ik blijf jullie gesprek volgen, ik ben benieuwd of er nog feiten op tafel komen dan. ik wil in elk geval de resultaten van het vaccineren afwachten, maar die tijd is er eigenlijk niet want de epidemie is al een feit. misschien is de in enting al wel te laat als er een oproep op de mat ligt?
@merijn: je moet het ook helemaal zelf weten. Iedereen moet het zelf weten. Ik stop met deze discussie.
Ik vind het super eng want idd wat gaat die inenting op langere termijn voor bijwerkingen hebben en idd de mex. griep is er al weer even en de enting is naar mijn idee toch al te laat. Ik denk dat ik voorlopig mooi afwacht maar vind het idee toch best eng want wat nou als mijn kleintje de ziekte wel krijgt,had dat dan met zo'n spuit voorkomen kunnen worden of de eventuee gevolgen van de griep minder erg kunnen zijn? Ik heb nog veel te veel vragen dus vind het erg moeilijk
Hier laten wij onze kindjes absoluut niet inenten. Zelf laten we ons ook niet inenten, mijn oproepen (gewone + mex griep) liggen al in de oudpapierbak. Van mij mogen ze de prikken die voor ons bestemd zouden zijn, lekker aan iemand anders geven !
Hier laten we ons ook niet enten. Zeker omdat er geen resultaten zijn en voor een gewone griep laat je je ook toch niet enten als je verder gezond bent?
Is dit nu omdat er een jong meisje in Nederland is iverleden aan de Mex griep? Ik ben er een beetje uit omdat ik nu in Frankrijk woon. Hier zijn ook wel jonge mensen/kinderen overleden aan de Mex griep maar ik hoor hier nog geen berichten over jonge kinderen inenten. Er zijn zelf maar weinig Franse volwassenen die zich laten inenten. Ik vind het lastige materie. Zelf denk ik nu dat ik mijn kinderen en mezelf niet laat inenten. Als iemand van ons een verhoogd risisco zou lopen, of ik zou een oproep krijgen dan zou ik toch even flink gaan nadenken. Een oproep geven ze nl niet zomaar. Tuurlijk de bijwerkingen op langere termijn zijn niet bekend, maar dat is met sommige simpel medicatie ook niet, nieuwe bloeddruk med oid. en die slikt men ook gewoon. Hoe vaak is er niet in het nieuws dat med weer uit de handel worden genomen omdat er mogelijk iets mis mee kan gaan? Ik weet het gewoon weg niet.
Mayron heeft een oproep gehad voor de gewone griepprik en zelfs daarover zit ik te twijfelen. Mijn vraag: wat zouden jullie doen? Zijn er bij de gewone griepprik net zoveel tegens als bij de tamiflu?
Als ik de mogelijkheid zou hebben laat ik ze ook enten, al die horrorverhalen ik kan morgen ook onder een bus komen (das een nog grotere kans) of zoals hier iemand ooit eerder zei je kan ook stikken in een broodje hagelslag (die kans is namelijk ook groter!) ik zou niet meer naar buiten gaan of broodjes hagelslag eten als ik sommige hier zie, is gewoon levensgevaarlijk (lees met ) hihi dus er is nog hoop voor me aangezien ik die niet lees JUST KIDDING, ja ik denk zelf ook dat meer ontwikkelde mensen geen roddelblad als de telegraaf lezen maar das meer een gevoel ipv echt bewijs....
