Verlengde Wachtbankje

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Ciara, 17 mrt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nightelf79

    Nightelf79 Fanatiek lid

    31 dec 2008
    2.346
    0
    0
    Radiologisch laborant
    Geweldig Confidence! Probeer toch te gaan genieten...

    Danjo: jeetje meid, dat schiet ook niet op.
     
  2. Esser

    Esser Fanatiek lid

    29 jun 2006
    3.190
    4
    38
    Pedagoog
    N-Brabant
    Hoi hoi meiden,

    Stichtie, welkom hier! Hoe meer zielen, hoe meer vreugd!

    Sooner, wat een dag heb jij idd gister gehad. Ik zou ook mega vol spanning zitten als je weet wat voor mogelijk nieuws je te wachten staat op het werk. Gelukkig was dat gister ineens heel ander nieuws dan verwacht! (dacht even aan de DSB, maar dat is 'm niet ;) ) (klein grapje.....er zijn genoeg mensen die daar onder lijden.) Het lijkt me dus ook vanuit het bedrijf niet eerlijk om die twee personen lang vandaag te laten wachten met een ontslagbericht. Keep my fingers crossed for you....

    Caruli, hoe was de suikertest nou gister?

    Confidence; geweldig nieuws meid! Een wurmpje van 1 cm MET kloppend hartje! En idd, wat de arts zei; genieten meid.
    Klinkt heel makkelijk en je koppie zegt wat anders maar probeer het wel! Beginnende bezoekjes aan de prenatal (al is het maar om te snuffelen) wilde mij beetje bij beetje helpen ;)

    Ego: de groei-echo was geweldig! Meneertje lag al mooi met z'n hoofdje naar beneden richting het bekken waar die hoort te liggen ;) Alles van het lijfje en het hartje, maagje, blaas e.d. is ze nog eens op haar gemak langsgelopen. Ze was erg over 'm te spreken en het zag er super goed uit.
    Manlief en ik zaten te glimmen van trots :)
    Kleine man komt net iets boven het gemiddelde van de groeicurve uit maar wel gewoon binnen de marge. Heb wel een grotere buik door de hoeveelheid van het vruchtwater. Die is wat meer maar dat maakt niets uit. Met de geboorte schatten ze de lengte van 'm op +/- 50 cm. Nog mooie echo-foto's meegekregen en op glucose en HB waarde bloed moeten laten prikken. We zijn weer door de check heen ;)
    Ga nu zo mijn koffertje maar eens pakken. Kom straks nog wel even spieken.
    liefs
     
  3. Esser

    Esser Fanatiek lid

    29 jun 2006
    3.190
    4
    38
    Pedagoog
    N-Brabant
    Het verlengde wachtbankje

    Uitgerekende datum

    17-10-09: Danjo: meisje
    31-10-09: Nightelf: meisje
    09-11-09: Enise: meisje
    24-11-09: Susan: meisje
    17-12-09: Sooner: meisje
    17-12-09: Caruli: Jongen :D
    21-12-09: Pekske:meisje
    28-12-09: Esser: Jongen
    04-01-10: Deesjuhh:meisje
    19-01-10: Stitchie:meisje
    04-02-10: Jewel: wil het niet weten
    19-02-10: Melek: Jongen
    20-03-10: Dagmar1974: kan het nog niet weten.... :p
    25-03-10: Linda: 2 kleintjes
    27-03-10: Kleintje: wij weten het ook nog niet....
    28-03-10: Zoe:
    ??-??-10: Confidence:
    11-06-10: Majo: 1 of 2 ukkies??
    15-06-10: Bright: kan het nog niet weten ;)
    20-06-10: Klingel: 1 of 2 ?!

