@ vertellen op het werk, dat houden we voorlopig nog maar even geheim totdat ik een echo heb gehad. Heb geen zin dat ze daar over gaan zeuren. Collega is nu nog met zwangerschapsverlof, nog niet bevallen, en andere collega heeft net de 2e gekregen dus er zal wel weer geroepen worden dat we een erg vruchtbare afdeling zijn. @ kdv, een perfect kdv bestaat denk ik niet, er zal altijd wel iets op aan te merken zijn. En ik ben van mening dat je dat ook zeker moet doen. Ten eerste bij de leidsters of de groepmanager en je kan ook nog altijd in de oudercommissie gaan zitten, dan krijg je meer info en kan je advies geven over bepaalde veranderingen. Veiligheid moet natuurlijk wel voorop staan! Maar ga gewoon kijken of vraag of je een uurtje mee mag kijken of informeer eens in de buurt hoe andere er over denken. Hier gaan ze ook met de bolderkar op pad (zitten riempjes in om de kinderen op de plek te houden) maar alleen als de kindjes daarvoor oud genoeg zijn, anders hebben ze wandelwagens. Wij lieten onze eigen wagen staan dus gingen ze daar mee lopen. Op een kdv hebben ze eigenlijk niks met de maxi cosi te maken. Als het goed is haal je zelf je kindje daar uit en geef je dat over aan een leidster of leg je het in de box ofzo. Wat mij hier op valt is dat de kdv's van grotere instanties het vaak beter doen dan kleineren kdv's qua veiligheid en zo. Verder doet de GGD elk jaar een onderzoek bij alle kdv's en die kan je gewoon inzien. Volgens mij zelfs via de site van de ggd. Maar vooral VOLG JE GEVOEL, als het niet goed voelt niet doen!
Ja, die kans bestaat zeker helaas.. maar ga er nog maar even vanuit da het dikke pech was dat mijn vliezen braken.. een cerclage: GezondVGZ - Cervicale cerclage
Hallo allemaal! Ik zag een kloppend hartje! Super Bright!! Over vertellen op het werk: ik durf het niet vertellen, en ga wachten tot 3mnd zws ofzo denk ik. Ik werk als interim (= weekcontracten) En ben bang dat ze me meteen aan de deur zullen zetten! Ze mogen een zwangere niet ontslaan owv de zwangerschap, maar bij weekcontracten, ze zullen wel iets anders verzinnen dan he.
Hallo mama's!! Ik ben nog steeds geveld door (iets wat lijkt op) de griep... Grrr! En natuurlijk steek ik daarvoor mijn kop in het zand, omdat mijn kleine meisje hetzelfde onder de leden had Ʃn ik had bedacht dat ik ook nog wel gewoon kan werken!? Nou ja, ik ben aan het 'volhouden' en hopen dat ik snel kan gaan GENIETEN! (stom woord eigenlijk) Mijn werk vertel ik het nadat ik een echo heb gezien, dus dan ben ik ongeveer 10 weken. Ze bevallen bij bosjes in de zwangerschapsmodewereld, dus hopelijk wordt het leuk ontvangen! Wij zijn eigenlijk heel erg tevreden met ons kdv, vooral door de enorm betrokken en lieve leidsters. Dus ik kan daar met een gerust hart mijn tweede onderbrengen... Hoewel ik op dat moment wel anders piep, vind het toch echt jong met 3 maanden weggerukt van mama Nou ik ga weer even verder uitzieken, morgen weer werken! Ik probeer het allemaal bij te houden en te lezen, sorry als ik niet op iedereen heb gereageerd!!
@ Layla: Wat vervelend zeg! Beterschap! @ iedereen die voor me heeft gerekend, Dank jullie wel!! ik kom idd op hetzelfde uit. Kerst is dan wel een beetje te laat om het te vertellen, he? Hmmm... Aan de andere kant zie ik vooral mijn moeder er ook voor aan om werkelijk alles al te kopen zodat ik zelf niks meer uit kan zoeken... dus wacht ik het liefste zo lang mogelijk. (Beetje bitchy... sorry. Je moet mijn moeder kennen, denk ik) Het wordt dan waarschijnlijk op de verjaardag van mijn vriend een weekje na Sint. Jeetje, zo snel alweer het eerste trimester erop! Het gaat Ʃcht snel! @KDV's: Goeie tip over de slaapkamers en over de schaduwplekken, die stonden er volgens mij nog niet op. Ik zal de lijst van mijn zusje er eens bij pakken. Ach, ik heb nog een tijdje om eraan te wennen... al denk ik wel dat het huilen wordt bij de deur van het KDV @ vertellen op werk: Op mijn werk hebben we hetzelfde probleem. Ik geef les en de ene na de andere docent in mijn vak loopt weg, krijgt andere taken enz, terwijl het aantal studenten alleen maar toeneemt. Ik heb het zo snel mogelijk verteld zodat ze iemand anders erbij kunnen vinden. Of dat lukt...? Ze waren wel heel lief, ik werd meteen gefeliciteerd en kennelijk was het al langer duidelijk dat ik wel kinderen wilde want ze waren helemaal ontroerd. Dat had eigenlijk niet verwacht Gelukkig kan het ook zo. Daarentegen heeft een collega onder het mom van een grap de roddel onder studenten gestart dat ik zwanger ben omdat ik gestopt was met roken. Toen ik hem erop aansprak zei hij ook nog dat hij het allang aan me gemerkt had. Tja, dat was wel erg bot... ik wilde het juist helemaal nog niet kwijt. Grrr.... mƔnnen!