nee dat heb je vast gekopieerd van de MIDDELEEUWEN / HIPPIE website het is een wonder dat we allemaal nog leven
Ik heb iemand gevraagd die farmaceut is en dichtbij mij staat. Hij zegt dat er wat van de griep van 1968(geloof ik) in zit en een beetje van het nieuwe virus wat nu rondgaat en dat hij hem zo zou nemen als het nodig was. De telegraaf reactie's moet je niet serieus nemen en daar geef ik Merijn wel gelijk in. De reactie's die daar staan altijd, zijn mensen die de boel proberen op te stoken, die zeggen dat de griep expres de wereld in is geholpen enz. Aan een vaccinatie zit altijd een risico, maar de dktp prik bijvoorbeeld is waarschijnlijk een zwaardere prik dan deze mexicaanse griepprik
Ook dit is weer zoiets en ook ik laat mij meeslepen hoor door dit soort nieuws. Het is hardstikke naar en vervelend dat dit gebeurt is, maar dat meisje ging ook niet uitzieken. Vrijdagmorgen was ze al ziek, maar sávonds ging ze gewoon naar de jeugdhonk en de volgende dag naar Terschelling, terwijl zij in bed hoorde te liggen om uit te zieken.
ja heb je gelijk in met griep hoor je je in je bed of op de bank te liggen, uitzieken dus. Ze dachten dat het wel meeviel, elk kind gaat tegenwoordig als het maar een beetje ziek is maar door en gewoon naar het KDV (lekker iedereen aansteken) en/of naar de sport / evenementen die de ouders in hebben gepland (als ze wat jonger zijn dan)
Klopt: tegenwoordig wordt een griepje onderschat en wordt er gezegd: ach... het is maar een griepje. Iemand die dichtbij mij staat heeft nu de mexicaanse griep en hij ligt op bed Maar die zat gistermiddag ook alweer op de bank, mijn koorts is weg dus het gaat weer zei hij. Hij is mooi wel het bed weer ingestuurd
Ik lees dit topic met heel veel belangstelling, ik ben nog zó in een tweestrijd, onze dochter heeft alle vaccinaties tot nu toe gehad, het is dus niet zo dat ik bang ben haar in te enten, maar meer voor de gevolgen op de lange termijn. Nu schijnt er in december een lijst beschikbaar komen over de gevolgen op de lange termijn... maar bij zo'n periode denk ik aan deccenia... en niet aan MAANDEN. Wat is wijsheid he...?
Oh ik weet het niet, twijfel zeer sterk. Nathan is al een paar dagen niet helemaal lekker, maar verder wel een gezonde Hollandse jongen. Maar... dan heb je mama.... die al veelste veel gewicht heeft verloren door ziek zijn tijdens de zwangerschap en op dit moment heb ik 0% weerstand en kan ik weinig hebben. Ben er ook van overtuigd dat áls ik de griep krijg ik meteen in het ziekenhuis lig. Zo moeilijk, ik weet het echt nog niet. Aan de ene kant denk ik, het is een griep en liever niet enten als het niet nodig is. Wie weet hoe ziek we worden van het enten. Aan de andere kant, waarom niet enten? Als het er voor zorgt dat wij hier de griep niet krijgen. En de telegraaf .... Daar ga ik mijn mening niet op baseren.
Ik sta ook zwaar in tweestrijd , maar ik ben er eigenlijk wel uit dat ik haar laat inenten .. Ik ben eigenlijk wel van mening dat ze er beter aan is met inenting dan zonder , dan heb ik als leek zijnde toch gedaan wat goed schijnt te zijn voor mijn kind , ik heb er ook echt totaal geen verstand van wat erin zit en wat de bijwerkingen zijn dus ik ga er maar vanuit dat ik het beste doe anders maak ik mezelf helemaal gek .. Ga ook geen horrorverhalen lezen op verschillende websites en laat het maar gewoon op me afkomen , vind het al moeilijk genoeg en vertrouw toch maar op de overheid/gezondheidszorg/geleerden wat dit betreft ..
Ach ja, complot theorieën De overheid is erop uit om heel de bevolking uit te moorden dmv de mexicaanse griep en vaccinaties. Daar zijn hele website's voor opgerich toch? Net zoals chemtrails etc. Maar doen ze toch echt iets verkeerd, de bevolking groeit en groeit Sorry, offtopic. Even ontopic, heb het er met mijn man over gehad en die weet het ook niet. Bah, ik haat die onzekerheid. Ga morgen even met mijn VK, HA en Gyn bellen. Even horen wat die ervan zeggen.