Juni 2009 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Sunshine09, 8 jul 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tamtam78

    tamtam78 VIP lid

    12 jul 2008
    5.303
    41
    48
    Vrouw
    huisvrouw en schoonmaakster
    Gelderland
    Fijn dat Jason de flessen leeg drinkt hopelijk blijft het zo.
    Minder dat je je niet fit voelt beterschap
     
  2. friezin

    friezin Bekend lid

    4 jul 2006
    898
    4
    0
    leeuwarden
    Wij hebben zo eentje waar Aaliyah het over heeft (ook erg oud).
    En wij hebben een jungle kleed van frisher-rice. Heb ik met David zijn geboorte gekregen. David vond hem leuk (nog steeds) en Thirsa ook weer.

    Groeten
    Friezin
     
  3. friezin

    friezin Bekend lid

    4 jul 2006
    898
    4
    0
    leeuwarden
  4. Koekeloerie

    Koekeloerie Niet meer actief

    @Sam: wat goed dat Jason z'n flessen leegdrinkt! dat is altijd zo, als je naar de dokter gaat doet het ook opeens geen pijn meer ;)
    @friezin: een kleed heb ik (meerdere). Ook een hele grote gym, maar ze doet er nog niet veel mee. bij jou wel? Miss is dat ding van mij wel té groot.
    Zag er een van tiny love, maar dies aan de prijs. Wil het best betalen, maar dan moet het wel waard zijn. hmmm die van jullie hangt ook in de box??
     
  5. friezin

    friezin Bekend lid

    4 jul 2006
    898
    4
    0
    leeuwarden
    Hoi Ilse,

    Thirsa vindt dat kleed wat wij hebben erg leuk. Hij past in de box dus daar staat hij in. Ze zit van alles en ze schopt ook tegen de beestjes op de boven haar hangen. Ze vermaakt zich er prima mee. Op de rug ziet ze weer andere dingen dan op de buik.

    Groeten
    Friezin
     
  6. Sarah84

    Sarah84 VIP lid

    21 jul 2008
    6.665
    1
    0
    Student en moeder
    Dordrecht
    Hey ladies

    hier ben ik weer een keer...

    zo druk gehad en zoveel gedaan...eerst donderdag naar mn schoonouders na het werk en even naar de stad...toen gelijk gaan slapen thuis.
    En gisteren na het werk gelijk naar mn moeder...Finn was al daar dus ik heb lekker daar gegeten...een vriendinnetje van mij kwam met haar vriend en baby naar mn moeder (haar vriend is een vriend van mn broertje)
    Echt lieve foto's gemaakt! Maar die zien jullie nog wel!
    Finn was wel erg moe! ik heb hem om 10.15 maar wakker gemaakt...komt wel goed uit...hij krijgt nu heel de dag een uurtje later...dus morgen zit hij weer goed! (door de wintertijd)

    Hier gaat het verder allemaal goed!
    Finn heeft bijna hele gladde wangen! Dus het exceem is weg! Dat bewijst voor mij toch wel dat de Frisolac zn werk doet en dat hij echt KMA heeft...mn zn ontlasting enzo gaat het ook wel goed! EINDELIJK! hahaha! Hij is ook bijna niet verkouden meer...alleen als hij echt overstuur is heeft hij wat slijm in zn keel en neusje...weet niet of dat normaal is eigenlijk!

    Hij izt nu keihard tegen de tv te gillen...ik heb Nijntje aangezet via UPC....hij vind het wel wat! Hahah!


    Ow...ik heb trouwens niet alles helemaal gelezen...maar ik las wel dat Jason naar het ziekenhuis moet...watskeburt?
    Niets ernstigs hoop ik!

    Ik ben benieuwd wat ze bij mij in de ZH zeggen maandag...heb al een paar dagen echt buikpijn aan 1 kant...
     
  7. mam85

    mam85 Fanatiek lid

    3 jul 2007
    1.729
    0
    0
    mama!
    kuide: nou ja zeg . snap goed dat je ff alles eruit gooit. en dat je vader zo tegen staat te schreeuwen.. een beetje medeleven was wel fijn geweest..
    hopelijk kun je het oplossen
    en laat die tranen maar even gaan. een moeder heeft dat soms gewoon nodig. !!
     
  8. Snieke83

    Snieke83 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    2.234
    0
    36
    hey lieve meiden,

    ik kom even Daaaaaag zeggen tegen jullie allemaal, want vanaf maandag begin ik weer met werken, en ik vrees dat ik dan wat minder tijd heb om langs te komen...

    ik kom nog wel af en toe eens langs hoor! maar niet meer zo actief als de laatste tijd.

    Dus nu ik nog "in touch" ben met het forum wilde ik even dit kwijt:

    allemaal heel erg bedankt voor alle gezelligheid / steun / vermaak en voor nu alvast het allerbeste met jullie geweldige wurmpjes!
     
  9. Emme

    Emme Niet meer actief

    Sarah, fijn dat de Frisolac helpt! Minder fijn dat hij dan idd koemelkallergie heeft, maar een blij mannetje is heel wat waard.

    Over speelkleden e.d.: wij hebben een kleed van Ikea. Niet duur en Lars vindt het helemaal geweldig. We hebben ook een retroding van Fisher Price voor in de box (had ik vroeger zelf ook). Vindt hij ook erg leuk. Wij soms wat minder, want hij slaat zelf de hele dag de muziekjes aan ;).
     
