35 jaar of ouder en zwangerschapswens of zelfs zwanger?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door prinses, 28 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Bedankt zei de trotse mama.

    Koffieleutje, hier wilden ze ook niet inleiden ivm druk op het lidteken. En niet om je bang te maken hoor, maar ik heb erg aangedrongen dat er werd ingegrepen en gelukkig hebben ze uiteindelijk naar me geluisterd, want het bleek dat Yelina geen voeding meer kreeg vanuit de placenta terwijl dat niet te zien was op de echo's. De doorstroom van voeding door de navelstreng zag er perfect uit.
     
  2. lotuss

    lotuss Fanatiek lid

    11 sep 2008
    3.964
    1
    38
    @Ollebolleke, Ja, dan gaat het niet op, die laxo. Maar de dokter kan je misschien wel wat geven als het te lang gaat duren?
    Hier heb je de link van de juli mama's. Ik heb Barbapapa gevonden bij H&M!! Bedankt voor de tip!
    • Forumoverzicht

    Leuke foto's Dombo!! Schatjes hoor!

    Gelukkig dat het meevalt Bebek, met je man..Schrikken hoor!
     
  3. ollebolleke

    ollebolleke Bekend lid

    23 apr 2008
    549
    0
    0
    Belgie
    #16063 ollebolleke, 20 okt 2009
    Laatst bewerkt: 20 okt 2009
    suz,
    zal ik meetenen of een kaarsje branden.Vind ik pers.beter.
    dombo,
    Kleine(grote)meiden.prachtig!
    Ik ben net in bad geweest met Lupe,zalig!
    weer met haar vuistje natuurlijk!:p
     
  4. Dop07

    Dop07 Bekend lid

    Olleke, als het verder goed met Lupe gaat en ze geen opgezet en/of hard buikje heeft, zou ik me niet teveel zorgen maken. Borstvoeding verteert heel goed. Eens in de week/anderhalve week ontlasting kan opzich geen kwaad. Je zou na het badderen haar buikje met wat olie kunnen masseren.. met de klok mee rondjes om haar naveltje.. dat wil nog wel eens helpen, maar zoals ik als zei.. als ze verder goed te pas is en haar buikje mooi zacht en soepel aanvoelt.. zékker niet met sup's of iets dergelijks aan de gang gaan!

    Bebek.. En?
    Suuske.. klinkt zwanger hoor *juich*
    Ladouce.. dikke knuffel..
    Lotuss.. hormonsters.. yuk!
    Mooie meidjes op de foto *smelt*

    Ik ga even wat eten.. zus komt zo! Was gister (echt perongeluk ;) ) speelgoed van Dopje vergeten.. komt ze zo even brengen.. ze neemt haar man mee.. zie ik die ook eens :D

    Fijne avond allemaal!!!
     
  5. ollebolleke

    ollebolleke Bekend lid

    23 apr 2008
    549
    0
    0
    Belgie
    ;)Dank dop!!!;)

    En veel plezier alweer met zusje,je kan er maar niet genoeg van krijgen he.
    gelijk heb je:):p
     
  6. lotuss

    lotuss Fanatiek lid

    11 sep 2008
    3.964
    1
    38
    Kijk m'n kleine Sopje.....ze is zo lief....
    En als ze zo kijkt lijkt ze echt precies op mama vroeger..:)

    [​IMG]
     
  7. Giegel

    Giegel VIP lid

    20 apr 2008
    5.743
    0
    36
    Mijn FM was goed!

    Links zitten twee follikels van 17 en 13mm.
    Rechts kon ze eerst niet vinden, maar na wat gepor (auw) zag ze daar nog een follikel van 11mm.
    Vanavond spuit ik nog een keer Puregon, morgenavond de Pregnyl en vrijdag heb ik m'n 5e IUI :)
     
  8. Dop07

    Dop07 Bekend lid

    Klinkt goed Gieg!! duimen (en tenen :D ) draaien hier voor je!!

    Olleke.. no thanks! Enne.. het was weer zó gezellig.. ze kwam zó bij haar paard vandaan.. rijkleding nog aan.. hup door naar mijn paard.. en ik ga op z'n zachtst gezegd een béétje anders om met mijn paard.. ;) het was súper om te zien.. Zoete Bruut die mooi liep met alleen een touwhalstertje en mijn zus die trots rondjes reed zonder aan de teugels te (hoeven) komen!!! Echt kicken!!!

