@ Lindavnr: ik heb dat vorige week gehad die krampen 3 dagen achter elkaar ofzo en toen belde ik de verloskundige die kon het niet helemaal plaatsen maar ze zei zolang je geen koorts hebt en het niet erger wordt of als je geen bloedverlies krijgt dan moet je er vanuit gaan dat het een soort van groeipijnen zijn..... Maar het kan idd ook je darmen zijn! Mijn verloskundige adviseerde me om urine te laten controleren voor de zekerheid omdat blaasontstekingen tijdens de zwangerschap ook veel voorkomen.. (heb ik overigens nog niet gedaan * schaam schaam * maar gaat vanmiddag gebeuren) Misschien een idee? pfff zenuwen worden steeds erger :S gek he? bij de 18 weken ook al een echo gehad en alles zag er in principe goed uit zover ze kon zien maar toch ben ik enorm nerveus! zo maar eens richting echocentrum.....
Hallo,, Zo ik ben er weer we zijn druk geweest met de babykamer en met werken hier gaat het goed buikje begint lekker tegroeien en ik voel de ook steeds meer..Eersgisteren was mijn man jarig en Gisteren naar Kabouter Plop geweest met onze oudste zoon was een leuke voorstelling.. Morgen de 20wkn Echo en Controle bij de Gynaecoloog heb ook een buikfoto van 19 wkn en 5 dgn gemaakt buikje gaat ineens heel hard Bekijk bijlage 23854 Dames met vandaag een echo heel veel plezier Liefs Maria We zitten ook op de helft!!
Maria, nog gefeliciteerd met je man! Mooi buikje en succes morgen bij de echo!! ( en ook veel plezier natuurlijk )
Hmmmja dat was ik! Ik weet ook niet wat het is... Het voelt in ieder geval niet als m'n darmen en ik heb er vooral last van als ik de hele dag heb lopen rennen en vliegen. Nouja anders volgende keer maar even aan de vk vragen! 't Is in ieder geval wel een vervelend gevoel!!
Kreeg trouwens van't weekend de zwangerdoos van Felicitas (die van de Etos) binnen en ik dacht dat het niet echt iets zou zijn (door alle verhalen op het forum). Maar we waren echt zeeeeer aagenaam verrast. Wat een leuke spulletjes zaten erin zeg!! Nou als die Blije doos echt 10x zo leuk is ben ik daar heel benieuwd naar
@Punieka : gefeliciteerd met jullie jongen!!! @Kleintje88 : Succes bij de huisarts. @Linda : Ik las al dat jij ook last ben je bekken/rug/stuitje hebt. Neem zo snel mogelijk contact op met iemand die verstand heeft van bekken problemen. Ik ben vandaag voor de 3de keer geweest en merk dat het begint te helpen. Afgelopen week is de pijn niet erger geworden. Ik leer nu ook langzamerhand hoe ik moet lopen, zitten, trappen lopen, bukken etc. Allemaal dingen die je iedere dag doet, maar wel voor een hoop ongemak zorg. Blijf er a.u.b niet te lang mee doorlopen. Succes met het overleg met je bazin. @Lindavr : vervelend die krampen, hopelijk zakt het snel. Anders misschien even je verloskundige bellen om te vragen wat het is. @Maria0 : Wat een mooie buik! Succes morgen bij de 20 weken echo.
Terug van de echo... Alles zag er zover ze kon zien goed uit geen afwijkingen gezien alleen was ons kleintje nog al eigenwijs haha ze wilde niet er goed voor gaan liggen Wel heeft ze even lief naar papa en mama gezwaait.... Uiteindelijk na veel kunst en vlieg werk heeft ze toch alles in beeld gekregen en kunnen meten.... Alles zit op het gemiddelde qua lengte alleen de beentjes die springen er echt bovenuit daarmee zat ze echt bovenaan de lijn haha wordt waarschijnlijk dus een lang kindje heeft ze niet van mama maar papa is wel erg lang..... Maar nu vroeg ik me af als ze nu al zien dat de beentjes waarschijnlijk vrij lang zijn, dan zal dat met de geboorte toch ook wel zijn? maar zal het kleintje dan wel een 50 / 56 passen? wij hebben nu namelijk een aantal pakjes in maat 50 (2 of 3 geloof ik) en een aantal in 56 en een hoop rompers in maat 50/56.... Niet dat ik me daar nu al te druk over moet maken maar goed is wel fijn om daar wat op voorbereid te zijn Strax om 15.35 bij huisarts zijn hopelijk loopt het niet zoals meestal het geval is, gigantisch uit!
