Zethu pakt de nagels en hamer en nagelt Nancy vast, zodat ze niet kan gaan testen! Wachten jij. Morgen pas!
Hey Pina! Ja raar he van FF... heb wel een eitje gehad, aangezien ik een posi ovutest had en de bijbehorende steekjes... Dag 19 is wel laat? Op dag 15 was namelijk die test posi...dan kan ie toch niet 4 dagen later nog springen? En op dag 23 heb ik wel nog een dikke dip in de temp... tsja verwarrend haha! Denk zelf dag 15 of dag 17... Goeiemorgen iedereen!
Ik ben Cyntje niet hoor hihi Ja plasje is al foetsie haha ik ga ook wachten tot morgen! Heb nog nooit zo gehoopt in het weekend dat het zondag is (dus bijna voorbij)
FF heeft niet altijd gelijk he. Ik heb zelf ook regelmatig dat het niet klopt waar ze bij mij het kruis zetten. Maar als ik dan 1 of 2 data uitsluit dan wordt het wel op de juiste dag gezet.
Tja, ze vroeg om tegengehouden te worden. Dan hou ik haar toch tegen... hihi. Zo'n goede zin op de vroege ochtend, dat wordt wat vandaag zeg... Ben nog maar half wakker.
helaas niet. Ik probeer altijd met wat data uit te sluiten, en dan zet FF het kruis het vaak wel op de plek waar ik denk dat het wel hoort. Anders zou ik vorige cyclus bijv een LF van 7 dagen hebben gehad. En mijn (.)(.) zeiden me toch iets heel anders...
Goedemorgen Heitje, In het linkermenu Analysis en dan Tuning/Overide. Daar kan je de dag invullen en een gemiddelde temp. Wel een mooi kaartje
oh jee, dat is wl slecht van mij, ik bedoel natuurlijk ook nancy! ik ben er niet helemaal met mijn hoofd bij, dat heb ik wel weer in de gaten! sorry