haha omdat mijn gevoel ook minder werd heb ik ook vanmorgen nog een test gedaan maar gelukkig nog steeds een dikke vette streep
Net de ass. van de huisarts aan de lijn. Deel van de uitslag van mijn bloedonderzoek was binnen. Een Hb van 8.6! Das dus heel netjes. Ik heb de afspraak met de huisarts van morgen maar afgezegd, belangrijkste vraag (mag ik weer werken) heeft de gyn gisteren al beantwoord. Vandaag is mijn vaste vrije dag, maar ik ga morgen dus weer lekker aan het werk! Verder nog even een ClearBlue test gedaan met wekenindicator. Was toch wel beetje onzeker van de echo van gisteren, toen bleek dat ik minder ver was dan ik dacht. Die CB test gaf 3+ weken aan, ben dus in elk geval minstens 5 weken zwanger en maximaal de 6 weken en 5 dagen die ik op basis van mijn cyclus had berekend. Nog bijna twee weken tot de tweede echo en dan zal ik echt zien hoever het is! Bekijk mijn test in het foto-album @Minder gevoel Dat heb ik dus ook. Buikpijn is bijna weg en ben amper nog misselijk, hooguit wat minder trek. ( . ) ( . ) zijn nog wel gevoelig Ik hoop dus dat onze lichamen aan het wennen zijn aan de nieuwe dosis hormonen meiden!
Mooie test, Xaph!! Ik wilde niet meer testen, maar had de KV 2 voor 5 euro nog niet geprobeerd..... Die zitten dus nu in mijn tas... Weet nog niet of ik me ga inhouden of niet. Was vanochtend nogal onzeker, maar nu op werk gaat het kacheltje vanbinnen weer aan, en voel ik me weer zwanger. Raar lijf, raar wijf
@MVM: ze komt 20/10. leuk! volgens mij ben ik wel dementer dan normaal. stond net ergens voor een afspraak die de 15e was en ik heb net een half uur naar de grijze otto lopen zoeken die ik vanmorgen voor vertrek al van straat had gehaald @rensie: wie jat er nu een krat met pies!!! werkelijk!! @beurs: ik denk niet dat ik tegen die mensenmeute kan eigenlijk, brr @melanina: ha super, een vette CB! blijf jij ook bij de gyn? ik heb ook n afsrpaak met m, maar eigenlijk wil ik ook wel een vk, net iets laagdrempeliger (als er wat is) lijkt me.. wanneer beginnen jullie met vk enzo te regelen? en de rest van de regeldingen? kraamhulp, verzekering, opvang, weet ik wat allemaal?
@xaph: gaaf die test!!! echt fantastisch! @minder voelen: word je er ook onzeker van of denk je dat t okee is? hier gaat t wel, t zal wel goed gaan... toch? ik denk zelf dat ik misschien niet zo gevoelig ben voor hormonen, of er misschien aan ben gewend in de MMM? daar prikte ik me suf aan de hormonsters, en ook overdoses HCG... zou dat t zijn?
Goedemorgen dames! Wat betreft de regeldingen, kraamzorg en kinderopvang had ik de vorige keer rond week 7/8 geregeld. Helaas ging het daarna mis. Kon mezelf er niet echt toe zetten om alles af te gaan bellen, maar nu met gelijk weer een nieuwe zwangerschap wordt alles zo'n twee maanden opgeschoven dus. Kwaaltjes wisselen bij mij ook. Borsten worden wel steeds gevoeliger. En heb regelmatig trekkerig/krampend gevoel in mijn onderbuik/lies/been. Ik voor mij wel herkenbaar van de vorige keer. En ben gevoeliger voor geurtjes. De afdeling met geurkaarsen bij ikea is echt te sterk nu!
Ook al last van. Zat te bedenken dat ik niet naar het uitje op het werk kan omdat ik geen oppas heb. Helemaal voorbijgaand aan het feit dat ik niet kan omat intake VK heb Iemand die niet weet dat er pies in zit Zodra je weet dat je overtijd bent, kun je al VK bellen. Voor 25 weken regel je kraamhulp en geef je het aan je verzekering door. Opvang moet volgens mij NU al, afhankelijk van wachtrij natuurlijk.
