Oktober 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door patrien, 20 jan 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sannie1982

    sannie1982 Fanatiek lid

    16 feb 2009
    1.002
    0
    0
    leidster op een kinderdagverblijf
    delft
    Nathalie: pfoe zware bevalling gehad dus. Maar nu lekker genieten van jullie meisje!!!

    Leo: Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa eindelijke!!!! Gefelciteerd!!!!!!! Nu genieten van jullie dochter Tara. Mooie naam!!!

    Gusam: beterschap met Riley!

    Wies: ooh meid t zit je echt niet mee he...ik vind dat jij dat de volgende moet zijn hoor. Je loopt nu ook als langste overtijd....
    Hopelijk heb je nog wel een beetje kunnen slapen

    Maia: idd hopen dat t geen mex griep is....beterschap En kan me voorstellend at je heeeeel blij bent da tje je broekenw eer past!!!

    LadyX: hihi hier og steeds geen krampje te bekennen dus ga er niet vanuit dat ik dit weekend ga bevallen helaas....
     
  2. sylvia111

    sylvia111 Fanatiek lid

    10 aug 2007
    2.983
    0
    0
    maia idd had even over dat stukje heen gelezen denk ik.. ik hoop ook dat het geen mex. griep is hoor, beterschap!
     
  3. joenka63

    joenka63 Fanatiek lid

    11 nov 2006
    1.288
    0
    0
    leidster kdv
    Nathalie: Gefeliciteerd met jullie dochter!!!

    Leonie & Maurice: Yeah, daar is ze dan eindelijk!!!! Van harte gefelicliteerd met jullie dametje en wat een leuke naam weer! Geniet er nu maar lekker van!

    Zwangere dames nog ff doorbijten! Makkelijk zeggen als je zelf al bevallen bent;). We wachten vol smart op jullie moppies!
     
  4. sloppyslayer

    sloppyslayer VIP lid

    10 feb 2007
    10.549
    0
    0
    zandvoort
    @Maia: Allereerst gefeliciteerd met dat je je eigen broeken weer aan kan!! Super hoor! Hier nog 2kilo te gaan, maar ik had gisteren al even een spijkerrokje gepast en dat ging al prima :D Alleen mijn buikje is nog gevoelig en toch ook nog was dikker als normaal. Mijn broeken durf ik niet omdat ik nog een erg gevoelig onderkantje heb....
    Ik hoop niet dat het de Mexicaanse griep is!!

    @mexicaanse griep: Ik heb een uitnodiging gehad voor de inentingen maar ik twijfel heel erg of ik ze moet halen....
    De huisarts vind zelfs dat sloppyman de inentingen moet krijgen om maar uit te sluiten dat wij Megan de mexicaanse griep geven...
    Ik vind het moeilijk! De reguliere griepprik heb ik wel gehaald, maar die voor de mexicaanse griep ik weet het niet...........graag jullie mening hierover :D
     
  5. jaja23

    jaja23 Fanatiek lid

    20 jan 2009
    1.740
    0
    0
    JJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAAAAA leo:eindelijk ze is er bijde van harte gefeliciteerd en wat een mooie naam nu lekker genieten.

    Alle dames die nog moeten. ik zal voor jullie dumen dat de kleintjes snel komen. KOM OP BEEBJES.

    zo gisteren weer bij de osteopaat geweest en ze zei dat dit weer zon zware week wordt en dat het daarna beter moet gaan dus nog meer doorbijten.
    Maar wonderbaarlijk ligt hij nu lekker te slapen jippie komt echt bijna nooit voor dat hij sochtens slaapt.

    sannie:hou de moed erin in he ik had ook nergens last van en ineens begon het.

    Joenka:wat heb jij een lekker kindje volgens mij kan je die de hele dag platknuffelen. welke kleding maa heeft hij aan?

    hihi die maia:genieten he je oude broeken weer passen. maak snel nog maar een dansje haha

    Natalieh: gefeliciteerd met Emma.

    veel liefs jaja
     
  6. jaja23

    jaja23 Fanatiek lid

    20 jan 2009
    1.740
    0
    0
    LUNA: ik heb je even een pb-berchtje gestuurd

    veel liefs jaja
     
  7. jaja23

    jaja23 Fanatiek lid

    20 jan 2009
    1.740
    0
    0
    oja dat wou ik ook nog efe zeggen iedereen zij tegen mij toen ik zwanger was niet teveel maatje 50 kopen hoor want daar zijn ze zo uit nou echt niet hoor dylan ik nu 5 weken oud en hij kan nu pas maatje 56 aan en dat zit nog ruim.
    Maar mijn scheetje groeit in iedergeval wel goed want nu kan ik lekker alle kleertjes in maatje 56 in de kast hangen ooo wat gaat het snel.
     
