Vanavond Boer zoekt vrouw kijken, jippie! En wij zijn vanaf vandaag begonnen met de interne verhuizing en opruiming om de baby kamer vrij te kunnen maken voor inrichting(eerst nog timmerwerk, behang, en nieuwe verf hier en daar, dus veeeel te doen)
hmm oke, dus wisselt nogal. Ik weet dat je het niet perse hoeft te krijgen. Ik smeer ook 1 keer in de 2 dagen ofzo, vergeet het ook vaak. Mannetje smeert mn buik altijd in, hihi, maar vaak lig ik net een minuutje in bed als hij met die fles aankomt, en dan is het veeelste koud om weer uit bed te komen
Striae... Ik smeer 2x per dag (nouja Bart) maar ik heb al wat rode streepjes op m'n buik... Die is opeens ook zó vooruit geschoten! Ik vind het wel jammer maar aan de andere kant denk ik maar gewoon steeds dat het komt door ons wondermeisje... Ik hoop dat het jullie bespaard blijft!! Bos was heerlijk en het lootjes trekken was geeeeeezellig!! Onze zelfgemaakte pizza staat nu in de oven, mjammie!! Daar heb ik graag een maagzuur-aanval voor over Vanavond Boer zoekt vrouw... Jeeeeeej!! Liefs Laar
Ik heb ook overal stria en ja ik heb mij er dood voor geschaamd! Maar ben er nu aan gewend en ik heb er een wolk van een dochter voor terug! Ik zal een foto plaatsen..zodat jullie verder kunnen schrikken. Ik kreeg ze bij mijn dochter ook al vanaf 12 weken... Mijn tijgervelletje bij 34 weken zwangerschap.....
Nu zijn ze overigens wit.. en zie je ze lang zo duidelijk niet meer. Ik zou eens kijken of ik een keer een blote buik foto maak, dan zie je hoe het wordt zeg maar.
Wat grappig, wij hadden gister precies hetzelfde, eerst dacht ik zilver? maar volgens mij is de stof ook beter schoon te maken en eigenlijk vonden we 'm toch wel cool. Mijn vriend wil anders army maar dat wil ik alleen mochten het twee jongens worden en ik wil anders lime en dat vind m'n vriend te fel dus wie weet wordt het ook de zilvere. Wij krijgen overigens wat geld van beide ouders dus dat maakt de keuze wel makkeljker gezien het grote bedrag. Ik heb met de winkel ook al een beetje overlegd ivm de tweelingkorting en als we meer kochten kon zowieso over de totaalprijs onderhandeld worden dus we gaan gewoon vet afdingen Aaaaaaaaaahhhh zo'n wiegje was ook altijd mijn droom maar dat doen we nu ook niet.........
Jeetje channie gelukkig zijn ze nu wit, kan me voorstellen dat je er toen ongelukkig mee was maar nu heb je het allermooiste ervoor terug. Ik smeer ook maar volgens mij kan je het niet echt voorspellen of je het krijgt... Soms zijn mijn tepels ook heel droog, soort van schilverig, hebben jullie dat ook?
@ channie: wowie.. dat is inderdaad veel straie.. Hmmm..nja het kleurt inderdaad gelukkig wel weer naar licht, ipv dat ze rood blijven..
Tjah en ik heb de 'mazzel' dat ze ook nog eens heel diep zijn. Maargoed ik was al flinker maar ik had wel een hele strakke buik. Ik deed elke avond voor het slapen gaan 100 situps..en toen ik zwanger bleek ineens niet meer. Maar ik heb ook gesmeerd en smeren helpt niet...je huid scheurt onderhuids uit en niet bovenop, het maakt het alleen wat soepeler zeg maar.
