ZNM mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door tiruja, 15 aug 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. treintje1

    treintje1 Fanatiek lid

    10 dec 2007
    1.362
    0
    0
    Alkmaar
    Konden ze niet zeggen. Onder de 5 weken
     
  2. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Klopt dat ook met je eigen telling?
     
  3. treintje1

    treintje1 Fanatiek lid

    10 dec 2007
    1.362
    0
    0
    Alkmaar
    Geen idee.

    Om het je eerlijk te zeggen ben ik het spuugzat.
    Ben even niet zwanger totdat ik de volgende echo heb gehad. ;)
     
  4. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Maar je had toch positief getest?? wanneer wat dat??
    Kan het me voorstellen hoor.. T is ook zo onzeker zooo :(
     
  5. treintje1

    treintje1 Fanatiek lid

    10 dec 2007
    1.362
    0
    0
    Alkmaar
    Als je uitgaat van positieve test dan klopt alles wel.
    Als je uigaat van dag van MK als dag 1 dan loop ik een beetje achter, maar daar maak ik me niet druk om want het is maar de vraag of de dag van de MK dag 1 van de cyclus is geweest.

    Mag 10 nov weer terugkomen dus dan weten we meer

    Xxx Treintje
     
  6. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Oké.. Nou afwachten maar weer dus :( :( Ja idd, dag 1 nu is denk ik ander verhaal.
     
  7. rebbel

    rebbel VIP lid

    2 jun 2006
    9.438
    0
    0
    nou hier schrik ik toch wel van hoor...

    Omdat kinderen tot vijf jaar extra kwetsbaar zijn, is het 'een kwestie van tijd' voordat peuters en kleuters gaan overlijden aan de Mexicaanse griep. Daarvoor waarschuwt het RIVM, zo meldt Telegraaf.nl.

    "Kleintjes komen in de moeilijkheden door griep doordat ze nog zo fragiel zijn. Een beetje dikke slijmvliezen en zo'n dun kanaaltje zit al verstopt," meldt epidemioloog Jim van Steenbergen in het AD.

    Volgens het RIVM bestaat een relatief groot deel van de ziekenhuispatiënten met griep uit heel jonge kinderen van wie sommige op de intensive care liggen en is het 'bijna onvermijdelijk' dat er dodelijke slachtoffers binnen deze groep gaan vallen.

    Viroloog Ab Osterhaus adviseert ouders 'bij de eerste tekenen van kortademigheid meteen de huisarts te bellen.' Volgens hem hebben jonge grieppatiënten in Nederland de beste kansen, dankzij de nieuwste technieken die we in huis hebben.
    De Gezondheidsraad buigt zich de komende week over een griepvaccin voor jongeren. Deze groep komt nu nog niet in aanmerking voor een griepvaccin.
     
  8. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Mooi man! Dat er nog maar heel veel weken mogen volgen. Maar deze week heb je maar mooi weer volgemaakt. Vorige week zag dat er helaas nog heel anders uit.
     
  9. bengeltje86

    bengeltje86 VIP lid

    6 jan 2007
    8.553
    0
    36
    renkum
    rebbel hoe is het met jou?
    gaat alles nog goed?
    en je zoontje hoe is het daarmee
     
  10. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Hier dus ook een dame die geënt wordt!
    En ik heb dus net met m'n ha gebeld en die vertelde dat zeer waarschijnlijk alle kinderen t/ m 5 jaar een oproep krijgen. Heb ik hem de komende 2/ 3 weken niet binnen dan moet ik ff bellen.
    Hij zei ook dat jil haar open ductus dicht was, maar dat is niet het geval! Hoe hij daar nou weer bijkomt.. PFff!!
     
  11. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Hoop dat je bijtijds naar huis bent gegaan Liesje!

    Heb het al wel eerder gezegd, maar ik kan in dit geval je mannetjes standpunt wel heel goed begrijpen, alleen vanuit een heel ander oogpunt.

    Van die baan vind ik op dit moment nog het minst belangrijke, het belangrijkste is dat jij je lichamelijk en geestelijk weer helemaal toppie voelt. Rihanna en haar toekomstige brusje hebben veel meer aan een mama die zich gewoon lekker fit voelt.
     
  12. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Oh Treintje, die onzekere eerste weken zouden verboden moeten worden. Maar gelukkig over 2 weken al weer een nieuwe echo. Als het allemaal goed mag blijen gaan deze keer, dan zou er toch al iets van hartactiviteit moeten zijn.
     
  13. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Jenny, knappe Jaron!!!
     
  14. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    16 nov 2006
    24.463
    0
    0
    Twente
    even gauw, want Rihanna is alweer wakker...

    hier wordt er niet ge ent..wij vinden dat er te weinig onderzoek naar de bijwerkingen gedaan is en het vaccin zit vol met stoffen die tal van andere ziektes veroorzaakt zoals MS, kanker, alzheimer en er zit zelfs kwik in het vaccin...
    nou voor ons reden genoeg om niet te enten

    zo en nou ben ik weer weg!

    Inez, dank je voor je reactie...mannetje vind helaas de baan erg belangrijk....maar eens afwachten hoe het gaat

    nou ga ik echt

    doeiiiiiii
     
  15. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Lieve Liesje,
    Jildou behoort met haar open ductus tot de risico-groep en zoals het nu lijkt worden alle kinderen geënt. Anders had Jildou hem ook niet gekregen..
     
  16. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    De uitslagen van de bijwerkingen worden eind 2009 verwacht....
     
  17. bengeltje86

    bengeltje86 VIP lid

    6 jan 2007
    8.553
    0
    36
    renkum

    hoi hoi gezonde kinderen krijgen die dat dan ook onder de 5 ?
     
  18. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
  19. mariss

    mariss Fanatiek lid

    12 dec 2007
    1.587
    0
    0
    Meiden vergeet niet dat de Telegraaf een krant is die wel vaart bij spectaculair en sensationeel nieuws

    verder weegt enten zeker op tegen de nadelen, anders zou het om te beginnen onetisch zijn om het wel te doen. En ook voor iedere andere vaccinatie geldt dat er toevoegingen in zitten om bederf te voorkomen etc ieder variabel vaccin ook de gewone griepprik kan niet uitgebreid getest omdat voor geneesmiddelen dan zou gelden dat ze na 10 jaar pas beschikbaar zijn, dit maakt ze niet per definitie onveilig!

    Wordt vervolgd
     
  20. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Mariss bedankt!
    Moet zeggen dat ik er zelf ook niet om sta te springen, maar ik heb mn kind 1x op de ic zien liggen en dat hoeft van mij echt niet weer!!
     

Deel Deze Pagina