Bah, sporten op zondag? Sport is sowieso nooit leuk, maar volgens mij kan ik hier niet eens terecht op zondag. Ik moet weer eens een rondje gaan joggen, maar kan me er nog echt niet toe zetten. Ik ben bijna onder de 80 kilo joehoeeeeeee!!! En om dat te vieren heb ik net een hele chocolade letter op haha
Dat kan zeker verliefd zijn op je eigen kind ik ben het ook hoor Ik heb hierboven al uitgelegd waarom ik hem er na 10 uur uithaal
Wat rustig hier vandaag... Ik heb net een oproepje geplaats in "te koop gevraagd", maar misschien kunnen jullie me ook wel helpen. Ik heb lepeltjes in alle soorten en maten, maar Manouk eet het prettigst van een lepel die in een zwangerschaps of babydoos zat. Het is een lange (groene) lepel van Nutricia. Grote kans dat jullie hem zelf gebruiken, maar wie weet hebben jullie kindjes juist niet graag die lepel.. Ik hoor het wel!
Ow en veel baby-aanbiedingen deze week bij het Kruidvat, ook een soort wrapper voor in de maxi cosi voor 10 euro.
Bedankt voor jullie lieve reacties allemaal! @Meris: Het is echt een diep gat, heb net het spuitje er IN gedaan en toen flink gespoten. Kwam nog wat troep uit, dus dat voortaan maar doen. Had jij ook echt een groot gat, zon cm doorsnee? En het zit tussen mijn wang en kaak, dus niet op de plaats waar normaal je kies zit zoals ik dacht dat zou gebeuren. @Sarah: Sportse! Krijg je weer energie van zeggen ze @Meris: Hoeraaa bijna onder 80 kilo! Laat er ook een verstandskies uitsnijden, goed voor de lijn! Haha En wat een schattige slofjes Verliefd zijn op je eigen kind: Ja vreselijk, alles is mooi, leuk, schattig, lief! En dat moet ik natuurlijk ook tegen iedereen vertellen. Had altijd zon hekel aan die moeders die steeds over dr kind praten en nu ben ik er zelf een
Ohja hier ook 1! Ik zeg ook altijd tegen vriendinnen zonder kids: zeg me aub als ik weer teveel als een moeke-praat Maar bij mij kunnen ze dat hebben zeggen ze, ze zijn zelf ook helemaal gek op Manouk. Ja hier ook zo'n groot gapend gat, maar dan wel op de plek waar je die zou verwachten.. Helaas, kan geen verstandskiezen meer laten trekken voor de lijn haha. Ga ff kroelen met Noukster!
Ga ik maar weer verder met tegen mezelf praten Maar ik heb, volgens mij ook via zwangerschapspagina, deze link gevonden: Recepten voor babyvoeding, van groentehap tot fruithap | Smikkels.nl Wel handige info en recepten voor fruit- en groentehapjes.
@meris mijn vader werk bij nutricia dus heb hier wel 2 lepels over voor je. Zal ff vragen of hij er meer kan meenemen.
Oh dat zou super zijn, met de lepels van Olvarit en Nuby maakt ze er toch een knoeiboel van... Ok, met die van Nutricia ook hoor , maar dan blijft het binnen de perken.
meris: Hier ook zo'n knoeierd maar moet zeggen jamy stopt elke keer zijn handen in zijn mond als hij zit te eten dus echt alles zit onder, vorige weeek had meneertje stampot met rundvlees en echt hij zat van zijn voorhoofd tot zijn tenen onder achja dan maar snel onder de douche, 80 ki;o: kan ikj alleen nog maar van dromen moet ik eerlijk zeggen
Hoi meiden, Ga zo even kijken hoeveel ik mag teruglezen. Eindelijk weekend! We hebben ons hondje weggebracht vanmiddag. Wel beter zo. Kort verhaaltje staat op m'n site. Hoe is het met iedereen hier?? Zo, wish me luck. Ik ga bijlezen!
Goeie! Denk dat ik 'm met de kerst vraag. Misschien een tip voor meiden die 'm ook willen, maar er even geen geld voor hebben?
Weet iemand of je ook een potje mag maken met alleen aardappel? Heb een groot deel over. Ben nu zelf voor het eerst potjes aan het maken, en vind het nog leuk ook En zou je die glazen potjes van de groentehapjes kunnen bewaren in de vriezer? Wil daar dan mijn zelfgemaakte prutjes in doen.. Maar of glas in de vriezer kan???