Hoe krijg ik het uit mijn hoofd?

Discussion in 'Zwanger worden' started by Meisje ongeduld, Oct 30, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Meisje ongeduld

    Meisje ongeduld Niet meer actief

    Ze zeggen dat je lijf je voor de gek kan houden, omdat je te veel bezig bent met zwanger worden. Dat geloof ik meteen. Ik wil er ook niet mee bezig zijn, maar ik krijg het maar niet uit mijn hoofd.

    Tips?
     
  2. Alita

    Alita Niet meer actief

    ppff moelijk he!!! ik ben er ook wel mee bezig maar niet 24/7 maar ja wat wil je anders...het is iets zoooo moois dat wil je dan toch ook zo snel mogelijk!!!
     
  3. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    Mar 3, 2009
    6,374
    0
    36
    Female
    Doktersassistente
    Limburg
    Owww als er tips zijn wil ik die meteen!!! Ik maak mezelf echt gek...

    Hoop zo ontzettend dat we dit jaar nog zwanger mogen worden, maar ik moet ook echt ophouden met er zo mee bezig te zijn.

    Alle tips zijn welkom
     
  4. Alita

    Alita Niet meer actief

    tja andere dingen doen geen testen kopen....verder leven zoals gewoonlijk en je ziet het wel...
     
  5. Firlonnien

    Firlonnien Niet meer actief

    Pfff, nou ik kan ook nergens anders aan denken hoor. Ben al twee weken misselijk, en heel erg moe. Ben nu 1 dag overtijd. Gisteren al een test gedaan, maar die gaf aan dat ik niet zwanger ben. Ik kan natuurlijk gewoon te vroeg zijn...

    Qua tips: veel bezig zijn denk ik? Dat helpt me soms even om er niet aan te denken.
     
  6. Mizzy1982

    Mizzy1982 Fanatiek lid

    Aug 25, 2009
    1,660
    1
    0
    Oudenbosch
    Ik kwam dit tegen...van Toon Hermans en ik denk dat het heel goed beschijft wat we zo graag willen

    Eerst dacht ik: 'niet aan denken',
    Dat heb ik toen gedaan,
    maar twee seconden later,
    dacht ik er tòch weer aan.

    Nee, zo eenvoudig is dat niet,
    want weet je, wat je doet,
    je denkt er óók aan als je denkt
    dat j'er niet aan denken moet.
     
  7. Alita

    Alita Niet meer actief

    tja gewoon elkaar hier de kop gek maken, niet?!!
    Ik denk er ook vaak aan, want ik wil het weer zo graag!!!
     
  8. Meisje ongeduld

    Meisje ongeduld Niet meer actief

    Mooi gedichtje Mizzy. Zo is het inderdaad. Ik ben wel blij dat ik niet de enige ben die er bewust/onbewust zo mee bezig is. Ik ben wel jaloers op meiden die zeggen met de pil gestopt te zijn en wel zien hoe het loopt. Snap niet dat ze dat kunnen.

    Over een uur krijen we twee logees voor het hele weekend. Een neefje en nichtje van 5 en 3. Kunnen we vast een beetje oefenen. Dan zal er wel niet veel tijd zijn om na te denken.:D
     
  9. Schildpad

    Schildpad Actief lid

    May 3, 2009
    412
    1
    0
    Klantadviseur
    Het meidenhuis
    Heel irritant!! Ik heb er ook 9 maanden dag in dag uit aan zitten denken, waar blijft die K*t ooievaar nou:x En waarom lukt het nou niet terwijl iedereen om me heen met een paar maanden zwanger is:x Ik werd er zelfs depri van totdat mijn vriend mij op mijn vingers tikte en echt kwaad werd dat het nu maar eens afgelopen moest zijn.:$

    De tiende maand dus echt mijn gedachten laten varen en hupsake.. ZWANGER!!:)

    Al met al, hoe moeilijk het ook is om toch je gedachtes ergens anders op te zetten. Zorg er iig voor dat je relatie er niet onderdoor gaat, want dan ben je verder van huis..
     
  10. Nonja

    Nonja Fanatiek lid

    Nov 12, 2008
    1,695
    20
    38
    Zuid Holland
    Mizzy bedankt voor dit versje!! Het verwoord alles exact!
     
  11. tis

    tis Actief lid

    Oct 28, 2009
    147
    0
    0
    NULL
    NULL
    Poehhhhh zo herkenbaar...
     
