@kleintje84 ohhhh lekkerrrr een milkshake mmmjjaaaammmm damnnn jammer dat de auto kapot is.... anders had ik nog ff gauw naar de mac gesjeesd...
Stille boel hier! Napoleon, da's niet supergoed nieuws van de bouw en woningdinges denk ik? Zijn er nog andere dingen die je kunt ondernemen? Wel balen hoor. Enne gefeliciteerd met je 18e week! Heb je ook een idee hoe het komt dat je nu minder met het kindje zelf bezig bent en meer met de zwangerschap op zich? Waarom wou je eigenlijk weten waar ik studeer? (ben niet nieuwsgierig verder) Wonder, was Straatsburg leuk? Ben je eigenlijk nu ook zo'n taalfreak dat je Zweeds en Frans kan? 8) ik ben stiekem een soort van 'jaloers', bij beide landen heb ik altijd een heel romantisch beeld, maf he! Zal vast anders zijn als je er woont, bovendien ben ik in Zweden nog nooit geweest. Lautjuh, volgens mij hoef je je geen zorgen te maken hoor, je vruchtwater is ook een soort stootkussen. Trotsemama, mijn baarmoeder komt wel wat verder dan nét boven mn schaambeen eigenlijk! Trouwens, helemaal 's ochtends als ik wakker word en een heel volle blaas heb. Vanochtend had ik een soort ei, naast mn navel, het zat helemaal scheef! Kirs8, geniet van je etentje! Ik heb zelf dat ik uit eten gaan niet zo fijn vind nu: is alles wel gaar en de helft mag je niet en wassen ze de sla wel netjes? Haha ik ben nooit zo moeilijk met eten, bijv yoghurt van net over de datum gaat nog best, maar sinds ik zwanger ben is dat wel anders... Ik heb vanavond lekker patat gegeten, dat was best fijn haha. Geen milkshake voor mij, dat vind ik zo vies! Ik ga ff koffie zetten, mn ouders komen zo even langs. Gaat alles nog goed met iedereen?
ja idd. vergeten. maar vind ik hou van holland leuker! of komt die later?????? eerst ushi en dushi?????
allemaal een fijne zaterdagvond. morgen gaan we een dagje weg... visite bij fam.... di ga ik naar de vk.... eindelijk weer na 5 weken hopelijk gaat het allemaal ok met jullie. sorry dat ik niet alles lees, ben erg druk de laatste tijd (mega verbouwing thuis hihi) doei
@janne87 ja hier gaat het wel goed hoor, Heerlijk voor de tv hangen ondertussen beetje forummen haha gaat prima, ventje die zo af entoe een bak thee voor me neer zet de schat! En een kat die tussen mn benen kruipt en af en toe een kopje en een knor geeft... Ook 5 parkieten die de oren van mn kop af kwetteren. maar toch wel gezellig, al denk ik af entoe van hou je mond nou even voor 2 uurtjes haha. Maarja wat wil je met 6 katten en 5 parkieten Hebben nu een oppas kat Wel een lieffie..
He wendy, succes met de verbouwing enzo he! Ik moet er echt niet aan denken nu. Vind het weinige wat wij aan interne verhuizing moeten doen al erg He Lautjuh, jij houdt wel écht van dieren! Gezellig hoor. Relaxt, theetjes die vanzelf aangevuld worden
hihi de supermarkten zijn wel open tot 20u maar meike moest nog sokken (waar die dingen toch blijven?) en die winkels gaan wel om 5 uur dicht @janne, nee op zich niet maar zij kijken ook alleen maar of er gevaar voor je gezonheid is. dat is de afzuiging wel maar een vloertje die omhoog komt niet zegmaar. Ook dat de electrische bedrading niet goed is, is gewoon onderhoude en niet levensgevaarlijk... We hebben de huurcommissie ingeschakeld en die kunnen ook veel doen, hoop ik maar we hebben er steeds minder vertrouwen en en dan voel ik me net een zeur, die om pietluttigheden zeurt... is niet zo maar toch ik snap ook niet dat iemand die eigenaar van een huis is zijn huis zo behandeld, dat doet de waarde zeker geen goed iig. Dat ik minder met het kindje bezig ben komt denk ik omdat er nog een dreumes rondloopt, bij meike waren de oudste twee al veel ouder en zelfstandiger. Ook mijn man is er nu minder mee bezig, meike was zijn eerste dus was ie daar meer bij betrokken en wilde hij alles weten hihi, en ik wilde weten waar je studeert omdat ik ook nieuwsgierig ben
hahaha eerst komt ushi en dushi om acht uur en om 20.40 komt ik hou van holland pas. (niet gekeken) HHAHAHAHAHAHA
Zweden is werkelijk fantaaaaaastisch en ik kan het iedereen aanraden om daar een keer naartoe te gaan. Vriendelijke mensen, mooie omgeving en lekker relaxed leven. Mijn Zweeds is wat je noemt basis. Ik kan wel alles verstaan, maar merk dat ik vaak te verlegen ben om het ook echt te spreken haha....Frankrijk en Frans daarentegen vind ik tot nu toe nog helemaal niks. Mensen zijn vaak snel geirriteerd en de taal....ooooooh daar had ik op de middelbare school al oorlog mee dus dat moet wat worden. We hebben nog twee jaar voor de boeg dus misschien dat ik er dan heel anders in sta. Straatsburg was en is wel heel leuk hoor! Mooie winkels, dus lekker kunnen shoppen! Veel plezier met je ouders straks!
een vriendin van mij probeert nu haar leven in zweden in te richten, was vroeger mijn buurtje bij mijn ouders, toen getrouwd, jong, niet gelukkig weer uit elkaar, de halve stad gehad zegmaar, vervolgens van allerlei baantjes etc geprobeerd. Ze is dol op Ikea en probeert nu in zweden daar aan de bak te komen.
zeg meiden, Ik heb al bijna 2 weken zooooooooon zin in een rose biertje Maar ik vraag me nou af of dit kwaad kan ?? Ik weet dat een wijntje geen kwaad kan, maar een biertje ? 1tje maar hoor... begrijp me niet verkeerd haha Zo ja, dan neem ik er vanavond lekker 1tje, en zal ik er extra van genieten
Ik zou het persoonlijk niet doen! Mijn vk heeft me er nog uitdrukkelijk op gewezen dat alcohol tijdens de zwangerschap echt heel kwalijk is. Het schijnt dat je dan nog beter een sigaret kan roken. Hmmmm ik zou hem echt even laten staan....je bent bijna op de helft!!!