    Afspraken bij gyn of vk
    19-10-09: Klingel 1e echo kliniek
    19-10-09: Sooner echo ligging placenta
    20-10-09: Caruli tussencontrole vk
    21-10-09: Suus liggingsecho
    22-10-09: Bright 1e echo
    23-10-09: Nightelf controle gyn
    26-10-09: Sooner controle vk
    26-10-09: Suus controle vk
    27-10-09: Jewel controle vk
    27-10-09: Caruli groeiecho
    27-10-09: Caruli controle gyn
    29-10-09: Klingel 1e echo zh
    02-11-09: Esser controle vk
    06-11-09: Majo 1e echo
    09-11-09: Jewel intake kraamzorg
    13-11-09: Kleintje controle vk en 20 weken echo

    Bevallen
    05-10-09: Ciara bevallen van een meisje Lara (33.4 wkn)
    15-10-09: Lelie bevallen van een meisje Emma (39.1 wkn)

    Lijst weer even aangepast ;)
     
  4. pekske

    pekske Fanatiek lid

    25 okt 2006
    2.216
    0
    0
    jeetje danjo wat een ellende voor jou...ik heb het echtmetje te doen..er is niks ergers dan wachten..

    esser fijn dat alles weer goed was..

    confidence fijn dat je een mooie echo hebt en een mooi kloppend hartje en nu inderdaad genieten!!
     
  5. Bright

    Bright Fanatiek lid

    11 okt 2008
    2.967
    1
    0
    Werkzaam in de Jeugdzorg
    In het zuidelijkste puntje van Grunn ;)
    @Confidence,
    Wat een geweldig nieuws meid!!!!! WOOOOOOOOOHOOOOOOOO

    En nu gaan genieten!!!

    @Klingel,
    Weet je al iets meer?

    liefs
     
  6. Jewel83

    Jewel83 Fanatiek lid

    22 jan 2009
    1.847
    0
    36
    Confidence, geweldig meid!!!! En nu echt geen testen meer doen hè ;) Vanaf nu ga jij lekker genieten!!! Verplicht :D
    En ego berichtjes mogen altijd! :)

    Klingel, hoe is het met jou meid? Weet je al meer?

    Esser, super dat alles weer goed was! En een mooi gemiddeld manneke toch? :) Heel veel plezier dit weekend, klinkt idd heel goed, dus zal vast ook wel goed komen!

    Sooner, heb je al wat meer gehoord van je werk? Ik denk vast niet dat ze daar een hele dag mee wachten om het slechte nieuws door te geven. Zo stoere meid als jij kunnen ze echt niet laten gaan hoor!! Een bikkel ben je! :D

    Nightelf, dus je man heeft nog niks gehoord? Kan altijd nog hè.
    Maar idd één klein voordeeltje dat hij nu thuis is, kan hij je mooi verwennen!

    Caruli, hoe ging je suikertest? Was het gister vergeten te vragen....Hopelijk is alles goed!

    Danjo, aargh meid...nog steeds geen beeb! Wordt nu wel eens tijd hoor ;) hihi...kun je het nog wat volhouden?

    Stitchie, welkom hier! Hier is het super gezellig!!

    Enise, ja meid, je moet nu echt bijblijven hier. ;) Maar geniet maar lekker van je verlof hoor! Lukt het leren nog wat?

    Pekske, hoe is het met jou meid?

    Suus, je hebt nu verlof toch? Of heb ik het nou mis....
    Gaat het goed verder? Nog veel last van harde buiken?

    Ciara & Lelie, super mama's!!!!!!! Gaat alles goed met de meiden? Jullie zullen wel zo trots zijn! Ik kan ook niet wachten tot wij onze uk mogen verwelkomen!

    De macaroni met smac was heerlijk! :D Het is altijd zo makkelijk en snel klaar te maken, dus staat hier nog wel regelmatig op het menu ;) hihi
    Wat een wind vandaag hè, onze hond helemaal gek van de blaadjes die hier nu in het rond vliegen, dus de wandelingen zijn echt een uitje nu voor hem :) Geweldig als je dat koppie dan ziet!
     
  7. Nightelf79

    Nightelf79 Fanatiek lid

    31 dec 2008
    2.346
    0
    0
    Radiologisch laborant
    Esser: dus toch een mooi gemiddeld mannetje (scheelt alleen maar voor de bevalling ;)). Fijn dat verder ook alles goed was. Heel veel plezier dit weekend, geniet er maar lekker van!

