@Kaatje, wij hebben t ook zoals Ingeltje gedaan.. Gewoon een x laten brullen en hard de radio aangezet om t zelf vol te kunnen houden. En sindsdien pikt hij t aardig.. Alleen als hij net wakker is houdt hij t korter vol, dan wilt hij gewoon eruit om te spelen. Enne.. wagenziek kan wel degelijk. Heb t vorige x nog met een arts over gehad op me werk.
Yule: haha maar 1 mogelijkheid dan tijdens het koken: een Mei Tai kopen en haar daar in doen Nee hoor dat hoeft niet hoor. Maar ik vind het zelf erg handig om Isis op die manier bij me te hebben tijdens het koken. Heb je een draagdoek? En zo ja, kun je op je rug knopen? Dan zou je het eens kunnen proberen.
Azeb, je haalt me de woorden uit mijn mond Ik ga morgen proberen Jill helemaal zelluf op mijn rug te binden. Ik zag gisteren hoe vlot IrisB dat deed met zware grote E wout, dat moet ons toch ook lukken
Ow en laten huilen, in de auto of waar dan ook, ik kan het echt niet. Gelukkig ging het bij Jill ook gewoon over, zonder negeren. Zaterdag toch 2 en half uur heen en 3 uur terug, zonder probs.
@Steen, ik moest ervoor betalen om alle foto's in 1 x op te kunnen slaan uit jou album. Heb t maar gedaan, want wilde ze toch hebben en niet de halve avond op elke apart klikken voor groot formaat en dan handmatig opslaan.. Ik ga bankhangen en mijn serie kijken! Hopelijk vonden jullie t gezellig dat Mike en ik er ook nog bij waren ondanks dat we veeelste laat waren. (En niet op mijn outfit hebben gelet, alle normale dingen zaten in de was en voel me tegenwoordig overal zó dik in..) Fijne avond meiden!! *zwaaai*
Freesia, ik had het vrij snel onder de knie. Ik denk dat de eerste drie of vier keer er iemand achter heeft gestaan voor de zekerheid, maar nu lukt het met gemak alleen. Alleen, als mijn moeder of schoonmoeder erbij is kunnen ze het niet laten om te helpen (wat erg onhandig is ).
Lol tuurlijk vonden we het leuk dat jij er was Missy! En niet zo onzeker doen he over je outfit, je zag er prima uit!
Missy Je zag er prima en leuk uit Nee mijn haren !!! En daar heb ik gistere bijna 2 en half uur op gestyld Was meer een pluisje en heb ze op de heenweg maar al vast gedaan :/
Lijkt me een leuk idee! En je kunt dan idd eventueel met mij (of ik met jou?) meerijden naar de volgende meeting. Wanneer ga je precies op vakantie?
Weet iemand welke spijkerbroekmaten overeenkomen met de gewone broekmaten? Ik wil positiespijkerbroeken bestellen maar dat is in die maten 27-33 bijvoorbeeld. Wat is dan vergelijkbaar met maat 44/46 in gewone maat?
draagdoek: ik kan het proberen maar mijn dochter kennende zal dat geen minuut lang duren. Ze vond het als baby al vreselijk (raar genoeg), houdt niet van vastgehouden/gedragen worden. Dat had ik vroeger ook dus ik herken het wel. Verder is ze all over the place altijd dus ik denk niet dat ze het geduld heeft om in de draagdoek te willen blijven zitten gedurende het koken. Ik snap zowiezo niet dat jullie kindjes zo lang in een draagdoek willen blijven eigenlijk....
sommige kindjes hebben dat julia vind het heerlijk ze gaat altijd haar vingers in mijn mond stoppen en mij aaien en met haar voeten wiebelen dus ik denk dat het gewoon raven haar ding niet is *rent terug naar SYTYCD *