Mei 2008 (bevallen) mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Ice, 4 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Ja dat zou denk ik echt helpen, maar ja ik heb hetzelfde probleem, hij luistert niet :x
     
  2. anastasia

    anastasia VIP lid

    29 jul 2007
    7.702
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid Holland
    juud moet er nog veel gebeuren dan!
     
  3. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Ik zit net even te kijken op die verpakking, Xylometazol idd 0,025% FNA staat erop, het is wel wereldspul, want ze heeft geen last meer.
     
  4. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Is voor Amy d'r kamer en daar gaat ze toch pas in over 3 maanden, nee nog een paar dingen ophangen, maar mijn vader is Pietje Precies dus duurt even ;)

    Heb ook eindelijk m'n klossen dus vanavond heb ik een boomhut ;) (zei jij toch altijd Daam :))
     
  5. katje81

    katje81 Fanatiek lid

    17 jul 2007
    1.331
    0
    0
    leerkracht basisonderwijs
    regio Alkmaar
    Leuk zeg, als ze willen oefenen met 3D als jij net op de 'plank' ligt :)
    Vond je vast niet erg ;)
     
  6. katje81

    katje81 Fanatiek lid

    17 jul 2007
    1.331
    0
    0
    leerkracht basisonderwijs
    regio Alkmaar
    Hoog en droog. Maar wel frisser nu het niet lente/zomer is maar herfst !
    Dan lig je op hoogte van het raam of niet?


    Manneke hier wordt zo weer wakker verwacht ik, de buuf is weer hard aan het schreeuwen naar het kinderen die met haar uit school komen. BAM voordeur dicht :$
     
  7. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Ja idd Katje op raamhoogte, heb een mooi uitzicht haha.

    Amy ligt nu net te slapen, straks komt Ramon thuis en gaat hij samen met een vriend die klossen eronder gooien, we hebben een loodzwaar bed!
    Dus is hij wat eerder thuis, wel fijn want ik moet vanavond op tijd in de bios zijn!!
     
  8. anastasia

    anastasia VIP lid

    29 jul 2007
    7.702
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid Holland
    Juud veel plezier in de bios vanavond, ben benieuwd naar de film!!
     
  9. katje81

    katje81 Fanatiek lid

    17 jul 2007
    1.331
    0
    0
    leerkracht basisonderwijs
    regio Alkmaar
    wat een rust hier, ik dacht ik ga nog even flink bijlezen, maar niets bleek minder waar ;)

    Hopelijk is de film de moeite waard. Indrukwekkende verhaallijn in elk geval.
     
  10. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    De Storm, ja heeeeel indrukwekkend, zo erg dat ik echt een aantal keren moest slikken, een vrouw die haar kind ziet wegdrijven tijdens de watersnoodramp van 1953 en een zoektocht begint.
    Ik zal het plot niet verklappen, misschien willen mensen deze film nog zien, maar is geen aanrader eigenlijk als je moeder bent of word haha.

    Zeker rustig hier, alle kippen zijn dus op stok!
     
  11. anastasia

    anastasia VIP lid

    29 jul 2007
    7.702
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid Holland
    Goedemorgen dames,
    Hier nog altijd een ziekenboeg :( Laura is ook thuis gebleven, die werd wakker met 37,5 wat op zich niet heel hoog is, maar dat zal alleen nog maar stijgen. Verder huilt ze veel en het snot strooooomt er uit.
    MIjn man heeft flink keelpijn enz maar die is toch naar zijn werk gegaan. Mike lijkt soms ook wat snotterig maar verder niet echt ziek ofzo.
    En ik, ik voel me wel redelijk...eigenlijk neit echt ziekjes..
    We kijken eens wat deze dag brengt.
     
  12. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Fijn dat jij in ieder geval niet ziek bent, hoef je niet als een dweil achter je kids aan te rennen!
    Sterkte vandaag!

    Hier een heeeeeeeerlijk rustig dagje, geen afspraken, Amy op het kdv dus een beetje luieren nu het nog kan en enveloppen schrijven.
    Druk weekend voor de boeg dus...
     
  13. anastasia

    anastasia VIP lid

    29 jul 2007
    7.702
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid Holland
    Lekker rustig aan Juud, mag ook wel eens.

