makkelijk straffen (knipoog)

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by ikke1981, Oct 18, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ikke1981

    ikke1981 VIP lid

    Apr 14, 2006
    13,689
    0
    0
    Den Haag
    Ik heb een raar kind.

    Hier is het bij de laatste waarschuwing dat Quinn op de gang moet zitten, en als de tv aan staat dat dan ook de woonkamer deur dicht gaat, want anders kan hij dus de tv zien,

    Nu is het dus de laatste tijd het geval dat als ik Quinn waarschuw laatste waarschuwing dat hij zelf al naar de gang loopt, en net dee hij zelf ook de deur dicht! :D

    Het mooie is, dat het ook nog werkt, hij gaat dan wel doen wat hem dan gevraagt word als ik hem van de gang haal. GEWELDIG vind ik het en moet zo me best doen om me lach in te houden als hij boos naar de gang toe loopt

    Het is gewoon een heerlijk kind
     
  2. zonnestraal

    zonnestraal Niet meer actief

    Wat ontzettend schattig zeg!!:)

    Kan alleen maar zeggen dat je dan een erg makkelijk kind hebt. Vind het vertederend om te lezen.
     
  3. Jo79

    Jo79 VIP lid

    May 6, 2007
    25,086
    3,869
    113
    Haha, herkenbaar! Robin kwam van de week uit de tuin uit naar binnen en zei 'ik mag niet met zand gooien', loopt rechtstreeks naar de gang en gaat op haar krukje zitten. Ik moest ook zo lachen, makkelijk toch zulke kinderen :D!
     
  4. ikke1981

    ikke1981 VIP lid

    Apr 14, 2006
    13,689
    0
    0
    Den Haag
    hahahaha verder is het een enorme peuter puber hoor.
    Nee hij is geen makkelijk kind, ik denk eerder dat hij het zelf prettig vind om even appart te zitten
     
  5. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Whahahaah zo herkenbaar!
    Hier waarschuw ik bijv met: nou even luisteren, anders kan je in je hoekje gaan zitten!
    Loopt ie inderdaad naar zijn hoekje toe....sufferd :D
     
  6. Inderdaad, heel herkenbaar! Hier loopt meneertje ook zelf al naar de gang toe als ik vraag; "wil je soms op de gang?", en gaat dan vervolgens heel zielig door het raam van de deur naar binnen kijken.

    Nou, probeer dan nog maar eens boos te blijven :).
     
  7. berna1981

    berna1981 VIP lid

    Oct 10, 2006
    9,943
    0
    0
    jeetje dit is zeker herkenbaar..
    Jesse moet bij ons op de trap zitten en we maken het altijd goed met een kus.. maar nu als hij stout is zegt ie zelf al gang en roept dan al kus kus kus...
    Hij houdt inderdaad op met het foute gedrag ik vraag me dus alleen af of ik hem wel straf op deze manier?
    Het schijnt hem dus echt niks te interesseren dat ie op de trap moet hij vindt het zelfs leuk...
     
  8. lindavg

    lindavg Fanatiek lid

    Feb 25, 2007
    1,458
    0
    0
    Verkoopster in speelgoedwinkel
    Hoogvliet
    Ja die heb ik hier ook.
    Ik zeg meestal als ik het nog 1x moet zeggen, zet ik je op de gang.
    Nou ze kijkt me aan en loopt al naar de gang toe.
    Gaat daar staan, ik doe de deur weer open na even wachten en krijg me dan een big smile en ze gaat weer verder met spelen.

    Ik vraag me ook af en toe wel af of ze dit nu als straf ziet of als spelletje.
    We merken het wel als ze ouder worden haha.
     
  9. Mijkeltje

    Mijkeltje Fanatiek lid

    Jun 7, 2009
    3,029
    1
    0
    Het vervelende is, dat uiteindelijk dus niet jij, maar je kind bepaald heeft wanneer het straf heeft...

    Maar koddig is 't wel...:D
     
  10. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,238
    7,282
    113
    Female
    Brabant
    Ik hoef hier niet te straffen met op de gang zetten ofzo, daar luistert ze veel te goed voor ;).

    Maar als ze wel een beetje vervelend is en ik een heel klein beetje boos tegen haar praat, zegt ze vaak: mama boos! En dan zeg ik weer dat ik niet nog boos ben, maar wel boos wordt als ze het nog een keer doet. Voorheen werkte dreigen met boos worden heel goed, nu geeft ze dus zelf al aan dat ze iets doet waar ik boos om word ;)
     
  11. crisje

    crisje Fanatiek lid

    Aug 5, 2006
    2,974
    1
    0
    brabant
    Wij tellen vaak tot 3 en tellen mee met onze vingers.
    Nu doet ze zelf 1 vingertje omhoog en roept éénnnnnnn, 2e vingertje komt erbij en ze roept weer éénnnnnnnn :D
    En regelmatig hoor ik haar zeggen....F.... stout om dan vervolgens ff snel het stoute ding te doen.
     
  12. cupcakes

    cupcakes Fanatiek lid

    Sep 28, 2006
    2,574
    4
    38
    Midden van NL
    Rick heeft een tijd gehad dat als hij in de hoek moest staan, of naar de gang moest, dat hij dan meteen zei: wat zeg je dan? of: kom eens hier?

    Hij zegt dus eigenlijk wat wij dan zeggen, meestal dus: kom eens hier en wat zeg je dan en dan moet hij sorry zeggen en ook zeggen waarom hij naar de gang moest (snapt ie nog niet altijd even goed, maar gaat steeds beter)
     
  13. guppie81

    guppie81 VIP lid

    Sep 13, 2006
    12,334
    1
    0
    Ach het is toch ook niet nodig om zwaar te straffen. Ik roep wel eens -nog redelijk vrolijk- "moet je op de gang?". Dan roept zij natuurlijk nee en dan is het over.
    De keren dat ze wel op de gang staat is ze na 10 seconden stil. Ik doe dat meteen de deur open en ga niet tot een minuut wachten ofzo en dan knuffelen we meteen.

    Ik hoop gewoon dat dit altijd zo blijft hihi!
     
  14. ikke1981

    ikke1981 VIP lid

    Apr 14, 2006
    13,689
    0
    0
    Den Haag
    Ieder kind is anders, voor de een werkt het een beter dan het andere.

    Ik vraag niet aan Quinn of hij naar de gang wilt, dan is het inderdaad standaard nee en dan wel door gaan met waaar hij mee bezig is,
    Ik waarschuw hem wel, laatste waarschuwing en je gaat naar de gang. soms loopt hij dus al direct en soms moet ik hem er echt neer zetten.
    Hij heeft het nodig want daarna is hij weer leuk en gezellig, alleen weet ik nooit voor hoelang. Maar tot nu toe werkt het wel, of hij nou vrijwillig is gegaan of niet
     
  15. brenjomi

    brenjomi Fanatiek lid

    Nov 24, 2008
    2,297
    1
    0
    activiteitenbegeleidster
    roze wolk
    :D een achterneefje van me vroeg dan aan zijn moeder: die hoek of die hoek mama??:(:)
     

Share This Page