heyyy meiden wennepen jeetje meid wat een rotsituatie voor jullie. kan me voorstellen dat je hier dan even niet komt je hebt wel andere dingen aan je hoofd. denk dat je baby wel wat kan hebben hoor, vel sterkte! ik heb alles gelezen maar beetje veel om te reageren hoor!!! vandaag hebben wij het matrasje gehaald, we hebben gekozen voor de elegance aerosleep complete, dat bestaat uit -koudschuimmatras -matrashoes -aerosleep matras beschermer(als baby op t gezichtje komt te liggen kan het als het goed is gewoon blijven ademen. was in totaal 160euro wel een hoop geld maar ben er wel heel blij mee!! verder hebben we weer een hoop gekregen en gekocht, begin nu te twijfelen over de babykamer pfff, we willen wit met rose en zilver, maar k dacht erst voornamelijk zachtrose, maar misschien wil ik nu toch weer meer hardrose pfff word gek van mezelf... af en toe nog steeds kriebeltjes maar denk soms dat t mijn huis is die kriebeld ofzo want zo lijkt het ga ook automaisch krabben, nou ja wacht maar af tot ik t duidelijk ga voelen. xxx
@ Ano: klinkt goed, dat matrasje; waar heb je 'm gekocht? de kleuren klinken érg gaaf; wit, rose en zilver. Zou voor een meisje denk ik ook voor iets van zilver gaan ofzo! Ik ben er qua kleuren nog echt niet uit, pff..moeilijjjk
Maria, Helpt het niet voor je rug om smorgens lekker onder de douche te gaan? Mooi buikje hoor! Moons, Jou buikje groeit ook goed zeg! Minke, Dat is jammer dat je het wiegje weg doet. Kun je er niet nog een wiegje bij zetten? Dank je wel voor je lieve woorden. Lindavnr, Ik smeer mijn buik en borsten ook al in hoor. Ik smeer zoiezo mijn huid al om de dag in en nu mijn buik en borsten met speciale olie. Of het striae tegen gaat moet nog blijken, maar vind het heerlijk om lekker te smeren. Linda, Ik heb ook dat het net lijkt of mijn tepels gaan schilferen. Ik weet niet wat het is? Anoniempjuh, Wij hebben ook het aerosleepmatras besteld. Wij zijn beiden buikslapers dus het zou niet gek zijn als ons ukkie dat ook gaat doen. Ik zou gewoon voor verschillende tinten roze kiezen, bv 1 kleur op de muur en dan met accessoires verschillende tinten gebruiken? Wij gaan krijgen dinsdag een echo (zit in het pakket van de pretecho) en als het goed is krijgen we dan ook te zien wat het is! Ik vind het echt super spannend!!!
lindavnr ik heb de matras gekocht bij babytiener maar als je googeld vind je m zo ze verkopen m bij een heleboel zaken. ja dat zilver wouden we erbij doen omdat we alleen wit en rose niet zo leuk vinden maar we willen t ook niet te bont dus tja dan zwart of zilver ofzo maja zwart voor een baby vind ik weer een beetje te pfffff moelijk allemaal he. voor een jongen tja dan zou ik zowieso iets met blauw doen, echt mooie felle blauwe kleuren en dan misschien grijs erbij ofzo, ... wennepen ja we hebben 1 muur die is hard rose, maar heb nu de assecoires vooral zachtrose maar begin dus te twijfelen of dat niet beter ook hardrose kan...ach nog tijd genoeg gelukkig haha spannend zeg die echo, al een voorgevoel qua geslacht??alvast veel plezier!! xxx
nou, felle kleuren worden het niet; daar houden we niet zo van voor de babykamer. Zwart is inderdaad weer een beetje aan de donkere kant voor een babykamer hihi. Zilver met grijs, da's ook wel gaaf..hmmm Maar volgens mij staat dat weer niet echt bij onze meubels (lichte kleur hout) Blauw..tsja...ik was nooit zo van dat: rose voor een meisje en blauw voor een jongen.. maar ik weet het niet, zuchtttt! Keuzes, keuzes
moons: leuke foto's...... Hoe krijg je die foto's van je buik zo mooi achter elkaar....(ben een beetje een leek qua dat betreft)
Channie, ik hoop niet dat ik je gekwetst heb met mijn uitspraken over die striae (tweelingmama). Ik heb zelf ook striae en weet wat het is, je kunt er bovendien niets aan doen. Het spijt me als het je kwetste. Gelukkig trekt het vurige na je zwangerschap weer weg en ik weet ook als geen ander dat je er het allermooiste wat er is voor terug krijgt! Wilde ik even zeggen! Kleuren voor de babykamer zijn we nog helemaal niet uit... We zitten vast aan donkerblauwe vloerbedekking en wit/zilveren meubeltjes en ja dat dan combineren met komst jongen/meisje... Linda; Ja gaaf he die zilveren easywalker! Mijn vriend vond ook die legergroene daarna erg mooi en de zwarte. Nouja we zullen zien wat het wordt!!
@wennepen, Veel sterkte toegewenst!! @channie, Helaas zijn ze overal in nld teruggehaald vanwege een fout in de verf ofzo. Kan wel 8 weken duren voordat ze meer weten en dan weet je nog niet of ze er zijn, dus daar durf ik niet op te gokken. Echt balen!! was er echt verliefd op!:x @minke, Ja is echt superleuk daar!! leuk om eventjes rond te neuzen voor ideetjes!! @ alle meiden die weer een weekje verder zijn........GEfeliciteerd!!!
Nee johh meid ik kan wel wat hebben haha. Ik bedoelde er alleen mee dat je er iets heel moois voor terug krijgt en dat het idd moeilijk is om zoveel stria te krijgen maar dat het went.