ergeren aan de politie!!!!! wie ook?

Discussie in 'De lounge' gestart door Nipa18, 18 okt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. maja82

    maja82 VIP lid

    30 jan 2007
    15.508
    1
    0
    Maar je zou ze niet zo afzeiken zoals je nu bij de politie doet.

    mama1987, dat bedoel ik ook een beetje te zeggen. Er zitten idd een paar 'rotte appels' tussen maar die heb je in de hele maatschappij. Die mannen en vrouwen doen hun werk en je mag blij zijn dat ze het werk willen doen. Als je het beeld hebt dat alle agenten niet deugen zal dat beeld alleen maar bevestigd worden, het gaat er maar net om hoe je er zelf naar kijkt.
     
  2. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    3 jan 2009
    4.937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Kapper, bakker, slager, politieagent... Ik heb per definitie respect voor iedereen, totdat een individueel persoon, horende bij welke bevolkingsgroep dan ook, het tegendeel bewijst te verdienen.

    Maar we dwalen een beetje af.

    De politie. Aso's zijn het. Allemaal! :D
     
  3. diana1980

    diana1980 Actief lid

    12 jan 2007
    232
    0
    0
    nou ik kAN ME me dus wel degelijk ergeren aan de politie als ik soms verhalen van me man hoor(die is brandweerman).Paar jaar geleden een brommer van taluut gereden een ambulancebroeder vroeg aan een agente of ze even zijn hoofd stabiel wou houden, dit WEIGERDE ze!!!!!Toen heeft hij het maar aan iemand anders gevraagd:x

    Soms is er een brandmelding en zijn de mannen van de brandweer bv al een uur aan het blussen, dat is zomers is bluskleding dicht bij een fik echt geen pretje, ze kiezen er zelf voor,maar zwaar is het wel, daarom komt er dan bij een grote brand vaak een voertuig ernaartoe met blikjes drinken, het gebeurt zovaak dat er politiemensen gewoon bij staan te kletsen en dan die blikjes drinken opdrinken zodat als er even gelegenheid was om te wisselen en te drinken het drinken opwas door de politiemensen!!!SCHANDE!!

    Ben zelf een keer bijna onderuit gegaan, omdat een politieautoaankwam rijden het stuur omgooide en draaiden, dat ging met zon rotvaart dat ik wel verwachtte dat hij daarna met zwaailamp of sirene verder zou rijden maar hij vervolgde heel rustig zijn weg, waarom dan zon draai, ik was niet de enige die bijna werd geraakt 1 meisje viel daadwerkelijk van haar fiets, maar werd niks op uit gedaan.

    heel vaak rijdt hier de politie met haast door rood licht, vergeten ze alleen even sirene aan te doen, wat denken ze nou dat we een zwaailamp van te voren om de hoek zien aankomen???:(
     
  4. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    3 jan 2009
    4.937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Ik denk dat ik de oplossing heb voor deze discussie:

    We splitsen onze meningen in twee categorieën:
    - De politie in het algemeen als instituut
    - De individuele politieagent(e)
     
  5. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    @diana dat gebeurd echt overal. degene die het snelst ter plaatse zijn bij een brandmelding is de politie. op zich niet erg natuurlijk maar wel als ze zonder enige beschermende kleding de deur open maken en daardoor een backdraft veroorzaken! dit terwijl het bekend was dat het pand leeg was er geen slachtoffers waren. ze waren dus wel mooi een deel haar kwijt!

    of dat je de water winning op staat te bouwen en ze ACHTER de brandweerwagen gaan afzetten en als je dan zegt dat dat niet kan omdat je nog slangen moet pakken je een grote bek krijgt.
    en dan tijdens dezelfde uitruk zich gaan bemoeien met de uitruk opzich en dat je niet goed blust!!
    en inderdaad de logitiek zet hier tegenwoordig alles in de brandweer wagen op slot zodat de politie er niet bij kan.

    en met een OMS gewoon met 3 autos ter plaatse komen;)

    dit is dan als hulpverlener.

