een uurtje. Onderweg in de auto vond ik het wel even lekker, het idee om even met m'n vriendinnetjes daarheen te gaan. Kom ik daar, mag ik gewoon niet kijken, mog er dus niet in! Uitgelegd dat ik een keizersnee heb gehad en nog niet mee mag doen... Nog mocht het niet. Haantje keek erg verbaasd toen ik weer thuis kwam en ik erg teleurgesteld, had er echt zin in.

    Ik ga een hete douche nemen, tok jullie morgen! xxx
     
  9. wendy1983

    wendy1983 VIP lid

    Sep 27, 2007
    12,511
    0
    0
    Das balen pooh!
     
  10. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    Oct 29, 2006
    5,973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Goedemorgen...

    @Pooh... jeetje bekkeninstabiliteit... daar kom je niet zomaar vanaf meis! Hoe gaat t nu met je? Ik hoop dat je er snel vanaf bent meis!
    Wat stom dat je niet mocht kijken bij Zumba! Dat is erg vervelend als je je eigen verheugd hebt op n avondje weg!
    Wat kunnen mensen toch onbegrip vertonen he tegenwoordig!
    Dikke knuffel van mij meis!

    All... ik had gistermorgen links steekjes/krampjes in mn onderbuik/liesstreek en nu aan de rechtse kant! Hoezo maf lichaam?!!!
    Ik snap t niet meer hoor!

    Nouja we zullen zien...
    ik kom strakkies wel weer even tokken oke?!
     
  11. Pooh81

    Pooh81 Fanatiek lid

    Jan 3, 2008
    2,703
    0
    0
    in de zorg
    Zuid-Holland
    Wat een rot nacht.... pfff
    Kleine had veel last van z'n buikje. Als ie in z'n bed lag begon ie gelijk te krijsen. Sliep alleen als ik hem bij me nam. Hierdoor sliep mams natuurlijk niet echt. Oh en me bekken/rug zoooo pijnlijk. Elke beweging doet pijn! Neem zo maar een paracetamol in.

    Als Ryan straks slaapt neem ik een hete douche en dan hopelijk nog een tukkie.

    Miran, hoop dat het een goed teken is! Veer modus staat aan meid!
     
  12. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    Oct 29, 2006
    5,973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Pooh.. aan mn temperatuur kan ik momenteel ook niet veel aflezen hoor.. snap er werkelijk niks meer van. Wel heb ik last van rechterkant in mn onderrug. Zal wel n mega ei zijn die op klappen staat hahahaha. Naja... beetje luchtig onder blijven he?

    Lekker slapen meis... nu kun je nog ongegeneerd n tukkie doen! Dadelijk moet je weer werken en dan komt t er niet meer van. Slaap lekker alvast meis!
     
  13. LindaS

    LindaS VIP lid

    Oct 30, 2007
    5,417
    0
    0
    Ha meiden!

    Hier ff snel een ego-update!

    Liv slaapt nog steeds ontzettend slecht en weinig.. Erg vermoeiend! Hoewel ze nu wel elk dutje in haar ledikant doet, wordt ze toch elke keer na 3 kwartier weer wakker en wordt er niet vrolijker op! We gaan maandag naar een andere osteophaat, hopelijk heeft ze hier iets aan!

    Verder gaat het met het geven van de fles IETSJE beter, met de nadruk op IETSJE ;) Word er wel zenuwachtig van hoor! Krijg deze week de breastbottle en ik hoop dat dit beterschap brengt!

    Verder slaapt Liv 's nachts bij ons in bed, omdat ze anders elk half uur wakker is.. Hoewel ik het ontzettend fijn vind om haar bij me te hebben, voel ik me ook onzeker omdat ik het haar niet wil aanwennen.. Maar ik heb ook mijn rust nodig en anders trek ik het gewoon niet..