  12. jetvg

    jetvg Actief lid

    Oct 28, 2009
    170
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik denk als je eenmaal de keus maakt met de pil oid te stoppen, dan kies je er voor dat je t wil,
    je kiest er niet voor niks voor dus dan wil je t ook gelijk!
    en ik, als ik eenmaal iets in mn hoofd heb, dan moet het hoe dan ook gebeuren! ik denk dat iedere vrouw dat wat dit betreft wel heeft.. heel vervelend voor jezelf..
     
  13. petrabr

    petrabr VIP lid

    Oct 6, 2007
    8,000
    1
    0
    zuid holland
    Ik denk dat het niet uitmaakt of je er veel of weinig aan denkt, zodra je de stap neemt om proberen zwanger te worden is er toch bijna niks belangrijkers om aan te denken?
     
  14. cybi

    cybi Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    1,324
    0
    0
    Randstad
    Wow... wat herkenbaar! Ik ben sinds ik gestopt met de pil ben, dagelijks mee bezig. Ik wil zo graag zwanger worden!! Het is makkelijk om te zeggen dat je er maar niet aan moet denken, maar het gaat vanzelf. :$
    Het is inmiddels al zo erg dat mijn vriend zegt dat het echt een obsessie aan het worden is voor me. Maar goed, het zit ook allemaal niet heel erg mee, dus dat is ook niet zo vreemd.
    Inmiddels een echo gehad en maandag naar de gyneacoloog, dus er gebeurd nu wel iets! Echo was verder gelukkig wel goed, dus misschien brengt het wat rust in mijn hoofd!:p

    Als je dit herkent en je wilt kletsen, stuur gerust een prive berichtje!

    Gr.
    Cybi
     
  15. zus01

    zus01 Niet meer actief

    Ik vind het ook erg moeilijk om er niet aan te denken. Elke maand weer word je er toch mee geconfronteerd; op straat, in de media in je omgeving. Vrouwen die zwanger zijn of er mee bezig zijn. Reclames van zwangerschap en ovulatietesten. Om gek van te worden.
    Deze maand was ik er 'gelukkig' minder mee bezig omdat ik andere dingen had om me druk over te maken (aankomende operatie en aansluitend vakantie, druk op me werk, socializen met vrienden en vriendinnen...) en toch....Mijn NOD kwam er vorige week aan en ik bedacht ineens dat ik nog helemaal geen PMS-klachten had en aangezien ik nooit overtijd ben, begon ik nu me ineens weer enorm druk te maken om een eventuele zwangerschap. Tot het punt dat ik nu al 5 dagen overtijd ben en (nog steeds) negatief getest heb! Ik wil en ik zou er verder ook niet aan moeten denken en wellicht dat ik alsnog mijn menstruatie krijg, maar het blijft spannend....

    Heel mooi gedicht van Toon Hermans, trouwens...

    @Meisje Ongeduld: ik zie dat je al 10 dagen overtijd ben. Heb je al getest en ben je al een keer eerder overtijd geweest??
     
  16. cybi

    cybi Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    1,324
    0
    0
    Randstad
    Succes met je operatie! Mocht je nu wel zwanger zijn, heeft de operatie dan geen negatieve invloed hierop?

    Gr.
    Cybi
     
  17. zus01

    zus01 Niet meer actief

    @Cybi: dank je. Nee, volgens verloskundige zou het dan zo pril zijn (en dan heb je volgens mij ook nog geen bloedband met de vrucht) dat het geen kwaad zou kunnen. Hoop ik...Ik ga maar vanuit dat zij de experts zijn, toch?
     
  18. cybi

    cybi Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    1,324
    0
    0
    Randstad
    Ja dan zal het wel goed zijn! Nou heel veel succes en hopen dat de menstruatie lekker weg blijft ;)
     
  19. MamaMiaatje

    MamaMiaatje Bekend lid

    Feb 11, 2008
    887
    0
    0
    Denken jullie dat als je teveel aan zwanger worden denkt, minder snel zwanger raakt? Zou dit echt van invloed zijn? Zaadjes denken toch niet "Ze denkt er teveel over na, dus laten we maar niet naar ons doel zwemmen"?
    Of kan het zijn dat als je er teveel aandenkt, je eitje niet goed springt ofzo?
     
  20. cybi

    cybi Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    1,324
    0
    0
    Randstad
    Geen idee maar ik ben wel benieuwd naar de reacties. Zouden wel erg knappe zaadjes zijn als ze dat al merken 'vandaag niet want ze denk er weer aan! ' ;)

    Ik denk dat het misschien wel invloed kan hebben op je eigen lichaam en misschien eisprong ofzo. Maar geen idee.
     

Share This Page