    Jewel: onze kat zit al heel de dag voor het raam naar alle ronddwarrelende blaadjes te kijken, hij probeert ze ook echt te vangen. Zo'n grappig gezicht :D Vind dit weer altijd geweldig (op de regen na dan).
     
  8. kleintjevoorons

    kleintjevoorons Fanatiek lid

    9 mei 2008
    4.173
    2
    38
    Onderzoeker
    Noord-Brabant
    Whhiee, mijn schoonmoeder belde net. Nichtje van mijn vriend heeft een hele zak met neutrale kleertjes in maat 50/56/62/68 afgeleverd. En mogen we allemaal hebben! Dat scheelt weer een hele investering. wat dat betreft is zijn zijn familie schatten. alleen jammer dat ze ons ook een tweedehands babykamer opdringen terwijl we bij ikea al vanalles uitgezocht hebben :(. Omdat ik nog aan het studeren ben krijgen we heel veel aangeboden maar kan en wil ook niet overal ja op gaan zeggen omdat ik zelf ook nog wensen heb. hebben jullie daar ook last van?
     
  9. klingel

    klingel VIP lid

    15 feb 2008
    16.318
    14
    38
    iets met kunst en michelinsterren..
    import drentherella
    @esser: wat fijn!!!!! :)
    @mac: ieks, de macpraat is wel aanstekelijk aan t worden! :)
    @confidence: nogmaals, HOERA ik ben zo blij voor je!!!
    en wat een mooie rake woorden van de gyn over geestkracht en over dat testen stom zijn!
    met beide eens! :)
    nu weer proberen te genieten en niet meer bang zijn he!
    @kleintje: wat FIJN zoveel kleertjes erbij!! :)
    @nightelf: cute van de kat! mooi gezicht moet dat zijn... :)
    @stitchie: haai, tis hier heel leuk&lief! ;) hoe gaat t met je?
    @caruli: hoe was suikertest? nog nintendo mee gehad?
    @danjo: ieks wat spannend voor jou. dit weekend max moet je toch danjobeeb op buik hebben toch??


    @hier: om 1530 nieuws, maar ik sta geestelijk al helemaal in de ' hetismis-modus'
    het voelt gewoon niet goed.
    1 nega test en 2 superrrrrvage, terwijl zon&maan knaltesten... das geen toeval meer :( :( :(
     
  10. Bright

    Bright Fanatiek lid

    11 okt 2008
    2.967
    1
    0
    Werkzaam in de Jeugdzorg
    In het zuidelijkste puntje van Grunn ;)
    Oh Klingel,

    Ik duim zo ontzettend voor je!!! Hoop dat alles goed is meis en dat je straks goed nieuws krijgt.

    Liefs
     
  11. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    kleintjevoorons : Ik heb sinds 2 weken een hoge bloeddruk dus heb ik in het zh gelegen. ze hebben met een veter geprobeerd om de ontsluiting meer te maken maar mn lichaam reageert daar dus niet op dus het is nu afwachten.
    Fijn he die kleertjes gewoon aanpakken heb ik ook veel gedaan hoor

    Esser heerlijk he om na je uk te kijken mag lekker ego hoor

    Nightself het schiet idd niet op nee maar ja we wachten weer af daar ben ik inmiddels wel aan gewend ( denk wij alle wel)

    Klingel al nieuws meid?? en tja het kan nog wel 2 weken duren helaas. Omdat alles weer goed is onderneemt het zh geen actie

    Jewel we moeten wel he tis niet anders.
    het is idd winderig bah niks aan en gezien hier alleen nog maar slippers passen is het ook nog eens brrrrrrrr. heerlijk om met de hond te wandelen wij hebben danjo sinds van de week bij mn schoonouders ivm zh. nu laten we hem daar tot ons kleintje zich meld anders word de hond gek. maaar mis hem zo al zie ik hem wel als ik thuis ben.
     