    Aah.. zoet Soppie!!!
    (ik wil óók een Soppie!!! :D )
     
  9. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Dop, jij en je zus mogen wel uitkijken dat jullie straks geen afkickverschijnselen krijgen ;)

    Giegel, dat klinkt goed. Minder van dat gepor. Maar goed, alvast heel veel succes voor vrijdag. Ik ga weer ontzettend hard voor je duimen hoor!

    Lotuss, jouw kleine meid is ook al veranderd zeg!
     
  10. nefertary

    nefertary Actief lid

    3 nov 2008
    484
    0
    0
    NOD

    23-10 Marnat
    27-10 Dop07
    26-10 Bebek
    26-10 Benthe
    04-11 nefertary
    08-11 Giegel
    13-11 Ladouce
    -- -11 Liesben


    AFSPRAKEN

    23-10-2009: Giegel 5e IUI
    23-10-2009: Koffieleutje controle gynaecoloog+CTG+echo
    02-11-2009: marnat gyn uitslagen onderzoek
    11-11-2009: Liesben gyn
    18-11-2009: Marnat naar neurologie


    BEVALDATA

    03-11-2009 Smoeltje
    19-11-2009 Koffieleutje
    21-02-2010 Mexicang
    26-04-2010 nicolioo
    14-06-2010 justfortoday


    BEVALLEN

    29-06-2008 Nin0 - zoon Jules
    20-07-2008 Lientje - dochter Danique
    29-07-2008 Inez - dochter Yelina
    03-08-2008 Natas - dochter Danique
    13-09-2008 Lola - dochter Emma Sophie
    24-09-2008 Zico - dochter Sterre
    26-09-2008 Ritje - dochter Silke
    07-11-2008 Moby - zoon Terrence Valentijn
    18-11-2008 Vozzy - dochter Laura
    25-11-2008 Anja - zoon Jaron
    22-01-2009 SanRob - zoon Mika
    19-03-2009 Anna - dochter Yara
    04-04-2009 coto500 - dochter Djemi Anouk
    28-04-2009 Miss Daantje - dochter Lotus en zoon Joah
    23-05-2009 Shiela - dochter Nikkie
    11-06-2009 Limmeke - dochter
    18-07-2009 lotuss - dochter Sophie Elise Mariel
    22-07-2009 ollebolleke - dochter Lupe
    11-09-2009 Hellen1971 - dochter Roos


    eerst maar even deze, en dan eens kijken of ik tekst kan plaatsen zonder eruit gegooid te worden...;)
     
  11. Giegel

    Giegel VIP lid

    20 apr 2008
    5.743
    0
    36
    Ik zet meestal de tekst even in kladblok, zodat ik het niet kwijt ben als ik bij het reageren eruit wordt geknikkert :)
     
  12. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    16 dec 2008
    6.069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Koffie: fijn dat alles okee was!

    Suzanne: ik lustte ineens geen koffie en chocolade meer...

    Oei Bebek..hoe is het nu met je mannetje?

    Cute die Danique, Natas!

    Justfortoday en Nicole: die eerste weken vallen niet mee he.....het wordt vanzelf beter ( bij de meesten dan)

    @ZP die je eruit gooit: ik tik tegenwoordig , just to be safe, gewoon eerst in word of kladblok en knip en plak het daarna hier. Was het ook ZO zat dat je een heel verhaal tikte en je er dan uitlag..

    Ollebolleke: ik heb begrepen, dat kindjes die BV krijgen, soms slechts eenmaal per week ontlasting hebben en dat dat niet abnormaal is. Leuke foto!

    Dombo: wat een dropjeeeee!

    Lotuss....ook al zo'n droppige foto!

    Oeehh Gieg: dat ziet er goed uit he! Succes de komende dagen!
     
  13. nefertary

    nefertary Actief lid

    3 nov 2008
    484
    0
    0
    dat kopieren/plakken werkt bij mij om de een of andere reden nooit zo goed. na het plakken staat de tekst er vaak helemaal verragd, en moet ik alles eerst weer op z'n plaats gaan zetten...

    ik vind het toch moeilijk om de draad hier weer op te pakken. er wordt ook zoveel geschreven ;)

    wat is blijven hangen zijn in ieder geval een paar goede echo's van onze zwangeren. altijd fijn om te horen naast alle ellende die ik ook weer voorbij heb zien komen, zij het van dames uit een ander topic. ook ik vind het zo erg voor Klingel, en gisteren heeft iemand uit datzelfde topic, die ook al heel lang bezig was en ook nog allerlei andere ellende heeft moeten doormaken voordat ze zwanger raakte, ook een mk gehad. zooo triest! :(

    bij onze 'oude garde' blijft het roze ook maar uit, dus Suzanne, jij moet nu echt de blijvende nieuwe aanwinst van de bevallingslijst zijn hoor!

    verder zag ik foto's van allemaal prachtkindjes voorbij komen. altijd leuk!