    Had wel gehoopt dat Laura wat beter was vanmorgen moet ik zeggen. :( Ik had graag even op mijn werk langsgegaan. Maar dat zie ik dus niet zitten met 2 kids, waarvan 1 ziek. Straks steekt ze iedereen aan !
    Nou ja misschien dat ik dan volgende week vrijdag langs ga of misschien dinsdag als Laura bij oma is ( als dat door gaat)
     
  14. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Ja dat had leuk geweest even langs het werk...er komen nog dagen aan meid, hoop dat ze na het weekend weer helemaal de oude is zodat je weer lekker naar buiten kan en dingen doen die je wilt doen!
     
  15. anastasia

    anastasia VIP lid

    29 jul 2007
    7.702
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid Holland
    Oh Daam jij vroeg mij toch waarom ik me niet zou laten vaccineren?
    Behalve dat bijna de helft van de verpleegkundige en een kwart van de artsen zich niet gaat vaccineren wat ik laatst las in een tijdschrift heb ik de volgende redenen:

    1) Dit vaccin bevat ook een adjuvant, squaleen, dat de immuunrespons sterk verhoogt. als het wordt ingespoten, wordt vermoed dat het auto-immuunreacties kan opwekken (zoals MS, ALS, fibromyalgie) of dat het bepaalde neurologische en reumatische klachten kan veroorzaken.
    2)Het Mexicaansegriepvaccin in flacons van tien doses bevat kwik (thiomersal) als bewaarmiddel. Thiomersal wordt ervan verdacht aan de basis te liggen van gevallen van autisme
    3)bij medisch personeel bestaat er geen geloofwaardig bewijs dat hun inenting een invloed heeft op de griepcomplicaties van de mensen die door hen verzorgd worden
    4)De Mexicaanse griep (griep A/H1N1) is besmettelijk maar zou niet gevaarlijker zijn dan een 'gewone' seizoensgriep
    5) De vaccins tegen de Mexicaanse griep zijn inderhaast geproduceerd en hebben geen grondige klinische langetermijntests ondergaan. Hun werkzaamheid en hun veiligheid zijn niet bewezen, in het bijzonder wat het risico betreft op ziekten die zich langzaam ontwikkelen

    Daarom ben ik dus niet zo happig... en vraag me ook af waarom er 2 varianten van het vaccin zijn. ( met en zonder additieven )
    En ben een beetje benauwd om die troep in een "gezond"lichaam te spuiten als de effecten nog niet bekend zijn.
     
  16. Gina82

    Gina82 Fanatiek lid

    3 aug 2007
    2.899
    1
    0
    Administratief medewerker
    Nederland
    Haii meiden!!

    Jullie zijn alweer lekker vroeg actief!! Hier alweer op het werk maar de zin ontbreekt een beetje hahahahaa....
    Morgen moet Ro werken dus ben ik in mn remi, en zondag gaan we de babykamer verven!!! Dus eigenlijk een saai rustig weekendje!

    Ik heb van de week de geboortekaartjes besteld!! De tekst en alles doorgegeven en krijg nu binnen week proefdruk opgestuurd, dus ben benieuwd of het allemaal goed gaat hahaha, natuurlijk via internet gedaan!!
     
  17. anastasia

    anastasia VIP lid

    29 jul 2007
    7.702
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid Holland
    Tsja, ik zal moeten accepteren dat het nu eenmaal een ander seizoen is dan met Laura en dat ik toch minder kan . Vind het wel onbegrijpelijk dat er al weer 3 weken voorbij zijn!! over 1,5 mnd moet ik al weer werken hihi
     
  18. anastasia

    anastasia VIP lid

    29 jul 2007
    7.702
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid Holland
    Leuk Gina ben benieuwd!!!
     
  19. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Leuk Gina, geboortekaartjes!
    Ben ook benieuwd!
    Balen dat Ro moet werken morgen...

    Janny ja echt een dilemma met die mexgriep maar ik word er af en toe een beetje gek van...
    Iedereen heeft ook weer een andere mening etc...zucht...haha.
     
  20. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Morgenavond heb ik een borrel van ouders van vrienden van ons, die zijn dertig jaar getrouwd, maar ben niet van plan lang te blijven kan toch niet zuipen hahaha en dan is een borrel veel minder leuk.

    Zondag komen me ouders weer en daarna verjaardag van mijn oudste nichtje, die word alweer 9 jaar.
     

Deel Deze Pagina