Sorry hoor, ik sta op control-freak modus... als ik mezelf zo teruglees lijk echt een beetje een draakje. Ik beloof jullie plechtig dat ik dat meestal niet ben!
heerlijk zeg bright! geniet ervan hier vanavond een klein beetje bloedverlies, geen buikpijn oid.. dus maak me nog geen zorgen hoor.. mag as woensdag naar de vk voor het eerst.
Ik had iets heel stoms. Na klaarkomen zeg maar dat ik meteen een onwijs zeurderig gevoel in mijn baarmoeder kreeg, en dat trok naar onder in mn rug. Dat doen we dus ook niet meer
meiden ik kan het hier niet echt volgen ....en volgens mij zijn jullie al een gezellie clubbie zo .....misschien dat ik wel eens voorbij kom waaien .... succes met de rest van de zwangerschap ! hopelijk mag het allemaal goed gaan en worden er allemaal gezonde kindjes geboren
Als het goed is heb je geen verwijzing van de huisarts nodig. Ik heb een vroeggeboorte gehad en bij de zwangerschap daar op volgend heb ik gewoon gelijk het ziekenhuis gebeld en toen mocht ik gewoon komen en onder controle blijven van de gyn. Aangezien jouw zoontje te vroeg geboren is heb je waarschijnlijk kans (ook al is die kans hopelijk heel klein) dat dit zich kan herhalen in een volgende zwangerschap en daarvoor mag je als het goed is onder medische controle blijven. Ik zou als ik jou was gewoon even de gyn bellen en dan vertellen dat je weer zwanger bent dan hoor je vanzelf wat het plan is.
Goedemorgen, @Vertellen op het werk: Ik wilde eigenlijk wachten tot 3 maanden maar bij ons zijn ze bezig met een reorganisatie en nu hoorde ik dat ze je wel kunnen ontslaan als ze het nog niet weten, dat wist ik echt niet. Dus ik ga het volgende week maar vertellen. Geloof trouwens niet dat ze me gaan ontslaan maar voor de zekerheid toch maar vertellen. @KDV, iemand schreef dat je je gevoel moet volgen en dat is ook het belangrijkste. Wij waren eerst bij een creche gaan kijken en daar waren de slaapplaatsen een soort van hokjes op elkaar gestapeld, ik vond dat persoonlijk vreselijk, het leek wel een asiel. Dus zijn daardoor op zoek gegaan naar een KDV waar ze gewoon bedjes hebben. Denk ook wel dat overal iets op aan te merken valt Nu ga ik maar weer aan de slag
kom net van de gyn vandaan en er zit een vruchtzakje in me baarmoeder jippie nu nog wachten op het vruchtje
goeie morgen meiden hier gaat het goed. Buikje begint al een beetje te groeien heb ik de indruk. Heb zojuist een nieuwe afspraak gemaakt bij een andere gyn. Mijn eerste afspraak was bij een man omdat alle vrouwelijke gyn bezet waren. maar ik voelde me er toch niet echt op m'n gemak bij. Nu was ik gisteren met m'n nicht aan het babbelen en zij raadde me haar gyn aan. Een jonge vrouw die zelf pas bevallen is. En zij was er super content van. Dus vandaag maar een afspraak gemaakt. Kan nu wel pas 13 november gaan ipv 5 november. Maar ja, een weekje langer zal ook geen kwaad kunnen he.
@ tihany: Ik moet ook tot de 10de wachten. Zullen elkaar wat steunen tijdens het wachten! Aan welk ziekenhuis is jouw gyn gekoppeld? Ik zit in de Salvator in Hasselt. Gisterenavond deed ik mijn bh uit voor te gaan slapen, mensen lief wat spanden mijn (.)(.)! Dat had ik nog nooit gehad! Heb ook maar een hele kleine cup, maar heb nu al de indruk dat ze aan't groeien zijn. Maar da's niet erg! Buikje is nog steeds aanwezig... Denk niet dat dat nog minder gaat worden nu Had echt niet gedacht dat ik dat zo vroeg zou gaan hebben!
@nijntje1984: mijn gyn zit in Heusden en Beringen, maar ik ga in Heusden bevallen, is korter bij voor mij.
Wow nu al weer juni en 11 pagina's verder... Nou hier de felicitatie van een mei mama... Heel veel succes!