    Hellen een huilbaby, die van mij huilde overdag ook heeel veeel. volgens een kinderarts in Egypte, waar we toen voor een bruiloft waren en het huilen ook weer heel erg werd, was het een combinatie van krampjes en prikkelbaarheid. toen ze een maand of 4 was begon het zachtjes aan minder te worden.

    Giegel, dat is goed nieuws. en nu maar hard duimen dat 3x scheepsrecht gaat worden!

    Bebek, hoe was het in het zh? je hebt je niet gemeld, hoop maar dat alles goed is ;)

    wat de vakantie betreft, het was wel leuk hoor. de piramides heb ik niet gezien, want die zijn gelegen in het noorden, en wij zaten in midden-oost, met een uitstapje naar zuid.
    wat minder leuk was is dat we alle drie ziek zijn geweest. het was gelukkig wel van korte duur.
    verder sliep ik daar voor geen meter door hitte, lawaai e.d. dus na 4 weken was ik wel gebroken en nu nog steeds erg moe.
    en ook het met de hele familie in 1 huis zitten vond ik niet zo geweldig aangezien ik nogal op mijn privacy gesteld ben, en ook graag eens alleen of alleen met mijn eigen gezin wil zijn. na 3 weken begon ik dan ook ontzettend naar de terugreis te verlangen.
    maar goed, we gingen eigenlijk omdat de schoonfamilie ons kind al 2 jaar niet had gezien en de gezondheid van mijn schoonvader is niet zo geweldig, dus ik heb mijn tijd maar uitgezeten, niet dat ik een keus had...:D

    we zaten wel lekker aan zee, en de woensdag voordat we weer huiswaarts gingen hebben we nog in zee gezwommen, dat heb je daar dan weer wel!

    maar goed, ben blij dat ik weer terug ben, en heb net weer plaats genomen op de wachtbank. ei vandaag gekomen en gisteren geklust, dus deze ronde weer wel een kans...
     
  14. Giegel

    Giegel VIP lid

    20 apr 2008
    5.743
    0
    36
    Als je een extra regel typt tussen de alinea's komt het met plakken en knippen wel goed :)

    Het klinkt inderdaad goed, met de eitjes aan de goede kant :D
    Nu hopen dat het ook goed uitpakt, want dit is de éénnalaatste ronde.....

    Hoewel je naar de terugreis begon te verlangen, klinkt het toch wel als een verdiende vakantie waarvan je hebt kunnen genieten.
    Ik hoop dat het je goed heeft gedaan!
    Samen op roze deze maand? ;)


    Ik hoop dat ik zo weer kan slapen, ondanks de kiespijn.
    De kies die vorige week was afgebroken en met een noodgreep was gemaakt, is opnieuw afgebroken grrrrrr
    M'n jongste was weer wakker maar slaapt nu weer, maar ik ben nog steeds wakker. Hopen dat ik zo weer in slaap val en anders wordt het slaap inhalen in het weekend, als we voor het eerst in bijna 9 jaar met z'n tweeen zijn een weekend lang.
     
  15. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    Ben wakker geworden van de wekker van mijn man om half 5.Die is nu naar zijn werk.Had hele erge kramp in mijn buik en met afvegen vaag iets,wat bloed zou kunnen zijn,maar kan het niet goed zien.Heb al dagen niet gepoept.Gister een klein beetje en nu ook weer heel klein beetje.Dus hoop dat de kramp daarvan is.Als mijn man thuis is,gaat het allemaal prima met me,maar zodra ie weg is slaat de paniek toe :(Moet echt nog wat slapen,want heb nu maar 4 uur geslapen en daar word ik ook niet echt stabieler van.Maak me zo'n zorgen.Ik weet wel,als het mis gaat,gaat het mis.Daar doe je toch niks aan,maar wil mezelf zo graag beschermen tegen de pijn van weer een miskraam.Al zou ik niet weten hoe....
     
