Het grote SMEP-topic (deel 3)

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door prinses, 22 jun 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    9 aug 2007
    12.779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    @Lola: begrijp heel goed dat je er al mee bezig bent. N wordt maar 1x 1 natuurlijk! Maar is er een reden dat je het niet op de dag zelf wilt vieren? Als het kan (en je dus niet moet werken), zou ik overdag lekker met jullie saampjes doen en dan vroeg in de avond familie en vrienden.
    Hier trouwens zo vaak gehad dat de 1 weer niet kon of de ander weer niet kon, dat ik de laatste paar jaar gewoon zoiets heb van 'graag of helemaal niet'.

    @Bapsie: volgens mij heeft jouw kleintje er zin in! Alvast bij de uitgang gaan liggen en zich goed klein maken om er snel uit te zijn ;) Denk dat je 'm maar eens streng moet toespreken. Binnenblijven en eerst nog wat groter worden! Buikarrest! :D

    @Beast: Ik denk dat het meer de combinatie is van fanatiek blijven proberen, frustratie over als het niet gaat zoals ie wil, tandjes en oververmoeidheid omdat ie maar door blijft gaan. Hij heeft waarachtig goed geslapen vanmiddag! Doet ie anders nooit. Veel te nieuwsgierig. Hij is een echte "power-napper" :D
     
  2. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    9 aug 2007
    12.779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    @Diaan: Erg mooi! creabea jij! ;)
    En bedankt voor je leuke reactie op H ;)
     
  3. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
    @ Diaantje: Gaaaaaaf! :D Echt super mooi, ik wil bij je in de leer ok? Heb al grootste plannen voor N. d'r nieuwe kamer in mijn toekomstige huis! hihihihi!

    @ Tezzz: Zat ik ook over te denken over op vrijdag! Maar ik wil een aantal mensen erbij die van 'ver' moeten komen! Dus ik wil het wel makkelijk houden! ;)
    Nou ja, ik heb nog even om over na te denken! Dat 'graag of niet' heb ik ook, maar niet bij mijn beste vriendin. Ze is niet verplicht, maar ik vind het toch wel belachelijk als ze er neit is! hhahahahhahaha! Denk dat iedereen denk: HUUUUUUH????
     
  4. Beastie

    Beastie VIP lid

    9 jul 2007
    10.314
    1
    0
    Tekenaarster
    Zuurkoolcity
    @lool..dat van tezz is ook een idee.
    Jah ik ben erg van verjaardag op de dag zelf vieren...dat weet iedereen in onze omgeving...dus iedereen houd er ook rekening mee...verschuiven...zo'n kleintje moet ook gewoon jarig zijn op zijn/haar verjaardag vind ik.
    Snap best dat zaterdag lekker uitkomt hoor...en je bent een alleen staande mama dus gewoon veel handiger...maar het is ook zo je kan zoveel plannen maar het is vaak zo druk met al die gasten en kado's...halverwege de dag zijn ze vaak al op of hyper van alles...rustig aan is een mooi motto voor zo'n dagje.

    @diaan...mooi hoor!...ik ben allemaal dingen aan het verzinnen voor Jasmijns nieuwe kamer...die willen we over hebben in dec. zodat ze uitgebeid kan wennen aan haar kamer voordat er een "vreemde"in haar oude ligt.....nu nog uitvoeren:D;)
     
  5. diaantje17

    diaantje17 VIP lid

    21 jun 2007
    5.319
    1
    0
    nagelstyliste
    Heteren
    Altijd welkom dat weet je he!!!:D
     
