Welkom bij de juni mama's. Spannende tijd nu he. Jij hebt ook al genoeg meegemaakt zo te lezen. Van welke datum is je zoontje?
Goedemorgen, Ik was alweer om 4 uur wakker en tegen de tijd dat ik in slaap viel werd mijn dochtertje wakker (6 uur)... Vandaag lekker vrij dus doe het rustig aan. Fijne dag iedereen
Hoi Mel! Wat gezellig dat je hier ook kan meekletsen! Nu op naar april 2010 en voor jou juni 2010! Dan hebben we eindelijk ons lang gehoopte kindje in onze armen! Iedereen hier, gefeliciteerd en laat je niet gek maken! Bij de april 2010 mama's hebben we ook veel MK's gehad, echt erg en je wordt er kei onzeker van.. Maar dan tch blijf ik zeggen, maak je niet gek.. Liefs Ikheid, april 2010 mama 2 be
Goeie morgen meiden hier was dochterlief om 8u wakker. Ze is nu lekker pannenkoek aant eten. Is ze tegenwoordig gek van. Rond 10u ga ik bellen voor de hcg waarden. Gisteren bloed gaan laten trekken. Nammiddag en de avond heb ik les. heb er vandaag niet zo veel zin in. Ook omdat ik hele tijd gevoel heb dat ik moet braken . Hoe gaat het bij de andere meiden?
@ heike Wat jammer meid! Hopelijk heb je volgende keer meer succes. *knuf* @ hier Ik ben dus echt al een buikje aan't krijgen... Als ik vroeger mijn buik introk, was dat helemaal plat. Ja, nu helemaal niet meer! Mijn vriend kon er niet vanaf blijven Voorlopig kan ik nog in mijn eigen broeken, maar vrees dat ik het niet ga kunnen zwijgen tot 12 weken... Vandaag 3 weken voor het eerst naar de gyn en als dan alles goed is, misschien dat we het dan zeggen. Kwaaltjes vallen mee op m'n darmen na. Merk ook sinds zondag dat ik enorm moe ben 's avonds. Kijk anders tot een uur of half 11 naar Desperate Housewives, maar gisteren na half 10 ging het niet meer. Wel heerlijk geslapen vannacht!
Gefeliciteerd Scorpion, wat ontzettend gaaf! Onze eerste echo is op 3 november en ik zou dan 5 weken en 6 dagen zwanger zijn. Ben benieuwd of er dan wat te zien is.. Hoop toch in ieder geval op een mooi vruchtzakje. Vindt het zooo spannend en onzeker. Ben wel veel misselijk en is toch wel 'fijn' om te kunnen voelen dat er dingen gebeuren. Verder veeeeel gerommel in mijn darmen. En 's ochtends, als ik nog niets gegeten heb, een heel leeg (maar ook weer drukkend) gevoel onder in mijn buik.
Het valt mij op dat iedereen hier vroeg voor een echo mag gaan. En ik moet nog zo lang wachten... Maar ja, zolang ik geen buikpijn heb of bloedverlies heb ik goede hoop. @ tihany: Fijn dat je een goede hcg waarde hebt! Dat had ik vorige week ook.
@nijntje1984, ik ben heel blij dat ik nu een echo heb gehad, maar de reden daarachter is niet leuk hoor! wees maar blij dat het niet "hoeft" dan. Deze was om een bbz uit te sluiten.
Hoi Hoi, Ik heb bewondering voor de mensen die hier alles kunnen volgen... Ik heb gewoon weg echt de tijd niet om alles terug te lezen... Ik probeer af en toe ook te reageren, maar excuus als ik dingen niet heb mee gekregen... Hier begint de misselijkheid nu iets meer toe te nemen... Ik ben nog niet door en door misselijk, maar wel vandaag tot nu toe heel vaag in mijn maag... Zelf denk ik hierom ook dat ik pas 6 weken in verwachting ben, want bij de laatste 2 zwangerschappen werd ik ook precies in week 6 misselijk... Ik hoop wel dat het niet toe zal nemen, maar ja hebben we niks over te zeggen... Vanmorgen had onze dochter een vieze luier nou heb echt mijn man er bij gevraagd om haar te verschonen kon er niet tegen... Bij onze 2 dochters wisten wij niet wat het was we wilde het een verassing laten... Ik vond dit erg leuk. Heb alleen deze keer meer de behoefte om het geslacht wel te weten... Maar denk dat we het ook deze keer een verassing zal blijven... Als alles goed mag blijven gaan deze keer wil ik onze dochter(5jaar) ook mee nemen voor een pretecho dan kan ze haar broertje of zusje eens zien in de buik... Lijkt me erg leuk voor haar, en wordt het ook een stuk echter... Ik mag over 2 weken naar de verloskundige, ik kijk er erg naar uit, maar vind het ook spannend, ik hoop zo die week ook een echo te krijgen, al zegt het niks over het verloop van de zwangerschap. dat heb ik met de miskraam wel geleerd... Geniet ze meiden, en heel veel sterkte voor de meiden met een miskraam... Liefs catheleine Groetjes Catheleine
Ik weet dat sommige wegens een medische achtergrond vroeger voor een echo moeten. Dat vind ik niet meer dan normaal! Ik kan me voorstellen dat er nu ook al een last van je schouders is. Maar ik heb het dan over anderen. Maar niet alleen hier in dit topic, heb al verschillende topics gelezen waar echo's op 6 weken worden gemaakt. Ofwel verschilt dat ook weer met België, dat kan natuurlijk ook. Want hier maken ze normaal maar 3 echo's gedurende de hele zwangerschap (tenzij je omwille van medische redenen er meer nodig hebt natuurlijk). Ik wil hier niemand mee aanvallen, laat dat duidelijk zijn!
Mijn zoontje is van 18 september 2008. @ Scorpion: Wat fijn een kloppend hartje en zo snel al bij 6 weken en 1 dag dat is echt heerlijk om te zien of horen!!! Geniet ervan.
zo heb ik ook helemaal niet opgevat hoor Maar in belgie zijn ze idd sneller met echo's maar je kan er toch ook om vragen??
bij mijn dochter had ik ook 3 echo's, eentje op 14 weken, op 21 weken en dan nog op 30 geloof ik en dan tussendoor moest ik gewoon op consultatie bij de gyn. ga nu bij een andere gyn als toen, dus moet nog afwachten hoe het bij deze gaat zijn.