    als persoon in een andere regio meerdere malen meegemaakt dat ze gewoon niet komen als er ingebroken is! er was ingebroken in de vrachtwagen van mijn vader ze kwamen niet. ingebroken bij ons thuis ze kwamen niet.
    ik heb zelf een ongeluk gehad met de brommer en ze stonden erbij en keken ernaar ze deden niet en de ambu was er ook nog niet lig je daar met -10 op de weg.

    tuurlijk ze hebben ook hun goede kanten maar af en toe zie ik ze niet
     
  6. winniethepoeh

    winniethepoeh Niet meer actief

     
  7. crisje

    crisje Fanatiek lid

    5 aug 2006
    2.974
    1
    0
    brabant
    Hoezo daar kiezen ze zelf voor?
    Waar slaat dat nou weer op.

    Als een vrouw met een mini rokje en hakken en decolete over straat loopt en wordt aangerand kiest ze daar zeker ook voor volgens jou opvattingen?

    Of als je een dure (en dus bijzondere) auto hebt die weinig mensen kunnen betalen en die wordt gejat of bekrast, dan kiest die persoon daar ook voor. Had ie maar een normale auto moeten kopen...
     
  8. conny75

    conny75 Fanatiek lid

    18 jan 2007
    1.881
    0
    0
    tilburg
    Nou als er geen politie zou zijn kunnen je kinderen niet veilig meer door het verkeer heen, de mensen rijden maar hoe hard ze willen er is toch geen politie. En dan nog maar niet te spreken over kinderlokkers, ontvoerder en andere criminaliteit waar je kinderen dan aan bloodgesteld worden. Maar goed ieder zijn mening.
     
  9. Fladdertje

    Fladdertje Niet meer actief

    #49 Fladdertje, 19 okt 2009
    Laatst bewerkt door een moderator: 19 okt 2009
    Tsja mooi voorbeeld: ze geven een gewoon iemand een bekeuring maar achter ze staan de k*t Marokkaantjes drugs te dealen. Alleen zijn de agenten te bang om die te bekeuren. Pff. De politie staat in mijn ogen niet meer voor veiligheid. Geldtrekkers zijn het.

    Ff editen: Ik snap ze eigenlijk ook wel dat ze liever geen drugsdealers etc willen oppakken..Zou zelf ook bang zijn. En wat iemand hier al zei: ze lopen wel veel gevaar en worden bespuugd. Lijkt me niet dat je daar voor kiest. Dat is gewoon wangedrag van mensen.
     
  10. Suzanne1982

    Suzanne1982 Bekend lid

    16 jun 2008
    779
    0
    0
    Midden Nederland
    Bedankt voor de tip. We moesten het algemene nummer bellen en die verwezen ons door naar de politie. We dachten zelf ook de brandweer te moeten hebben, maar dat bleek niet zo te zijn :D.
     
  11. boni001

    boni001 VIP lid

    1 mrt 2008
    6.548
    0
    36
    Twente
    Hier veel respect voor de politie. Je moet het ook maar zo zien: zij zijn vaak wel de eerste die bij dodelijke ongelukken zijn en dit mogen gaan melden bij de achterblijvers. Ik zou het werk niet kunnen doen iig! Zo heeft een politieagent die ik ken eens mogen melden dat een hele familie (ouders + 3 kinderen) was omgekomen bij een auto-ongeluk, nou, dat gaat je niet in de koude kleren zitten.

    En idd, zoals overal geldt: je hebt goede en slechte.
     
  12. mv3hartendiefjes

    mv3hartendiefjes Niet meer actief

    eh nee kan me er niet echt aan ergeren ik doe bv de gordel om voor mezelf en neit voor een ander
    dus ach ik maak me liever druk om mezelf en de kids dan om andere sorry
     
  13. Lucia

    Lucia VIP lid

    6 sep 2005
    12.287
    6
    38
    Thuishulp
    België
    Ik vind het vooral vervelend dat ze bij een rood stoplicht de sirene en zwaailichten aanzetten, oversteken en vervolgens de hele boel af te zetten en rustig weer verder rijden.
     
