Jongens wat een hoop gklets vandaag, ik kan het niet bijhouden. In ieder geval nog niemand aan het bevallen ( in ieder geval niet bij pag 555) al wordt het heel spannend nu! Stuwing is hier begonnen dus zit nu te wachten tot Yuna wakker wordt om te kunnen gaan voeden..........ze staan op knappen!!! Aha ze begint te bewegen, ik ga weer aan de slag..............
Bubsie, vervelend dat je je vandaag niet lekker voelde! Maar het kunnen al best zw. kwaaltjes zijn hoor! Gelukkig ben je idd morgen vrij, dan kun je weer een beetje bijkomen. Wat voor soort werk doe je? Hanna, ik was toen ook wel helemaal weg van jullie kittens hoor! En ik kan me voorstellen dat ze toen een hoop konden maken Goh, Svinthe houdt het wel erg lang vol dan! Hopelijk lukt het nog om haar goed te voeden en slaapt ze daarna als een roos!
Hoi Meiden! Ik ben door Mosa gevraagd om hier gezellig met jullie mee te kletsen. Nu klets ik al bij meer topics, dus ik heb geen idee of ik dat allemaal bij kan houden. Maar ik ga zeker een poging doen. Mosa, nog bedankt voor de uitnodiging. Lief dat je aan me dacht! Ik zal me eerst even voorstellen. Ik ben Maranka (nickname) en vanaf vrijdag ben ik 36 jaar jong ! Ik heb al een zoontje van 1jr en 7 maanden. Het is echt het liefste jochie van de hele wereld. Echt een heerlijk ventje. Afgelopen juli kwamen wij met de termijnecho bij 11 weken erachter dat het hartje van ons kindje niet meer klopte en was gestopt bij 8w en 3 dg. Een klap, maar ook weer niet doordat ik zelf al steeds met een naar voorgevoel rond liep. Nu ben ik dus weer zwanger en ik ben precies een jaar na de curetage uitgerekend. Ik vind het heel bijzonder en hoop dat dit kleintje in mijn buik een heel lief beschermengeltje heeft. Vergeet helemaal te vertellen hoe ik bij de tempkaartjes ben verzeild. Bij Jasper heb ik ook 4 maanden getempt. Oveigens niet meegekletst met het topic. Maar na mijn Ma had ik behoeft om weer te gaan tempen en duidelijkheid te krijgen of mijn cyclus het weer deed. Toen ben ik dus begonnen mee te kletsen. het is en hecht clubje daar en dat beviel mij wel. Ik hoop dat de rest mij dan ook snel zal volgen. Als jullie nog vragen hebben, stel ze gerust! groetjes Maranka!
Als er over een tijdje meer babietjes zijn geboren, dan wordt het vast wel weer wat rustiger hier Ga Yuna idd maar snel voeden, stuwing lijkt me echt geen pretje!
Gezellig dat je mee komt kletsen Maranka Ik hoop ook voor je dat dit kleintje een lief beschermengeltje heeft en dat alles goed zal gaan!
Ooh lief poesje! Pookie, wat heeft jou dochter een mooie naam! Bubsie, hoe gaat het met jou? Alles goed?
Pookie, tja het gaat wel snel hier he, dat vind ik soms ook. Met een baby heb je gewoon veel minder tijd. Zeker als je bv geeft lijkt me. Zo te horen lukt het allemaal goed. Fijn hoor! Maranka, leuk dat je mee komt kletsen hier. Gefeliciteerd! Ik wens je een fijne zwangerschap. Wat een stralende lach heeft Jasper op de foto zeg. Leuk Mosa, leuke foto ook zo met z'n drietjes. Dat zie ik hier nog niet gebeuren, want die "oude" poes heeft het nog steeds niet zo op de "'kleintjes" Maar wie weet... gaat dat nog eens komen.... Tja die Smirre laat erg over zich heen lopen door die andere twee... Is echt een lieverd!
hey maranka jij ook hier! gezellig! met mij gaat het wel. vertelde net dat ik me vandaag eigenlijk niet zo goed voel. heb een raar vol gevoel en misselijk, en dizzy. maar gelukkig ben ik morgen vrij kan ik ff bijkomen. en hoe is het met jou? @ mosa, ik werk in een supermarkt.
Dank je Hannah, Jasper is een echt lachebekkie. Vooral als hij vreemden ziet in de supermrkt ofzo. Gaat ie helemaal de charmeur uithangen.
Dat krijg je hè, als veel meiden zwangerschapsverlof hebben en nog geen baby Hier moeten we Koetje ook weleens tegen de andere twee in bescherming nemen hoor, ze lopen ook zo over hem heen
Dus jij wel wat zwangerkwaaltjes Bubsie? Ik voel me prima. Af en toe wat krampjes, mijn borsten zijn gevoelig en ik ben moe. Maar had het ook erg druk de laatste tijd.
Dat vind ik altijd zó schattig als kindjes dat doen!!! @ Bubsie, moet je dan veel staan of zit je achter de kassa? Op MTV heb je nu 'true life' over jongeren die verslaafd zijn aan crystal meth, ook heftig hoor!
Zwangerschapskwaaltjes horen erbij he. Maar is niet altijd even leuk. Moe was ik ook in het begin kan ik me wel herinneren. En dat dan met een klas vol kinderen... Was ik al weer bijna vergeten hihi! Leuk hoor, nieuwe "aanvoer'' zwangeren hier!!! crystal meth: Wat is dat??? Maranka, schattige foto zeg!!! Wat een lief mannetje!
Hanna, crystal meth is een bepaalde drug (soort amfetamine), wordt redelijk veel gebruikt in de VS. Alle drugs is troep, maar eigenlijk zou je dit filmpje eens moeten kijken wat het met mensen doet: YouTube - The Effects Of Crystal Meth by Mike Çota
Lekker spul zo te zien Ik ben wat Sintcadeautjes voor Svinthe aan het kopen en heb net dit gekocht op internet: Fisher-Price kassa Svinthe is er nog wel te klein voor, maar deze vind ik zooo leuk! Dan heeft ze hem maar alvast Ik hou helemaal niet van plastic speelgoed. Mijn neefjes hadden deze vroeger en dit is echt heel leuk!