Kan geen kwaad, mijn verloskundige zei, je kan best eens een wijntje ofzo drinken, helemaal als je op het laatste zo moeilijk in slaap komt. eneh in wijn zit meer alcohol dan in bier ik wil toch even huilen... ik... bah! Ik baal er gewoon van dat ik steeds die harde buiken heb, nu zit ik ook weer op de bank te krampen, en ik voel me zo emo... zowiezo de laatste paar dagen... ik voel ook nog helemaal geen band met dit beebje terwijl ik dat wel graag wil. meike was echt meike al rond deze tijd terwijl er nu alleen af en toe een friemel is en dat is het zegmaar. het friemelt goed, daar niet van (en promt krijg ik een kick van de beeb ) maar iig bah... ik ben ook helemaal niet meer creatief, bah bah bah!
@wonder, ja bij het hoofdkantoor van ikea in de buurt, uppsala? weet het even niet meer, kan het wel opzoeken hoor.
Aaaaaaah Napoleon....wat vervelend! Lekker huilen hoor.....hopelijk lucht het een beetje op! Het zou me niet verbazen als je buik in een keer een enorme groeispurt maakt....en die kleine friemel....die schopt je idd om even te laten weten dat hij/zij er echt zit hoor!! Een dikke knuf uit Frankrijk!!! Ik weet niet zo goed waar het hoofdkantoor zit van Ikea....als het in Uppsala is dan woont ze een stuk noordelijker dan waar wij zaten. Ook veel eerder donker en dat vond ik persoonlijk behoorlijk wennen.
@napoleon ik heb dan wel geen harde buiken maar ook ik zit regelmatig te huilen hoor is alleen maar goed! mag ook wel en die band met je beeb komt echt wel ik heb hem ook nog niet, ik ben dan wel iets korter zwanger maar toch!! Knuffel @kleintje ik zou het ook niet doen hoor, ik verlang ook al weken naar een jupiler biertje maar ik doe het niet. Dan maar een canei pakken binnen kort! is ook lekker... Groetjes laura
sorry hoor maar alcohol is toch uit den boze??? ik heb altijd te horen gekregen dat je absoluut geen alcohol mag in je zwangerschap en een wijntje of bier maakt dan ook niets uit! alcohol is alcohol en mag niet!
He Napoleon, je mag best even huilen enzo hoor! Jij komt op mij altijd over als erg opgewekt enzo, ik weet niet of dat klopt, maar je hoeft in elk geval geen sorry te zeggen ofzo (oh ik zie nu dat je dat helemaal niet zegt trouwens). Balen joh van harde buiken en ik kan me ook voorstellen dat het lastig is dat je nog weinig band hebt met dit kindje terwijl je het kunt vergelijken met Meike met wie je dat wel had. uhm, ik weet niet wat ik er precies over moet zeggen, maar wil gewoon even laten weten dat ik met je meeleef geloof ik
Alcohol: zou ik zelf niet doen, hoor toch ook veel verhalen dat het slecht is. hoewel ik laatst van mijn moeder hoorde dat zij het aangeraden kreeg van de verloskundige omdat een van mijn zussen niet goed groeide in haar buik! Maar goed, da's 34 jaar geleden... Wij hebben zelf regelmatig avondmaal in de kerk, nou ja, daarbij drink je een slok wijn altijd, maar ik wil dat eigenlijk ook liever niet. Maar ja, je hoort dus wisselende verhalen!
Wonder, succes met je Frans dan voor de komende 2 jaar... Je werkt zelf toch niet daar of wel? Fijne avond allemaal, tot later!
hallo meiden, het is lekker rustig hier Ik wou ff zeggen dat ik het zoo fijn vind dat ikzwanger ben... vind het zo leuk! en verheug me op de tijd die komen gaat. ook al zijn het dan nachten die onderbroken worden ik doe het met liefde! nou ja dat wou ik even zeggen!
ik waag me er maar niet aan. Kan op internet ook niet veel duidelijkheid erover vinden. Teveel verschillen zeg maar, dus dan maar niet. Ze zijn in ieder geval koud voor na de bevalling maarre lautjuhh Canei is toch ook alcohol ?!
ja zat ook net ff te kijken maar heb van mn vader geen canei gekregen zie ik nu dit is alcohol vrije wijn.. wijn maar toch geen wijn zeg maar.. was helemaal geen canei..
Jullie zijn lief! @janne, ja klopt ik ben een heel positief persoon, bekijk zoveel mogelijk van de positieve kant (maar loop mezelf dan ook wel eens voorbij ) @wonder, ze woon inmiddels in Gothenbörg en ze werkt nu voor een onderzoeksbureau. weet je wat ze moet doen ? hahaha artsen in nederland interviewen dus is ze nog vaak in nl maar dan met vliegtuig lekker rondcrossen @alcohol, drink het zelf ook niet hoor, heb al meer dan 2 jaar geen druppel meer gehad trouwens. krijg zo nog visite ...
Napoleon, dikke knuffel voor jou en huil maar eens een keer goed. Alles eruit gooien kan een hele opluchting zijn. Ik heb trouwens ook nog geen band met dit kindje maar dat had ik met Julian ook niet heel erg, die voelde ik dan ook pas in de 28ste week en tot nu toe heb ik hier nog niks gevoeld waarvan ik denk dat het de baby is. Denk dat het gevoel bij deze beeb komt als we weten wat het is zodat ik kan gaan shoppen. Heb nu nog helemaal niks gekocht. Kleintje, ik zie dat je inderdaad niks hebt gedronken. Is allemaal ook heel tegenstrijdig wat wel en niet mag. In hoogeveen mocht het bijvoorbeeld wel (dacht ik) en hier absoluut niet. Doe het dus ook maar niet, was ook al niet echt een drinker sinds Julian dus die paar glazen wijn in deze 9 maanden mis ik ook niet. Hoorde wel dat je alcohol vrije wijn kan kopen bij de mitra die lekker schijnt te zijn dus mocht iemand toch een wijntje willen drinken, kijk eens bij de mitra of een andere slijterij. Zijn hier op visite geweest bij mijn broer, schoonzusje moest werken helaas. Waren het campingbedje voor Julian vergeten maar die had gelukkig energie voor tien dus die heeft daar achter de poes aangekropen en als de poes stopte wilde hij het aaien maar durfde het niet. Wel grappig want thuis 3 grote honden waar hij van alles mee wil en durft te doen en een klein katje durft hij niet te aaien.
terug van etentje.. moe en een beetje misselijk, was wel lekker en heb ook nog gezond kunnen eten. Veel groente en een stukje vis.. @ Napoleon.. vervelend dat je je zo rot voelt. Even gewoon laten gaan hoor ! Binnenhouden lost niets op
Wat een onwijs gave baan! En Gothenbörg is zon geweldige stad.....oooooooh jaloersssssssssssss!! Ik hoop dat je je inmiddels al ietsje beter voelt!
Goedemorgen allemaal! Wat een gekletst zeg.. Napoleon voel je je wat beter? TM gefeliciteerd met je verjaardag.. !!! Ik heb mijn jas binnen in maat 36, en hij staat geweldig en zit super lekker!!! Alweer de 18 weken gepasseerd.. gaat snel! Hoe is het hier verder? XxX