  14. zustertje

    zustertje Niet meer actief

    Ik erger me echt niet aan politieagenten. Ik ben blij dat ze er zijn ze hebben me al verschillende keren geholpen nadat ik aangereden ben (in 1 jaar 3x!!)
    Politieagenten maken ook fouten net als ''gewone'' mensen.
    Sommige mensen zien de splinter wel bij een ander maar de balk niet in hun eigen oog jammer is dat.

    Ik heb een zwager die politieagent is zwaar respect als je hoort wat die allemaal mee maken ik ben blij dat ik niet in hun schoenen sta!
     
  15. mup

    mup Fanatiek lid

    7 jul 2008
    1.093
    0
    0
    Ik had hier laatst een mailtje over met allemaal foto's van politie die het slechte voorbeeld geven:

    Bekijk bijlage 22475
     
  16. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    En als er geen politie zou zijn om mensen te wijzen op hun verantwoordelijkheid (bijv. dragen van de gordel), zouden er meer mensen zwaar gewond raken of zelfs in stukjes op straat liggen (en ja... dat dient de politie vervolgens ook weer op te ruimen!)

    Ik vind de politie soms ook laks, maar ben toch blij dat ze er zijn!
     
  17. melloncollie

    melloncollie Niet meer actief

    Haha hij moest even zijn pistool 'unloaden' :D

    Mijn vriend heeft een nichtje die nu bij de politie zit. En die is wel heel irritant, die praat alsof ze al jaaaaaren bij de wout zit maar ze is nog maar in training. Ze heeft een bepaalde arrogantie gekregen daardoor en das wel jammer.

    Maar ik heb geen problemen met ze hoor, ik vond het alleen niet tof dat de ME met Oud&Nieuw eens een charge uitvoerde terwijl ik met mijn moeder stond te praten met de buren. Toen was ik een jaar of 12. Maar ik geloof dat niemand de ME echt tof vindt. ;) Die wout liep me toen omver. Je had mijn moeder moeten zien, die is gevaarlijker dan 1000 ME agenten bij elkaar op zo'n moment!
     
  18. miekje1982

    miekje1982 Fanatiek lid

    6 apr 2007
    4.811
    1
    0
    Flevoland
    Over de politie:
    Ik heb meer moeite met t feit dat ze soms van die jonge nieuwelingen achter de balie zetten op t bureau, waardoor ik voor niks 3 keer langs ben geweest en 3 keer andere info kreeg over wat ik wel/niet kon doen..
    Alle 3 de keren dat ik daar was moesten ze naar 'achteren' toe, dus naar een collega met meer ervaring, om te vragen wat er gebeuren moest..
    En dan nog 3 keer een ander advies geven om er uiteindelijk na 3 weken te horen krijgen dat ik geen aangifte kon doen.. Heel fijn....

    Voor de rest heb ik 2 kennissen die bij de politie werken en hoor wel eens wat zij meemaken.. Nou respect heb ik voor ze!
    Het heeft denk ik, vooral ook te maken met hoe je je als agent opstelt in een situatie. Als je meteen 'je macht' gebruikt of op de kleine dingen gaat letten, ja dan wek jezelf irritatie in de hand..

    Hier in Almere hebben ze gelukkig busbanen waar de politie over rijdt, dus dat scheelt veel politie/ambulances/brandweer met enorme snelheid op de openbare weg!
     
  19. Chingy

    Chingy Actief lid

    28 apr 2009
    356
    0
    0
    Brabant
    Toevallig net de politie aan op bezoek gehad hier.
    Ik kwam terug van de winkel en ik deed de deur open en toen zag ik dat ze hadden geprobeerd om in te breken (ze zijn gelukkig niet in mijn huis geweest maar de deur en het kozijn waren wel beschadigd) Ik heb meteen de politie gebeld en ze waren er binnen een uurtje!
    Dus ik ben vandaag juist heel erg blij met de politie!
     
  20. Nipa18

    Nipa18 Fanatiek lid

    5 okt 2007
    2.838
    71
    48
    nou ben ik het eindelijk een keer met je eens:D:D:D
     

Deel Deze Pagina