maud waarschijnlijk wel tussen haar fronttandjes en morris die heft zijn fronttandjes sinds vorige week verkleurd en heeft "vlekken" in zijn gebit ivm de ab die hij bijna 2 jaar lang als baby/peuter heeft gehad
Zo ben bijgelezen..Poncho's heb ik gezien bij de action vandaag maar of het weggooi-dingen waren weet ik niet Nou het was een geslaagd ochtendje. Toen we binnen kwamen op het kdv zag het er gelijk goed uit. Locatiemanager kwam zich gelijk voorstellen en liet de klas zien. Het is nog maar een klein groepje op woensdag (volgens mij nu 5 kindjes op woensdag met Indi erbij) en ze zit dus in de verticale groep. Er is ook nog een babygroep en that's it. Lekker kleinschalig dus! Vind ik wel fijn want dat is toch wat persoonlijker allemaal. Indi had al een eigen bakje waar haar spulletjes ingelegd konden worden en ze krijgt ook nog een eigen figuurtje. Ze ging gelijk aan de haal met de poppenbuggy en wij kregen een hele uitleg over hoe het daar werkte enzo. Ook nog even wat telnr's ingevuld en een wandel-contractje (ofzoiets) ondertekend. Nou Indi achtergelaten, die had geen oog meer voor ons Toen we haar op kwamen halen was ze lekker aan het spelen en toen we haar mee wilde nemen begon ze keihard te huilen en probeerde zich los te wringen Ze wilde dus niet weg. Ze zeiden dat ze het hartstikke goed deed en dat ze graag nog meer van die makkelijke ''wenkindjes'' wilde hebben ook spelen met de andere ging ook super. Al met al dus erg geslaagd en volgende week dus een hele ochtend!
pffff, ja, dat kan ik me heel goed voorstellen! ik doe mees vanavond vroeger naar bed en geef hem weer een avondfles (heb de ochtendfles vanochtend laten vallen), kjijken of hij dan beter slaapt
ja voor mezelf eergister ben ik gewoon tot 3x toe tot op het bot natgeregend ik had dus een wegwerp ding en daardoor had ik alleen de schouders droog maar verder dus niks.
Jeetje wat fijn zeg dat het zo goed ging, vooral voor zo'n eerste keer zeg!! Die kan je dus volgende week met een gerust hart naar het KDV brengen!