dames me dochter is wakker ik ga even lekker met haar spelen heb haar na 2 ochtendtjes werken best wel erg gemist (hormonen) wil haar (klinkt gek) na dat hele gebeuren met me vriendin zo dicht mogelijk bij me houden
hihihi, mag! ik was thuis, maar mijn dochter maakte de draai niet, dus ik moest met persweeen naar het ziekenhuis, wachten op de gyn, en toen werd ze met de tang gehaald. En daarna zoals ik net al zei in een andere reactie 2 liter bloed verloren, dus bloedtransfusie en daarnaast wilde mijn placenta niet komen. Die is toen manueel verwijderd. Al met al geen pretje.
Brrrrrr.....met persweeen naar het ziekenhuis....ik vond de rit met gewone weeen al vervelend!! En als ik de rest van je verhaal lees dan begrijp ik heeeeeeeel goed dat het dit keer het ziekenhuis wordt!!!!
Ik heb jouw terug ge pb 't (wat een woord) maar ik weet ff niet of het goed is gegaan, moet je maar ff checken.
Trotsemama dan ben ik jonger... Volgend jaar word ik 21 ben nu dus 20 en ook 20 als ikbeval van de kleine!
@jacq, ja balen dus ik hoefde gelukkig geen placenta te laten verwijderen, die kwam zelf na 20 minuten gelukkig maar doordat mijn bm niet samentrok bleek in het zh dat ik 3 grote stolsels ter grote van een tennisbal had waardoor ie alsnog niet kon samentrekken (die stolsels ontstaan trouwens ook megasnel...) die gyn daar (mijn vk was wel zo lief om mee te gaan, oh moet haar nog een kaartje sturen, ze is zelf net bevallen) moest met zn hele gewicht om mijn buik duwen om ze eruit te duwen en toen er 2 uit waren en mijn rug gekneusd (beter dan doodgaan ) moest ie die andere er met zn hand uitvissen... wist niet dat dat paste... en hele hand erin... (don't try this @home...). nu zei de vk, als je in het martini wil bevallen en wij willen uit voorzorg een infuus aanleggen dan nemen zij de bevalling over en in het umcg mogen we het vaak wel gewoon zelf afmaken. nou ja, daarom dus in het zh
He grappig, ik kom daar vlak uit de buurt (woon nu in Gelderland trouewns, maar daar opgegroeid). Dus ik weet over welk ziekenhuis je t hebt! Tjonge, wat erg van je vriendin zeg!! Ik snap je redenen dan wel ja.
ik ben 28 wordt in mei 29 heb mijn oudste op mn 18e gekregen, de 2e 1 dag voor mijn 20e dus nog net 19 en meike op mn 27e.
Tjonge, wat een ziekenhuisverhalen! Niet prettig allemaal! Ik was het meest bang voor de nageboorte tseeds (verder dus geen angsten voor de bevalling), daar wás ik net overheen... He ik vind het eigenlijk wel fijn dat ik hoor dat ik niet de enige is hier die jong is want ik ben 22, word een halve maand na de uitgerekende datum 23. En ik voel me al zo PIEPjong! Maar dat valt dus wel mee. Mirjam, op de een of andere manier had ik jou veel ouder geschat! (ik hoop niet dat je dit asl een belediging opvat trouwens, dat bedoel ik namelijk niet!)
WAAAAH, zit nu met mijn benen heel krampachtig over elkaar. Pfft, ook weer een verhaal zeg! Dit keer vallen ze er gewoon uit, hoor! Afgesproken??
ja ik ook... niet om het ziekenhuis maar om daar te liggen... blerg of omdat je vanalles uit handen wordt genomen en je dan blijkbaar niets meer zelf mag bepalen... dat je naast een snurkend nijlpaard ligt en gewoon nog in je blote doos in een bed vol bloed wordt achtergelaten zonder dat je even bent gewassen... dat ze je niet vertellen wat de procedures zijn of wat je de volgende ochtend kan verwachten...
@ janne dat had ik dus ook al bij mirjam hahaha ( niet beledigend hoor!) ik dacht dat ik de enige was die in de 20 was maar dat valt dus nog reuze mee
Maak je geen zorgen Janne, dit zijn gelukkig uitzonderingen. EN ik was bij de vorige 35 jaar, dat speelt toch ook echt mee.
Ohja, over kraamfeest houden: dat past niet in ons huis en het lijkt mij wel gezellig, bezoekjes waar je dan een beetje tijd voor hebt. En op een kraamfeest laat ik ECHT mijn kind niet van hand tot hand gaan, terwijl ik dat met bezoekjes niet zo erg vind (DENK IK )
Ik heb Anouk gewoon bij me gehouden, hoor!! Maar ik kan me voorstellen dat je bezoekjes ook leuk vind. Ik was er zelf alleen niet toe in staat tot 4 weken na de bevalling, dus dan is zo'n kraamfeest handiger. Natuurlijk zijn ouders en zusjes en hele goede vrienden wel eerder geweest!