  12. klingel

    klingel VIP lid

    15 feb 2008
    16.318
    14
    38
    iets met kunst en michelinsterren..
    import drentherella
    dank je wel lieve bright

    ik denk van niet ..
    en als t wel zo is schaam ik me dood voor mijn paniekerige gedrag :)
     
  13. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    Ff foto spammen van mn buik van vorige week:D
     
  14. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    en nog 1 met de plattengrond van deventer heel uniek
     
  15. Nightelf79

    Nightelf79 Fanatiek lid

    31 dec 2008
    2.346
    0
    0
    Radiologisch laborant
    Danjo: mooie buik!!! Plattegrond had ik nog nooit van gehoord, zebrapad wel:D. Gelukkig hier nog geen strepen op mn buik (wel op de billen :(). Maar wat duurt dat wachten toch vreselijk lang, meid.
    Jij hebt toch ook isschias (of gehad)? Heb jij evt nog tips om het een beetje dragelijker te maken? Als ik lig gaat het wel, maar met het lopen verga ik echt van de pijn...

    Klingel: duimduimduimduimduimduimduimduimduimduimduimduimduim
     
  16. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    Ik heb idd ischias gehad wat een hell en idd met lopen doet het vreselijk zeer ( ik zou na een fysio gaan) die geeft je goeie tips en oefeningen. Gelukkig is het na 2 weken wel wat minder geworden.
    Probeer wel in beweging te blijven hoor fietsen en lopen is juist goed ( hier werd dat allemaal wat moeilijker odat ik ook nog eens BI heb)
     
  17. Nightelf79

    Nightelf79 Fanatiek lid

    31 dec 2008
    2.346
    0
    0
    Radiologisch laborant
    Ik mag juist niet meer fietsen, ook ivm de BI. En fysio heeft geen nut meer, omdat ik al te ver heen ben in de zwangerschap. Dan behandelen ze in principe niet meer (heb vanmorgen gebeld). Dan toch maar proberen goed te blijven lopen.
     
  18. Jewel83

    Jewel83 Fanatiek lid

    22 jan 2009
    1.847
    0
    36
    Whow Danjo, wat een mooie plattegrond :D :D hihi...echt een joekel van een buik, wel heel erg mooi hoor!!
    En ik snap helemaal dat je je hond mist! Maar het is natuurlijk wel noodzakelijk nu. Wij moeten nog even zien hoe we dat doen met onze hond, die wordt dan volgens mij ook helemaal gek.....Maar zover is het hier nog niet...

    Klingel, en en...duimen draaien hier nog steeds!!!!

    Kleintje, wat leuk zeg dat je die kleertjes mag hebben!! Maar snap je wel hoor. Je wilt een gegeven paard niet in de bek kijken, maar het moet wel leuk blijven ;) Ik zou met de meubeltjes jullie zin doordrijven hoor (klinkt raar) maar vind ik zelf heel erg persoonlijk en het is leuk om het allemaal zelf uit te zoeken! :)
    Mijn schoonmoeder was eerst ook wel zo, had ze een set kleertjes gezien die ze ons dan wou geven. Maar die waren ongeloofelijk lelijk! (echt) maar nu zei ze gister dat ik zelf voor dat geld iets mag uitzoeken naar mijn eigen smaak. Dus dat was wel weer heel erg lief :)
     
  19. Jewel83

    Jewel83 Fanatiek lid

    22 jan 2009
    1.847
    0
    36
    Nightelf, bah het is voor jou nu ook niet meer zoveel aan ;) Hopelijk begint het bij jou ook eerder. En ik als buddy sta al helemaal klaar hoor! :D
     
  20. klingel

    klingel VIP lid

    15 feb 2008
    16.318
    14
    38
    iets met kunst en michelinsterren..
    import drentherella
    duimen hoeft nietr meer, het is mis
    hcg van 1.7 dus wachten op de mk

    ben totaal overstuur maar ik vergeet onze korte vreugde niet en ook niet dat we het kunnen

    liefs
     

Deel Deze Pagina