  10. Emme

    Emme Niet meer actief

    En deze dus:
     
  11. kimmetjuh1981

    kimmetjuh1981 Bekend lid

    19 jul 2007
    956
    0
    0
    haha milan heeft het omrollen te pakken geloof ik
    net lag hij op zn buik en draaide hij weer terug op zn rug
    gisteren hebben we hem ook voor het eerst een potje gegeven, heb me slap gelachen die gezichten die hij erbij trok
    zat sinaasappel in is ook wel erg zuur, maar toch ging zijn mondje elke keer weer open
    zo lekker patat eten zelfgemaakte bij mn ouders heerlijk
    jum jum
    liefs kim
     
  12. tamtam78

    tamtam78 VIP lid

    12 jul 2008
    5.303
    41
    48
    Vrouw
    huisvrouw en schoonmaakster
    Gelderland
    Jij ook bedankt en succes met je kleine
     
  13. Aurin

    Aurin VIP lid

    10 okt 2008
    8.337
    0
    36
    pedagogisch medewerker kinderopvang & Kraamverzorg
    naast denhaag
    ff spammen...

    oma zag de liga's liggen en vond het zooo leuk om er 1 te geven.. dus vooruit dan maar.. ik wilde nog ff wachten hoe hij op alle groenten zou reageren.
    Maar de liga was een groot succes!
     
  14. Meris

    Meris Fanatiek lid

    14 jun 2008
    3.355
    1
    0
    Foto foto foto foto :D
     
  15. Meris

    Meris Fanatiek lid

    14 jun 2008
    3.355
    1
    0
    Oh nu zie ik 'm wel ;)
    Ik ga toch ook maar Liga geven binnenkort, tis toch net een kliko, gaat er vast wel in!
     
  16. Aurin

    Aurin VIP lid

    10 okt 2008
    8.337
    0
    36
    pedagogisch medewerker kinderopvang & Kraamverzorg
    naast denhaag
    ook de bloemkool ala mama is een succes
     
  17. Aurin

    Aurin VIP lid

    10 okt 2008
    8.337
    0
    36
    pedagogisch medewerker kinderopvang & Kraamverzorg
    naast denhaag
    @meris.. hahaha jah Collin eet echt alles..
    Zijn darmen reageren tot nu toe prima.. gister al lekker groene poep van de sperzieboontjes. Geen krampje niks!
    Ook fruit gaat er prima in, zelf gemaakte appelpotje was ook een succes.
    Vanaf nu maak ik gewoon lekker alles zelf :) wel zo makkelijk.
    Kook ik gelijk gezond voor mijzelf!
     
  18. Aurin

    Aurin VIP lid

    10 okt 2008
    8.337
    0
    36
    pedagogisch medewerker kinderopvang & Kraamverzorg
    naast denhaag
    Hoe gaat het hier?

    Ik ben vandaag gaan shoppen, 4 truitjes en nieuw beddengoed voor mezelf gekocht.
    Boxkleed, slaapzak, slabbers voor Collin.
    En heerlijk gelunched met mijn moeder.

    Had ik even nodig.
    Zit nog altijd te snotteren en te hoesten. Vanavond weer vroeg naar bed!
     
  19. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    Zo, nichtje weer thuis gebracht. Was een gezellige middag, ze is helemaal gek op Zoë en had van d’r zakgeld een cadeautje gekocht, zo lief! :)

    @Ilse: Wat een gezellige foto!

    @Sam: Wat fijn dat Jason zo goed drinkt! Veel plezier bij je ouders morgen en hopelijk wordt je niet ziek..

    Babygym: Hier deze: http://www.zomerspeelgoed.com/images/406-3458%20ficher%20price%20baby%20gym.jpg dat huisje kun je ook gebruiken als ze zitten. En nog een ‘losse’ babygym. Wissel ze regelmatig af en ze vindt ze allebei heel leuk!

    Boxspeelgoed: Hier zijn momenteel Anna Banana http://ecx.images-amazon.com/images/I/41QYGS3WWEL._SL500_AA280_.jpg en de magische ABC rups http://www.superspeelgoed.nl/catalog/images/vtech/405-4823.jpg favoriet!

    @Sarah: Wat fijn dat het zo goed gaat met Finn, eindelijk inderdaad!
    En hier ook weleens ‘rochelende’ geluiden als ze huilt.

    @Snieke: Veel plezier op je werk maandag en af en toe wel wat foto’tjes komen spammen van Maxime hé!

    @Kim: Wat knap van Milan dat hij zo aan het rollen is! Heb je een foto’tje van hem? Ben wel benieuwd!

    @Laura: Oooh nu lijkt ie helemaal groot met zo’n liga in z’n handen!
    Voel je je alweer wat beter?
     
  20. Aurin

    Aurin VIP lid

    10 okt 2008
    8.337
    0
    36
    pedagogisch medewerker kinderopvang & Kraamverzorg
    naast denhaag
    @mama, mwah.. zit er gewoon door heen. Zit teveel opgekropt verdriet en voel me machteloos.
    Maandag HA bellen kijken wat hij voor me kan doen..
     

Deel Deze Pagina