goede morgen allemaal @meeting, lijkt me leuk! @aaliyah, owww balen meid!!! hoop dat ze wat kunnen ontdekken, maar dat t niets ernstigs is! Moet er niet aan denken 5 dagen je ventje in t ziekenhuis, sterkte!! @nieuwe tijd. Volgens mij is mijn ventje de enige die er weer een zooitje van maakt, hij kwam om 7 uur oude tijd! (doet ie normaal nooit) dus 6 uur nieuwe tijd. Uiteindelijk om 7 uur nieuwe tijd de fles gegeven.. Dan maar 5 flessen vandaag.. net om 10.30 fles 2. Heerlijk dat mannetje! @ilse, leuke foto!! mooi badzitje zeg! Jammer dat ik geen bad heb. Verder gaat t hier wel redelijk... nog altijd snot verkouden en hoesten. Voel me behoorlijk brak!
Op het andere forum staat een topic! Voor wie het leuk vindt, ooh lekker uitgeslapen aal! Het voorstel is trouwens nu dat het bij mij thuis is, B'hoek dus dat zou voor jou ook wel lekker dicht bij zijn! dus misschien als je wil kun je dan toch!
Volgens mij kan nu iedereen zien waar ik woon, wat maakt t ook eigenlijk uit.. Heb nog geen meelezers gesignaleerd uit mijn omgeving. En gooi toch niet alles bloot hier, behalve mn kind op de foto haha. Zal 'm gelijk eens verwijderen. Ow, even op hyves spieken in welk dorp jij woont Ilse. Net zo'n dorp als Arnemuiden? Arm kind Ik ben laatst naar Goes gegaan met de trein, dat is 10 min. maar vond het niks. Ten eerste heb je iemand nodig die je helpt de wagen naar binnen te tillen. En hier is t nogal klein, dus soms sta je alleen op het station. Ten tweede was het een dubbeldekker, dus heb ik op een klapstoeltje gezeten omdat ik niet naar boven/beneden kon. En dan moet je dus ook weer een keer uitstappen... En op de terugweg hetzelfde verhaal. We hebben wel een auto, maar daar rij ik alleen mee in de buurt. Ik heb een tijdje terug een busongeluk gehad in Brabant en sinsdien durf ik geen langere afstanden meer zelf te rijden. Ben echt een mega-muts hoor
@meris, ik neem mijn woorden terug!! jouw meisje maakt er dus ook een lekker zooitje van met de wintertijd
aaliyah, was rot dat je je niet zo goed voelt. Weet je al of het maandag of dinsdag wordt? laura, balen dat collin er vandaag een rommeltje van maakt. Is morgen vast weer goed bloempje, ik heb gereageerd op het toppic. Hopelijk gaat het dit keer wel door. De vorige keer was ik een beetje laks met regelen haha all, lieke komt vandaag op de gewone tijden.Nu net om 11.50 de fles gehad.
meris, ik woon ook in een gat hoor..... hier is niets te beleven. Goes,daar ga ik over 2 weken weer heen, hebben daar vrienden wonen.
hier nu ook sasha de fles aan het geven dus klokje loopt weer gelijk! gelukkig! en we gaan het gewoon doen! zijn nu al met zn drie-en, is toch gezellig!
Zitten die vrienden in de voetbal? Dan kennen ze Marinus vast wel.. Goes is wel een gezellig stadje, Middelburg ook. Arnemuiden niet, beetje vreemd dorp hier.
Hahaha, valt ook niet op he dat skype een of andere sponsor is bij Oprah. Er wordt wat afgeskyped daar
Ik heb besloten om gewoon "go with the flow" te gaan met haar ritme. Komt toch ooit wel weer goed zou je denken
hahhahaha idd! en meegaan met het ritme is prima toch! ze heeft gewoon dr eigen ritme.. klein mensje met een groot eigen willetje..
Dit badjasje net gekregen van de broer en 2 zussen van mijn vader. super schattig. nog een beetje groot, maar als hij 1 is kan hij m zeker aan!!
leuk zeg!!!!! vind ik zooo schattig van de kleine mensjes met een badjasje, pyamaatje eronder, haartjes schoon gewassen en dan lekker slofjes aan en op de bank! heeeeerlijk!!! tzt wel fotooo!
Iedereen van het mooie weer aan het genieten? Wij komen nooit van de bank af op zondag, echt erg... Zal wel veranderen als ze iets ouder is. Daarnet de fles kunnen rekken tot 15.00 uur, misschien lukt het vanavond ook, dan komt ze toch weer op 4 flessen. Volgens mij praat ik tegen mezelf...