Ik begin me met de dag ook iets slechter te voelen. Zo heb ik sinds gisteren last van duizeligheid, maar als ik eet is het weer over. Ik eet dan ook kleine beetjes. Wat ook helpt is dextro energy. Die heb ik dan ook altijd in mn tas. En begin ook aardig moe te worden, pfff. Ben net wakker van mn middag dutje, gaaaap
ieks! arme scorp!!! hoe gaat ie nu dan? het klinkt misschien gek voor de babes die wel (veel) last hebben, maar kunnen jullie je voorstellen dat ik ook ' last ' wil hebben? ter bevestiging van dat de hormonen keihard aan t werk zijn? @droge ogen: dat heb ik dan wel weer een beetje.. maar ik had mijn lenzen de schuld gegeven.. @mamamuts: super, knaltest!! buh ik heb testverbod van klingman maar heb er hier nog eentje liggen.. die moet wel op nu he?
klingel ik snap dat je ook allerlei symptonen wil hoor meis is toch een teken dat??? Ook al wil niet zeggen dat er niks in jou groeit hoor wacht maar dalijk krijg jij het dubbel en dwars hahah. Ik heb nu last van maagzuur en moet eigenlijk koken maar gaat hem niet worden .
Welkom Rensie en fijn dat het zonder al dat gedoe spontaan gebeurd is. En welkom Laura. @9-maandenbeurs-al 2 jaar achter elkaar geweest, hopelijk nu weer voor nieuwe ideeën en hopelijk met dinnetje die dan hopelijk ook zwanger is. Een tip voor een ieder: ga niet met je kindje, das een ramp. @MvM: wist er mijn eerste zwangerschap helemaal niet vanaf. Achteraf wel eens van gehoord, maar nooit aan gedacht. Dus nu ga ik het inhalen en me wel aanmelden. Ik zit behoorlijk weer in de onzekerheid, zaterdag en maandag getest, waren positief, dinsdag getest: NIKS!! Ik wacht nog maar een paar dagen, maar wordt er wel onzeker van. En ik heb ook nog eens nergens last van. @Xaph, opvang kiezen, dat weet je pas achteraf denk ik. Mijn voorkeur gaat echt naar kdv, minder soepel, maar je kan er altijd van opaan. En meer kindjes om mee te spelen en meerdere juffen waar ze moeten naar luisteren. Goede opgeleidde mensen ook. Gastouder gaat ook op vakantie, dan moet je kindje weer naar een ander voor 3 weken, wie zegt dat je kindje dat accepteert. Tis goedkoper, maar voor mij echt meer nadelen dan kdv. En ik zou echt nu gaan regelen, hier is bijna overal een wachttijd van 1 tot 1,5 jaar Gelukkig heb ik voorrang omdat de oudste er al zit. @Dagdroom, wilde van te voren absoluut geen stagaire bij de bevalling hebben om dezelfde reden als dat jij zegt, zo weinig mogelijk mensen. Achteraf schijnen er op een gegeven moment best veel mensen om mijn te hebben gestaan, heb er helemaal niks van meegekregen, maar als je thuis bevalt is het natuurlijk anders. Dat was in het zh. @vk-praktijk, ik hoop dat dezelfde als vorige keer me ook accepteerd, aangezien ik nu in een andere stad woon (wel binnen 10 km), maar wil toch bevallen in het zh in de stad van de vk-praktijk. Zitten ook geloof ik 4, dat vond ik best fijn. @Melanina, bad, das lekker aan het einde van de zwangerschap Zo nu eten gaan opwarmen, lekker makkelijk restje macaroni van gisteren
wat ga je dan eten mela? hier groentensoepje denk ik. weinig trek. en haha, ik weet zeker dat ik t terug neem dat ik klachten wil mocht ik ze gaan krijgen! heb MVM ook al gesproken, die komen de 20e al
Wil je graag 'last' hebben? Als jij over een paar weken groen ziet, dan neem je die woorden vast terug. (maar ik snap je hoor ) Ik schuif de schuld van de kwaaltjes ook nog op andere dingen, Ok.. ik ben best moe, maar dat is niet zo gek als je dochter om 5.15 uur wakker is... pfff. En idd, die testen moeten op, is anders zonde van het geld toch?
Dank je Dimple, hier heb ik wat aan. Had nog niet zo bij de nadelen van een GO nagedacht. Meteen maar online aan het zoeken naar een leuk kdv hier in de buurt en dan aanmelden maar! Goedkoper is niet heel belangrijk, gaat vooral om wat goed is voor Xaph2.0 @Eten Ben vandaag helemaal niet misselijk. Vriendje gaat chili con carne voor ons maken, jummie! Lekker licht verteerbaar en zo (NOT!). Nu kan het nog
Das naturlijk wel mijn mening, misschien dat anderen nog meer voordelen hebben van een GO. Maar in ieder geval: graag gedaan, daar zijn we voor.
Dag mamma's. Wat leuk zeg dat je hier zo verwelkomt wordt. Ik heb alles gelezen en proberen te onthouden maar me hoofd is af en toe een vergiet. Ik heb hier ook weinig kwaaltjes wel moe af en toe duizelig en pijnlijke tepels verder niet. Dus dan vraag ik me ook wel is af, zit het er nog wel. Maar ik mag niet klagen hoor, misschien komt het nog. Ik heb 2 dagen gelden al een echo gehad omdat ik en de huisarts dacht de ik al 8 weken was mij vorige menstruatie was zo raar. Maar ik was nog maar heel pril,maar super mooi om al een echo te hebben met een super klein vruchtje. Oja ik las dat je een niet te warm bad mocht nemen waarom niet dan. Verder iedereen een fijne avond en vast weltrusten. groetjes laura
Hallo allemaal! @kwaaltjes: behalve met vlagen misselijk, valt het hier ook nog ontzettend mee. Wel afgelopen weekend ook een dag ontzettend licht in het hoofd geweest, akelig gevoel, trok gelukkig na me even rustig gehouden te hebben, weer weg en tot nog toe niet meer terug gehad. @MvM: wil ook mee gaan doen, heb tenslotte zelf ook Pregnyl moeten spuiten, dus vind het niet meer dan logisch om iets terug te doen voor andere dames die niet makkelijk zwanger worden. Ik wacht wel nog even tot na de eerste echo. @eten: ga ik nu snel aan beginnen, hier zigeunerschnitzel met aardappels en komkommer. Daarna snel naar de sportschool voor een les Zumba. Fijne avond allemaal en tot gauw!
ik heb voor mijn zoontje ook gastouderopvang geregeld en ben daar super tevreden over! heb mij toen gewoon ingeschreven bij een gastouderbureau is inderdaad een stuk flexibeler en als go ziek is dan regelen ze wel een vervanger voor je, je zit dan dus niet zonder
NMisschien verschilt het per kraamburo. De info van voor 25 weken heb ik van hun eigen website. Waar ik de vorige keer ook bij was.
Denk je er aan dat je je maar tot 11 weken geloof ik kan opgeven?? Ze willen juist zo vroeg mogelijk. Ze komen echt urine en dus medicijn te kort, vertelde ze maandag.
@klingel, ik snap je helemaal. Ik ben er ook heeeeel blij om dat ik wel wat voel. het is bij mij al 3x fout gegaan. @dimple, 5 weken zijn en dan negatief testen is wel heeeel raar @dextro, mag je dat zoveel eten als je wilt? zit toch heel veel suiker in??