@ Ano: Echt zooo leuk, die blokken! kei leuk idee! Wauw, wat zijn jullie al ver; alle details al! Schoentjes erin.. erg leuk! hiih onze kamer is nu bijna leeg..dan eerst maar eens kleuren verzinnen. Denk dat we nu wel elk weekend dat we vrij zijn er aan gaan werken @ Vloerbedekking: wij hebben ook laminaat. Lag er al en dat blijft er dus in. Zoals lara al zegt: super ideaal als er een keer geknoeid/gespuugd wordt. En we hebben het ook op de hele boven verdieping. @ Lara: Dat heb ik ook, die strakke buik af en toe! Mijn gyn dacht dat het geen harde buik was (al is dat moeilijk te zeggen als hij niet kan zien/voelen wat je bedoeld) maar een teken van te veel doen.. @ moons: de kruik toch wel in een doek/dekentje neem ik aan?? want ik heb ook gelezen dat je hem nooit zonder doek ofzo in bedje mag leggen, als je hem erin laat liggen met baby. @ Setti: de krampen maken me niet onzeker hoor.. voelt niet als 'verkeerde' krampen. Gewoon als lastige steken in mn buik.. maar moet zeggen dat het nu langzaam aan het wegtrekken is. ben lekker thuis op de bank was om 1 uur al afgewerkt @ Linda: hmm nee het was mn hele buik zo ongeveer.. niet 1 specifieke plek. @ Maria: mooi hoor, je buikje!! Hmm dus zo hoort die band te zitten? hihi. Kheb 1 nieuwe broek, die zit zo... en 1 broek die ik even had; die band zit helemaal over mn buik heen?? @ Etos doos: hmm dan ben ik wel benieuwd lara, als jij zo verrast was! We wilden hem zaterdag gaan halen; waren ze niet leverbaar sinds deze week ofzo?? Want hoe krijg je die doos dan thuis bezorgd?? @ kleintje: fijn dat alles goed was! Volgens mij moet je er nu nog niet vanuit gaan dat je kindje lange benen zal krijgen hoor! De ene week groeit het ene deel hard, dan weer het andere. Volgens mij heeft malin dat al een paar keer hier verteld..
De echoscopiste zei wel dat we er in principe van uit moesten gaan dat het een lang kindje zou worden omdat het gewoon echt ver boven het gemiddelde zat..... (ze zat helemaal boven aan de groeilijn met haar beentjes) Ik weet ook niet precies hoe het zit maar zoals zij het zei zou het dus vrij lang worden? Ach ja we wachten wel af!
hihi oke, ja het zou goed kunnen hoor.. Hopelijk wacht ie wel nog even met flink doorgroeien (ofja, hihi, natuurlijk wel groeien wat ie moet groeien! ) ... niet dat er een reusje uit moet over een paar maanden hihi.
@Kleintje: Een gemiddeld kindje is bij de geboorte zo tussen de 48 en 52 cm. Als die van jullie al wat langer is moet je er vanuit gaan dat 50 niet zal passen of maar super kort. Ons dochtertje was 48 cm bij de geboorte en binnen een week paste ze maat 50 al niet meer. Als er al gezegd wordt dat jullie kindje bij de geboorte langer dan gemiddeld zal zijn zou ik 56 of 56/62 aanschaffen. Hema kleertjes zou ik een maatje groter nemen want die vallen vaak kleiner uit. Pff merk dat dingen wel zwaarder beginnen te worden. Had ff in een winkel een paar laarsjes bij mijn dochtertje aangepast en ging ff door de hurken. Poeh kwam met moeite overeind. En wat zwaardere dingen tillen dat moet ik ook niet te veel meer doen. Wordt al echt een oud wijf. 8)
Lindavnr, Ik heb ook wel broeken met een hogere band hoor, verschilt per broek vaak Bij mij zoontje was bij de 20 weken echo toen te zien dat hij in verhouding korte bovenbeentjes had. Dat heeft zn vader ook (en die van mij zijn ook niet erg lang ) Dus dan kan je er volgens mij wel vanuit gaan dat die verhouding wel zo blijft. Ons zoontje is nu 2 en heeft nog steeds korte bovenbeentjes (wel in verhouding hoor, want hij is sowieso niet zo groot ) Vloerbedekking, Hier ook laminaat en ben er erg blij mee! Mn zoontje vond het de eerste maanden leuk om als hij op de commode lag zonder luier flink van zich af te piesen Dus dan is laminaat errug handig
fijn dat alles goed was. gelukkig. bij mijn 20 weken echo is er niets opgemeten ja t hoofdje en gewicht omdat mijn broertje met een waterhoofdje geboren is maar kindje zelf niet beentjes niet enz. nu word ik toch wel een beetje jaloers op jullie. misschien omdat t een ziekenhuis echo was ofzo.