  6. Beastie

    Beastie VIP lid

    9 jul 2007
    10.314
    1
    0
    Tekenaarster
    Zuurkoolcity

    snap ik ...maare zij heeft het kennelijk niet;) beetje jammer
     
  7. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
    @ Beastie: Wil omdat het zo druk is ook maar een 'paar uurtjes' doen. Dus van 3 tot 7. Iedereen die wil kan wel makkelijk mee eten (ja, ik ben van het eten op verjaardagen.. hahaha) en dat ik haar later dus rustig op bed kan leggen!
    Probleem is eigenlijk, of ik wel vrij kan krijgen. Ik ben al 1 van de weinige van het team dat werkt op vrijdag. Er moet altijd 1 iemand op kantoor zijn en het liefste (vooral in december) beschikbaar om de 'rotzooi' op te rapen! Of te wel de crisis af te handelen! ;) En 1 collega zijn vrouw is dan uitgerkend, dus die wil 2 weken vrij als het moment daar is en 2 andere moeten naar school en de andere weet ik niet... Dus moet even afwachten of het wel lukt! :(
    Ik heb vandaag wel een mail gestuurd dat ik vrij wil! Normaal gaat het niet zo moeilijk bij ons, maar de feestdagen staan voor de deur en dat is voor ons zoooo'n gekkenhuis. Na koninginnedag trouwens ook! hahahahhahaha...

    @ Diaan: Gezellig! Hou ik je aan hoor! haha!
     
  8. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
    Precies, idd beetje jammer! Zet me wel aan het denken! ;)
    Ik zou namelijk alles op alles zetten om er bij te zijn. Zij zou zo ook altijd geweest zijn.
    En ze heeft ook veel van die dompers gehad dat mensen iets niet deden waar zij best teleurgesteld over was en toen is ze ook geen 'rekening' meer gaan houden met anderen. Nooit verwacht dat ze dat zelfs bij mij deed. Ik bedoel we weten precies wat we aan elkaar hebben... Nou ja niet dus! :$ ;)
     
  9. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    9 aug 2007
    12.779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    @Lola: wij deden eerder (toen de kids nog middagdutjes deden) van 3 tot 5/ half 6 zelfs maar. 't Is een kinderverjaardag. Of vroeg in de avond dus, zodat de kids nog wel ff hun cadeautjes konden openmaken, maar daarna niet al te laat naar bed konden. Uiteindelijk is visite toch meer voor grote mensen dan voor hele kleintjes. Ze krijgen zo veel indrukken te verwerken een zulk kort tijdsbestek dat ze met een paar uur al helemaal óp zijn. (Is mijn ervaring in elk geval)
     
  10. diaantje17

    diaantje17 VIP lid

    21 jun 2007
    5.319
    1
    0
    nagelstyliste
    Heteren
    Tuurlijk is het leuker om het op de dag zelf tevieren..maar wij vieren het altijd in het weekend:)..en dan eigenlijk ook nog op zondag..zaterdag zijn we altijd vol geboekt..
    Doordeweeks vind ik altijd zo lastig i.v.m school, werk etc..de meesten hebben altijd de neiging om te blijven plakken en kunnen alleen s'avonds dus voordat die binnen komen is het ook zo'n 20:00 ...en dat is weer niet handig als het om een kinder verjaardag gaat..denk dat het echt aan de situatie moet liggen hoor...ik ben echt een voorstander van weekend verjaardagen.;)

    Wel leuk..kan je lekker crea bea zijn in 2 kamertjes ..wat voor kleurtjes ga je doen?..of blijft dat nog een verassing..*zit stiekem al tevissen8)*
     
  11. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    9 aug 2007
    12.779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    tja...ik had hetzelfde met mijn verjaardag mbt onze beste vriend. Die had ook opeens bedacht dat het hem 'niet zo leuk leek'. Ik weet wat je bedoelt...;)
     
  12. diaantje17

    diaantje17 VIP lid

    21 jun 2007
    5.319
    1
    0
    nagelstyliste
    Heteren

    hiihihih..dat wilde ik eigenlijk tegen jou zeggen hahah...blijf je lekker mee eten..(wij zijn hier ook van het eten :D)
     
  13. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
    @ Diaan: aan zondag had ik ook gedacht idd. Maar ik dacht: N. moet volgende dag weer naar het kdv en is wel prettig als ze dus nog even kan 'bijkomen'. Weet niet of ze van de rel is, maar je weet maar nooit! ;) hahahaha!

