naja....stom mens idd.... Ik ben nadat ik 3 maanden niet ongesteld was geworden naar de HA gegaan en die heeft me direct doorverwezen naar gyn....maar ja die wou mij niet helpen omdat ik te dik ben....toen naar andere gyn gegaan en gewoon geholpen. Als je eenmaal een verwijzing hebt kun je gewoon naar een gyn gaan...maar helaas helpen ze je niet als je geen verwijzing hebt.
Hier nog eentje. Ik heb totaaaal geen zin meer en alle emails zijn gedaan. Dus ZP en facebook totdat het tijd is.
hihi dat soort dingen laat ik nog bewust liggen, straks weer hier op het werk met 5 kilo zakken met kruidnoten in 1 pot en in de andere de schuimpjes enzo
yeah kan ik vast en zeker straks zo meedoen in de nieuwe megamindy film, als hulpje dan welteverstaan
Gelukkig kennen ze sinterklaas hier niet. Wel zijn de kerstversieringen overal in de winkels te vinden. Nog effe en dan zijn de kerstmarkten weer open!! Yeahh jippie!!
Hoi dames... Sorry dat ik even niet gereageerd heb... had het nog zo druk en ik moet zo gaan werken dus... Geen uitslag van mijn bloed pffff... En nu lijkt het alsof ik ongi krampjes krijg dus ik ben bang dat ik het eind van de avond niet red om bloedvrij te blijven En het ergste is dat als ik ongi word zometeen dat ik met buik en rugpijn moet gaan werken Het is buikpijn uitstralend naar mn rug nu... dat voorspeld niet veel goeds...
aantal keer al.. hy heb zn lijstje ook al klaar..is maar voor zo'n 2500 euro en kerst ja schiet echt op allemaal, zoontje is geboren op eerste kerst als ik dan me banner zie..voor je t weet staat die kerstboom weer
Die zijn wel heel erg gezellig in duitsland, misschien/hoogstwaarschijnlijk/wil ik eigenlijk best wel, gaan we naar Oldenburg dit jaar naar de Kerstmarkt, daar zijn we 1 x eerder geweest en dat was met toch een partij gezellig, harstikke leuk, en dat smaakt dan zeker naar meer.
Dat ze nog steeds geen uitslagen voor je hebben is toch volstrekt belachelijk? Hebben ze een reden gegeven? Succes met je buikpijn. Ik hoop ik hoop!!
Hè wat vervelend voor je meid, dikke knuffel. Ik hoop voor je dat het niet is wat je denkt. Sterkte dan vanavond met werken meid.
wow cool, we zijn net benaderd door het programma 'huis te koop' of we misschien met ons bedrijf iets kunnen betekenen voor hun klanten!
Ja dat ken ik, en wij hebben ook allemaal verjaardagen, begint in de laatste week van november en gaat door t/m eerste week van januarie, pffft en dan ben je er helemaal giga zat van. Dan ben ik een tijdje helemaal op en leeg, en dan begint dat zo'n beetje rond maart weer te komen, hihi