@melanina: wat relaxt voor joe! @DS: je hoeft voor VK de verzekering niet in te lichten, leerde ik net. heb al gebeld met VK maar die adviseerde eerst de eerste echos af te wachten ivm 2ling ja of nee. anders blijf ik lekker bij de lieve gynnen in heerenveen. @dagdroom: kan me voorstellen dat je nu even wilt wachten met alles regelen.. de schrik en onzekerheid zit er erg in he... @krat met pies: wat had ik dat graag willen zien, toen de dieven daar achter kwamen!
He junimamma's Mijn gevoel is ook een stuk minder. Ik had erg last van obstipatie, maar dat is weg, geen buikpijn meer enz enz Ik ga ook weer een testje doen met tijdsindicatie, ben erg onzeker...Verledenweek vrijdag stond hij op 2-3 weken, dus moet nu denk ik op 3-4 weken staan
@Klingel Ik ben niet een type dat snel onzeker wordt, hoewel ik gisteren wel even schrok dat het kindje minder ver was dan ik dacht. Dan was die test van vanmorgen wel een geruststelling. Sinds gisteren weet ik zeker dat er een kindje zit (en op de goede plek!), dus zolang ik geen bloed verlies maak ik me maar geen zorgen. En zelfs dan hoeft er niets aan de hand te zijn weten we gelukkig Jeetje, nu al kinderopvang regelen. Klinkt inderdaad wel verstandig, maar hoe kies je een goede? In elk geval wil ik er eentje in de buurt van waar we wonen, want ik werk 30 km ten westen en mijn vriend 30 km ten oosten Maar ik woon hier nog niet zo lang en ken hier ook geen mensen met kinderen. Een gastouder lijkt me ook wel wat. Gastopvang lijkt me wat flexibeler, bijvoorbeeld als het kindje ziek is. We hebben namelijk geen plan B, familie woont allemaal op 2 uur afstand en vrienden werken zelf of wonen ook ver weg. Hoe kiezen jullie wat je doet met opvang?
@xaph: ik denk dat de onzekerheid met de tijd wel zal afnemen... ben zelf ook iemand die vrij zelfverzekerd is, maar na de MMM is dat op dit gebied anders geworden voor mij. kinderopvang: ik weet t ook niet.. volgens mij heb ik ook nog wel even de tijd. sowieso zal er 1 opa/oma-dag zijn, en aangezien ik 3 dagen wil werken is er dan nog maar 1 (of 2) dagen over. gastouder is ook een goed idee idd!
Kan ik me voorstellen ja... Ik werk 3 dagen per week en mijn vriend wil van 5 naar 4 als het kindje er is. Dus er blijven voor ons ook maar 2 dagen per week over om opvang te regelen. Heb jij toevallig ouders in Zuid-Holland? Mijn schoonouders willen wel oppassen in de buurt van Heerenveen, misschien kunnen we ruilen
Heeft een van jullie ook licht rose bloedverlies gehad, heb lichte buikpijn. Niet veel maar vind het niet prettig, aangezien ik al 2 mk's heb gehad.
Goeiemiddag dames! Alles goed? Heb snel snel bijgelezen, want het was wat te veel Ik ben vanmorgen naar mijn huisarts gegaan om bloed te laten prikken. Vanavond vanaf 18u mag ik bellen om het hcg te weten. Ze veronderstelde dat het allemaal goed ging zijn omdat ik zondag (mijn 2de dag overtijd) zo'n duidelijke test had. En vrijdag moet ik terug om de rest van de bloeduitslag te halen (dus de standaard testen die ze doen). Daarna moet ik een afspraak bij mijn gyn maken.
Hoe ver ben je? Het zou gewoon innesteling kunnen zijn. Zolang het bij een beetje blijf is het niet erg volgens mij. Buikpijn heb ik ook, is niet erg volgens gyn (bandenpijn). Bij twijfel zou ik even met de ha/vk bellen, dat stelt je misschien meer gerust.