    @ Tezzz: Ach, uurtje meer of minder maakt niet zo uit. N. is veel drukte en heisa gewend, dus komt vast goed! ;)
    En ach er komen al 5 eters minder dus! (vader,vrouw,broertje,vriendin+vriend en mogelijk nog een vriendin)
     
  14. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113

    Ooooh gezellig! Nou dan hoop ik des te sneller dat ik huis heb..
    Lekker fróbelen en eten! Jammie, jammie... I love food.... :D

    (ben trouwens nu 12 kilo kwijt!) In totaal na bevalling dus bijna 30!!!! :$
     
  15. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    9 aug 2007
    12.779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    *staande ovatie smiley* Not bad! Not bad at all! :D



    Ik ga ff rommel ruimen, was opvouwen en afwasmachine uit-en inpakken...
    Krijg morgen bezoek! :D
     
  16. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113


    Dank u, dank u! :p

    Ooooh, leuk bezoek!!! Gezellig dat Miepie even komt aanwaaien!!!! :D
    opruimse!
     
  17. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
    Ik ga afsluiten, mijn gemiste nachtrust proberen in te halen. ik ga ervan uit dat het weer een 'feestje' wordt vanavond! Dan kan het alleen maar meevallen!
     
  18. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    9 aug 2007
    12.779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    Trustuh Lola! Hopelijk kun je een beetje bijslapen! (en hoort K dit ook... )
     
  19. Beastie

    Beastie VIP lid

    9 jul 2007
    10.314
    1
    0
    Tekenaarster
    Zuurkoolcity
    Daarom zeg ik ook dat wij daarvan zijn...de rest moet lekker zijn eigen ding doen toch?

    Ga niet echt een kleur doen...meer gewoon leuk. Muren blijven wit ..plafond blijft wolken hemel...wel andere lamp want papa stoot elke keer z'n kop. Vloerbedekking blijft nog...neem de comode van me ma over...die is oud olijf groen...maar roze vogels er op is wel een mooie combi denk ik...nou we moeten nog maar even zien dus. Heb 2 schuine wanden dus een hele uitdaging.

    @lool...gewoon vrij vragen of je nu zaterdag doet of niet...die dag extra kan je vast wel gebruiken. En hopen dat je hem krijgt ...als je hem niet krijgt zie je dan wel weer verder. truste
     
  20. MelMel

    MelMel Fanatiek lid

    12 mei 2008
    2.267
    169
    63
    Vrouw
    NH
    Hallo allemaal !
    Ik wilde ''goeie'' avond zegen maar de tranen staan me in de ogen.

    Marieke, :( .................
    Zoals ik al meer gelezen heb , heb ik er ook geen woorden voor.
    Verschrikkelijk vind ik het voor jullie ...
    Heel veel liefs van hier naar jou.

    (wieffie , (helaas ??:$) ben ik gisteren ongesteld geworden.
    Dus je zal donderdag een solo moeten doen ;)
    Spannend !:D

    Dat helaas tussen de streepjes komt doordat je er toch wel veel aan denkt de laatste paar dagen en je allemaal dingen in je hoofd gaat halen en ''onbewust'' al plaatjes maakt voor hoe het dan zou zijn.
    Nou ja , zou ook leuk zijn maar toch nog even een ''poosje'' wachten...;):)

    Iedereen dikke knuff

    Mia is vanavond UBER moeilijk en is alleen maar aan het huilen.
    Huilen ? KRIJSEN ! aaaaaaah
    Ze slaapt nu eindelijk net een half uurtje maar om de 10 min word ze wakker en schreeuwt ze een paar keer totdat ze weer een speentje in dr mond krijgt.
    Ik heb z,n gevoellll.... dat het een lange nacht gaat worden (zucht).

    Trusten allemaal.
     

Deel Deze Pagina