@ Anoniempjuh...heel mooi kamertje. en een mooie buik @ Gwenolyn...denk goed aan jezelf en je kleintje...lekker je rust pakken...sterkte met alles. @ Maria...hele mooie buik @ Linda...die strakke buiken herken ik wel...volgens de gyn konden het best harde buiken zijn...vandaar dat ik rustiger aan moet doen. over die etos doos...heb helaas nog steeds niets ontvangen (over wanneer ik hem langs kan halen....ben onderhand toch wel erg nieuwsgierig). @ kleintje...fijn dat de echo goed was.. @ Hier...gisteren avond lekker saampjes met mannetje uit eten geweest. heerlijk zitten smullen. Tevens uitgebreid over de namen gehad...en we zijn er zo goed als over uit. Ukkie en Pukkie gaan vernoemd worden...de ene naar de beide opa's...voornaam van mijn vader en ook de roepnaam van mijn vader en de 2e naam van manliefs vader. de andere gaat vernoemd worden naar manlief....voornaam en roepnaam zijn een verkorte en erg verkorte versie van zijn tweede naam en de tweede naam wordt manliefs voornaam. Beide krijgen dan een roepnaam van 3 letters...lekker kort dus. Verder voel ik Ukkie en Pukkie nu echt steeds vaker...en duidelijker. gisteren tijdens het eten waren ze echt allebei lekker druk bezig. Morgen moet ga ik weer een halve dag werken en daarna heb ik een afspraak bij de arbo-arts...ben echt benieuwd....en een beetje zenuwachtig. Merk wel dat ik me nu beter voel nu ik rustiger aan doe. Ga dus echt nog even niet meer werken hoor. Heb inmiddels ook al het gedichtje voor op het geboortekaartje gevonden op internet. Is echt een gedicht voor een één-eiige tweeling..en zo schattig.
@ boba; haha zo zegt elke gyn weer wat anders: Mijne dacht dat het waarschijnlijk geen harde buik was.. maar moest wel rustig aan doen. over namen: haha ff duidelijkheid hoor.. Jij kiest dus een roepnaam, voornaam, en tweede naam? Dus bijvoorbeeld Liselotte Maria , roepnaam: Lise ?? En die tweede naam: heb je die alleen als je haar doopt? Dus is dat een doopnaam? Of komt die naam ook overal op te staan zeg maar? EUhh.. hoop dat ik duidelijk ben
Nou daar ben ik dan eindelijk weer. Vanochtend om half 10 de echo gehad. en alles zat erop en eraan. Beide kindjes groeien erg goed. Ze zaten allebei prima op schema. Bij de meeste berkeningen kwam eruit dat de kindjes steeds 21w zouden zijn, en morgen ben ik er 20. Dus kunnen nog wel eens grote kindjes gaan worden. En het zijn een Jongen en een Meisje!!!! Echt helemaal geweldig! De jongen was alleen erg druk en moeilijk te meten. Nu heb ik over 3 weken weer een nog uitgebreidere echo, omdat ze me verkeerd hadden ingepland. Ze hadden me voor een gewone 20w echo ingepland. Maar omdat ik zwanger ben geworden via ICSI en dan ook nog eens van een tweeling, heb ik recht op een extra uitgebreide. Dus ik mocht kiezen of ik dat wilde en ik zei natuurlijk ja! geweldig om die 2 te bekijken! Vanmiddag gelijk voor allebei het eerste setje kleren gekocht namens ons. En voor mijn vriend een volledig nieuwe garderobe aangeschaft. Ikzelf mocht niet helemaal achterblijven dus heb hele leuke warme laarzen en nog 2 vesten gekocht. Erg leuk dagje. Nu ga ik even in bad en even rusten. En vanavond kom ik even lekker alles terug lezen en beantwoorden. Liefs, Marye
marye geweldig nieuws meid en leuk dat t van allebei eentje is. en wat leuk dat je over 2 weken al terug mag komen om de kleintjes weer te zien. echt geweldig!!!
@ Boba wat lekker dat jullie al uit de namen zijn! Hier gaat dat nog een felle discussie worden vrees ik. mijn vriend keurt alles af wat ik noem! Nouja bij mijn 2e kwam hij ook terug op de naam die hij eerst afkeurde en mijn eerste heb ik natuurlijk alleen kunnen beslissen... pfffffff misschien moeten wij ook maar 'es met zijn 2-en uiteten! @kleintje; super fijn dat de echo goed was!! Ik kijk uit naar nieuws van Marye!!!!!!!.......................