och ja, we zullen het zien volgende week, gezien mijn afgelopen cycli, kan ik mijn ongi vanaf morgen verwachten, mocht ie wegblijven denk ik dat ik wel pas volgende week ergens op het laatst ga testen. ik vertrouw mijn lichaam namelijk voor geen meter!
HI Cimy, gaan we er toch samen voor!! Ik heb gisteren weer eens de knop om gezet. Baalde zo van me zelf. Voor mij misschien geen 15 kilo eraf maar 5-7 kilo zou een mooi begin zijn. Let's do it!!
Het gaat goed met mij, ben alleen een beetje duf, had denk ik gisteravond beter iets eerder naar bed kunnen gaan, maar ja, het is niet anders, moet er maar een extra bakje koffie tegenaan gooien, alhoewel de eerste me ook al niet echt lekker gevallen is, nou ja we zullen het wel zien hoe het gaat vandaag
Ik las iets van dat 1 keer klussen genoeg kan zijn om zwanger te worden. In een clubje waar ik schrijf is iemand na dik een jaar proberen (ze had al een afspraak bij een gyn staan) zwanger geworden van 1 keer klussen in de betreffende maand!
wij zijn zwanger geworden door 2 keer klussen haha enne alles was goed hoor meiden er was een vruchtzakje te zien Jippieeee woensdag krijg ik weer een echo hopen dat er dan een vruchtje in zit
nou dat is wel goed nieuws zeg! ben je dan nu wel korter zwanger dan 6 weken, of klopt die 6 weken wel?
oke, nou ik ben benieuwd! mijn vriendin was bij 7 weken een week terug gezet naar 6. nu zit ze inmiddels op 11! gaat vlug zeg!
Mel goed nieuws hoor ja je kan dus wel zwanger raken van 1 keer goed te klussen. Een vriendin van mij was ook al 1,5 jaar bezig met zwanger raken, ze waren al op onderzoek geweest en alles was goed. Dan hebben ze gewoon maar verder gedaan en geklust wanneer ze zin hadden en niet meer gefocust op zwanger worden en BOEM ze was zwanger.
Harstikke goed zeg, fijn voor je, plaats je woensdag dan ook een foto? We zijn nl gek op foto's kijken hiero