Nou, dat klinkt allemaal nog niet zo lekker! En dat alleen door een val! Ben je mooi klaar mee. Nu maar hopen dat het inderdaad uit zichzelf geneest!
Gister is manlief ook weer naar de tandarts gegaan en moet weer 2 keer terug komen. Zijn hele gezicht is dik van de ontstekingen...:S:S
ja in emmen tandartsen hier hadden we niet echt geweldige ervaingen mee plus het is remco's werkplek. remco werkt boven de tandartspraktijk die ook onderdeel is van het bedrijf van remco (om het ff makkelijk te omschrijven)
ik pas m 16:45 maar moet met de trein van 16.07 en mijn zusje is hier om 3 dus voor die tijd moet ik de boodschapjes in huis hebben
Goed he?!! MAar alleen omdat het in die glossy stond hoor!! En omdat ik zo goed naar jullie luister natuurlijk
Nou kijk eens aan. En het is onwijs goed voor de sociale vaardigheid. Dat wandelcontract is zeker dat jij toestemming geeft dat Indi mee mag als ze buiten het kdv gaan wandelen of naar de boerderij gaan of zo. Zit het wel bij jou in de buurt of moet je helemaal naar Noord?