    Al met al, ik ben moe! Ontzettend moe! Hopelijk gaat onze kleine meid snel doorslapen! :)

    Vanaf wanneer sliepen jullie kindjes door?

    xx
     
  14. wendy1983

    wendy1983 VIP lid

    Sep 27, 2007
    12,511
    0
    0
    @LindaS
    Jesse sliep redelijk snel door. Jesse is vorige week flink ziek en verkouden geweest en heeft toen ook een week bij ons in bed geslapen. Ik ben hier totaal geen voorstander van ook al vind ik het idd ook gezellig. Ik was vook bang dat hij eraan zou wennen. Maar toen hij weer helemaal beter was ging hij zonder mopperen weer in zijn eigen bed! Komt dus goed meid!! :D
     
  15. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    Nov 16, 2007
    10,986
    116
    63
    hey meiden,

    ben ik ook eindelijk weer eens. nog 2 dagen en dan heb ik vakantie, eindelijk! Ben er zo aan toe.

    Pooh: wat naar zeg, BI. Hoop dat het snel beter gaat. vind het echt raar trouwens dat je niet gewoon even mag kijken naar een Zumba les. is hier op de sportschool geen probleem.

    Linda: snap dat je moe bent. Nathan ging pas doorslapen toen hij kv kreeg. met een maand of 4 denk ik. En dan bedoel ik geen voeding meer 's nachts, hij wordt nog steeds af en toe wakker 's nachts voor een speen of aai over zijn bol. tegenwoordig kan hij nu als hij wakker is 's nachts steeds beter zelf weer inslapen. Het komt echt vanzelf wel hoor! De fles gaat vast ook wel als ze eenmaal bij de GO moet. In een andere omgeving en niet je mams die in de buurt is, zal ze wel moeten.

    Bubsie en Miranda: succes op het wachtbankje weer meiden!

    Zo dat was het even. Mijn zusje past deze week weer 2 dagen op. vandaag en morgen. Onze GO is nog steeds in Suriname omdat haar vader overleden is. Na de herfstvakantie kan hij daar weer heen.

    Fijne avond!

    xxx
     
  16. LindaS

    LindaS VIP lid

    Oct 30, 2007
    5,417
    0
    0
    Thanks meiden, voor jullie steun!

    Liv ligt nu weer in haar ledikantje, maar wel na heel lang over haar kontje te hebben gewreven, haha! Je ziet haar oogjes gewoon telkens dichtvallen, maar ze blijft er tegen vechten! Eigenwijs!

    Ben benieuwd of de osteophaat nog iets kan betekenen!

    Juffie; Lekker vakantie! :)

    Wendy; Gezellig he?! Haha! Ik ben bang dat Liv er nu al aan gewend is helaas.. Attachement Parenting staat ervoor om samen te slapen, dus dat doen wij bij deze, whahahaha!

    xx
     
  17. Dagdromer

    Dagdromer Fanatiek lid

    Feb 29, 2008
    4,010
    0
    0
    Hey meiden!
    Een snel hallo van mij! Ik heb van haan photoshop gekregen en ben nu al verslaafd :D Ben nog druk alles aan het uitvinden hoor maar het is kei leuk! De schilder is ook nog bezig en dan natuurlijk werk, boodschappen en huishouden dus druk druk druk. Zaterdag is mijn schoonzus uitgerekend dus ik kan alle dagen een neefje of nichtje er bij krijgen :D Spannend!
     
  18. wendy1983

    wendy1983 VIP lid

    Sep 27, 2007
    12,511
    0
    0
    Meiden mijn schoonouders komen op visite....misschien tot straks!
    XXX
     
  19. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    Nov 16, 2007
    10,986
    116
    63
    ben vanavond op kraamvisite geweest bij mijn neefje.. Gisteren geboren en hij heet Bryan. Zo lief en klein weer! Alles gaat prima gelukkig.

    Nou ga slapen.

    Truste.

    xxx
     
  20. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    Oct 29, 2006
    5,973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Goedemorgen...

    Juffie... gefeliciteerd met je neefje Bryan!
    Gelukkig maar dat alles goed is met die kleine. Geniet er maar weer lekker van.

    All... hier is alles goed hoor, heb weinig te melden eigenlijk.
    Het gaat op t moment wel lekker hier. Heb geen "klachten", kan ook niet mn eisprong gevonden krijgen. hahaha
    We zullen zien toch?!!!

    Ik moet zometeen kinders klaar stomen voor school, Chris uit zn bed halen die moet om 9 uur aanrijden naar werk en ik moet om 9 uur beginnen dus ik kom strakkies wel even tokken!

    Fijne dag iedereen!
     

Share This Page