  8. Rose1982

    Rose1982 Niet meer actief

    Ja dat dacht ik ook jaja, ik had maar 3 setjes maatje 50 en heb er gelukkig nog aardig wat bij gekregen. Eva is zondag 5 weken oud en past nog steeds 50. Maatje 56 is nog te groot. ;)
     
  9. Rose1982

    Rose1982 Niet meer actief

    @ Maia hoop dat het geen mexicaanse griep is.

    @ Sloppy ik zou het ook niet weten wat je moet doen. Ik probeer zo min mogelijk aan die mex griep te denken. Als ik erover na denk krijg ik het al benauwd ben niet bang voor mezelf maar voor Eva. nu stond er vanmorgen in de krant dat er een kindje van 3 waarschijnlijk daar aan overleden is. :(
     
  10. jip80

    jip80 Bekend lid

    7 feb 2009
    860
    0
    0
    noorden van het land
    Leonie en Maurice!! Gefeliciteerd met de geboorte van Tara, mooie naam!
    Eindelijk kunnen jullie haar vasthouden

    Nathalie; gefeliciteerd met Emma

     
  11. Maia

    Maia Niet meer actief

    hihi dank jullie :) @sloppy: ik "moet" nog 6 kilo dus ik dacht eigenlijk van "laat ik voor de lol eens passen hoever ik ze nu dicht krijg" en wonderbaarlijk gingen ze dicht en zaten ze goed :D dus ik ben happy

    @mex griep: tja, als dat het is, is dat het maar ik hoop het niet. Hij voelt zich nog niet hondsberoerd zegt hij dus ik hoop dat het gewoon een koutje is

    @sloppy: een lastige keuze, ik weet er te weinig over om er een advies over te kunnen geven. Weet wel dat baby's in de risicogroep gaan vallen (zijn ze toch van plan?) dus dan zou het handig zijn als sloppyman zich in laat enten maar ik weet het niet echt!

    @jaja: wat fijn dat Dylan nu ligt te slapen en ik hoop zo echt voor je dat het nu wel heeft geholpen. Ik las op internet dat er vaak 3 behandelingen nodig zijn voor het helpt, was dit nu de 3e?

    @maatje 50: de mijne heeft er niet ingepast hoor. Wel qua lengte maar qua gewicht zaten de broekjes te strak dus het was meteen 56 en zelfs maatje 62 past ze al (ook weer voor het gewicht, truitjes zitten bij mt. 62 prima, broeken zijn te lang maar die zitten wel goed om haar middel. Alleen rompers nog niet mt. 62) dus meestal trek ik gewoon nog 56 aan hoor, dat zit toch beter.
     
  12. jip80

    jip80 Bekend lid

    7 feb 2009
    860
    0
    0
    noorden van het land
    @wies; vandaag moet jij van dat lijstje hoor!!!
    wel weer balen dat je zo'n rotnacht hebt gehad.

    hier is beeb zich rot geschrokken dat er een nachtje zkh met slaapmedicatie werd aangeboden.. ik ben er maar 2x uit geweest om te plassen en heb geronkt...sorry.. volgens mij is het hele bos inmiddels om!
    wel heel erg last van mijn rug, maar weeen zijn hier in geen velden of wegen te bekennen.

    @sannie; ook nog steeds bib! jij moet ook eens gaan afleveren hoor!
     
  13. jaja23

    jaja23 Fanatiek lid

    20 jan 2009
    1.740
    0
    0
    maia:hihi lekker hoor je eigen broeken weer passen. ik paste nog helemaal niks dus heb gewoon afgelopen week nieuwe kleren gekocht haha efe mijn eigen verwend mijn oude kleren komen wel weer.

    En dit was de 2e keer dus vandaar dat ze dacht dat dit weer een huil week zou worden en ind zei zei ook vanaf de volgende keer moet het beter gaan dus we wachten maar af. wel zei ze dat we zoiezo 6x moesten komen zo heftig was het bij dylan dus er staat me nog wat te wachten. maar we bijten door komt goed.
     
