Als je direct bij het bericht waar je op wilt reageren op de quote knop drukt, hoef je niks te vergeten. Alleen moet je even het paginanummer onthouden waar je was gebleven.
Ja dat was om uit te leggen. Ik merkte het zelf al toen ik jouw tekst weer wou quoten. Dus ik heb de door mij getypte quote maar even weggehaald.
neee.. dit is geen onzin!! dit is ZEER van belang, bij het opvoeden/ervaringen uitwisselen bij de opvoeding, van dreumessen.. 8)
Merel moet nu nog uit bed komen voor haar avondeten. Die was echt helemaal kapot na ons dierentuin bezoekje. Eten zat er ff niet meer in.
Welkom bij de groep En klets gezellig mee hoor, er is meestal altijd wel iemand online! Hoe heet je dochtertje..? (misschien lees ik het verderop nog )