  16. Dop07

    Dop07 Bekend lid

    Alweer woensdag!


    Hè suusje toch.. wat een zorgen ... ik wilde dat ik iets van de angst en de ongerustheid van je over kon nemen.... *knuffel*

    Nef.. gelukt!!! *juich* Kan me voorstellen dat het wat dubbel was.. genieten en tóch naar huis verlangen! Mijn zusje gaat donderdag 10 dagen door de woestijn in Egypte.. met een groep.. en tentjes... Lijkt me een bijzonder land!
    (overigens typ ik mijn tekst gewoon op zp en copieer dan alles voor de zekerheid voor ik op de verzendknop druk.. als het dan weg is, heb ik het zo weer opnieuw.. het was me alleen lang niet overkomen dat ik eruit geknikkerd was.. en dan wordt ik wat lakser met voor-de-zekerheid-copieren ;) )


    Hier een korte nacht.. Dop je was om 5:15 wakker.. heb daarna nog wel wat gedommeld, maar nèt toen ik eigenlijk echt weer sliep, vond hij dat de dag definitief begonnen was! (6:15 ;) )
    Nou ja.. vanavond hoef ik niet veel, is manlief er niet.. èn ik heb gister een nieuw dvd-tje binnen gekregen (páárden natuurlijk :D ) Dus dat komt goed!!
    Iedereen een hele fijne dag!
     
  17. ollebolleke

    ollebolleke Bekend lid

    23 apr 2008
    549
    0
    0
    Belgie
    Goede morgen,

    Giegel,
    Het moet gewoon lukken he !
    Mijn duimen ,tenen, of wat er nog allemaal kan draaien,draaien nu met volle toeren!

    Nef,
    blij te horen dat je terug bent en alweer op goede weg met eitje.
    toi,toi,toi
     
  18. nicolioo

    nicolioo Bekend lid

    1 dec 2008
    901
    0
    0
    Goedemorgen,

    Giegel, wat fijn dat de eitjes het goed doen, ik teen ook mee en brand een kaarsje.

    Lotus wat een mooie foto, die ogen echt geweldig.

    Nef.. fijn dat je weer terug bent in je eigen huisje met je eigen gezinnetje. Ik kan me goed voorstellen dat het best zwaar is om zo'n lange tijd met je schoonfamilie door te brengen. Gelukkig heb je ook best genoten van de vakantie.

    Dop, echt superleuk dat jullie die paardengekte delen.

    Suus, ik leef met je mee, is moeilijk om een beetje rustig te blijven, alles wat je voelt is spannend ook al is het een doodnormaal krampje. Schrijf hier maar van je af en dan proberen wij hier jou een beetje gerust te stellen. Duurt ook zo lang tot de 12 weken. Maar nog 2 weken en dan heb je een echo (toch?)

    Hier vandaag lijkt het weer een superdag, is gewoon die domme dinsdag:D maar vanacht moest ik er 6 keer uit om te plassen:$ de nacht ervoor helemaal niet.... echt vreemd zo'n zwanger lijf.
    Inmiddels begint mijn haar iets minder idioot te zitten en heeft het weer zin om er iets mee te doen zoals fohnen.

    Ga vandaag het poetswerk van zondag maar eens afmaken. Kan eigenlijk weer opnieuw beginnen hahaaha.

    Vanavond komt zoonlief van vriendlief voor een paar daagjes en is lief ook een dagje extra vrij van zijn werk. Ook mijn ouders komen even kijken hoe het met mijn buikje gaat en lekker knuffelen met zoon van vriend.

    tot later! ik ga poetsen......
    Nicole
     
  19. lotuss

    lotuss Fanatiek lid

    11 sep 2008
    3.964
    1
    38
    Dop, dat vind ik toch zo bijzonder..zelfs jullie liefde voor paarden delen jullie! Super..

    Mooie eitjes Gieg...spannend hoor!!

    Suus..blijft eng he...zou blij zijn als je een echo gehad hebt (jij vast ook!) al is dat ook eng van tevoren natuurlijk. Maar dan weet je tenminste meer, en hoef je niet meer zo bang te zijn voor elk krampje. Kan het me helemaal voorstellen trouwens..

    Nicole, fijn dat je haar weer beter gaat zitten en poets ze!!
     
  20. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    De buikpijn zakt niet echt en ik heb ook weer bruinverlies.....
     

Deel Deze Pagina