  14. sloppyslayer

    sloppyslayer VIP lid

    10 feb 2007
    10.549
    0
    0
    zandvoort
    @Maatje 50: Die van ons past nog steeds in mt 50, eigenlijk begint het nu een beetje te passen :D
     
  15. jip80

    jip80 Bekend lid

    7 feb 2009
    860
    0
    0
    noorden van het land
    oohhh, wat fijn dat jullie al weer echt normale kleren aan kunnen...
    jaloooooeeeeers.. ik ben die dikke buiken broeken zooo zat,

    einde klaag;)
     
  16. sannie1982

    sannie1982 Fanatiek lid

    16 feb 2009
    1.002
    0
    0
    leidster op een kinderdagverblijf
    delft
    Jip: wat heerlijk dat je eindelijk weer eens lekker hebt geslapen. Je kindje zag t idd neit zitten om een nacht in t zkh door te brengen hihi. Nu maar hopen dat ze er snel uit wil!

    Ooohh ik zou zo graag weer mijn eigen kleren aan willen. Ben deze zwangerschapskleren helemaal zat. Heb altijd t zelfde aan hahaha. Maar ben bang dat ik voor de eerste maanden ook nieuwe kleren meot hebebn (ooh vervelend :p)

    Jaja:hopelijk helpt de osteopaat de volgende keer. Wel lekker dat hij nu ligt te slapen. Deed ie vorige keer toch ook?? Nou ja, t is dan nog maar een weekje en dan moet t beetr gaan!

    maat 50: tja..begin steeds banger te worden dat al die lieve leuke kleertjes die we gehad hebben in maatje 50 niet gaan passen...hoe langer ze erin blijft...maar ja, we zullen zien.

    Ik ga maar eens ff aan de schoonmaak. Heb de hele week geen drol uitgevoerd hier thuis en t is echt heel vies nu (vind ik dan)
    Ik kom straks nog ff spieken of er nieuws is van wies en elsken. Die moesten naar de vk toch?
     
  17. Senais

    Senais Fanatiek lid

    27 jul 2008
    3.089
    0
    0
    Nou Jip, ik heb ook moeten shoppen hoor. Pas mn eigen broeken echt nog niet. Vraag me ook af of dat ooit nog gaat gebeuren haha.

    Sannie, jammer dat er niks gaande is. Maar ik kom volgende week op kraamvisite he, dat hebben we afgesproken ;)

    Mex.Griep, ik zou me wel laten inenten als ik die aanbieding kreeg. Inderdaad nog niet eens voor mezelf, maar juist om te voorkomen dat ik mn kindjes zou kunnen besmetten.

    Jaja, hopen dat de osteopaat goed gaat werken! Wel lekker dat ie nu goed slaapt.

    Ik zou vandaag naar Breda gaan, op bezoek bij een vriendinnetje maar ik heb afgezegd. Ik voel me weer helemaal niet goed. Zweten, enorme koppijn en weer duizelig. Straks naar de HA en zal het ook maandag maar weer aangeven in het zkh. Bah, wordt dat gedoe een beetje zat! :( *Sorry,einde klaagmodus*

    Mn meisje kwam vannacht voor het eerst na bijna 5 uur. Jeeeeej!
     
  18. Senais

    Senais Fanatiek lid

    27 jul 2008
    3.089
    0
    0
    Oh ja, mt 50. Senna draagt nu mt 50 en mt 56 gecombineerd. Het ligt eraan welk merk het is. Van de HEMA bijvoorbeeld is 56 echt nog veeeeel te groot. Truitjes van Prenatal zitten wel weer goed. Dus nog een beetje van beide maten :)
     
  19. sloppyslayer

    sloppyslayer VIP lid

    10 feb 2007
    10.549
    0
    0
    zandvoort
    Ik heb nu mijn dikkenbuiken broeken nog steeds aan hoor. Deze zijn nu een beetje te groot maar dat is juist prettig ivm mij oorlogswond :D
     
  20. sloppyslayer

    sloppyslayer VIP lid

    10 feb 2007
    10.549
    0
    0
    zandvoort
    @Shaula:mex.griep, dat is psis de reden dat ik het over weeg te doen, ik wil echt niet dat ik degene ben die haar besmet.
     

Deel Deze Pagina