dan heb je spannende dagen voor de boeg renieta, merk je dat je er nu ook meer mee bezig bent of valt dat voor je mee? Ik merk de laatste 2 rondes dat het wachten (en dan zeker de laatste 3 dagen) me steeds moeilijker valt. Succes!
Nou ja, ermee bezig zijn ben je altijd, helemaal omdat je zo goed weet wanneer wat allemaal moet gaan gebeuren zeg maar. Ik vondt afgelopen week het moeilijkste, opzich gaat het nu wel goed, ben de komende dagen aan het werk, dus dan heb je al wat afleiding. Maar ben erg moe, dus valt me ook wel weer zwaar. Gisteravond visite en ben om 00.00 me bed in gegaan, ( waren me broertje en collega van me vriend), was gewoon zo kapot.. En dat merk ik nu nog eigenlijk. Moet met 20 min weg, maar ging het liefste weer me bed in.
Alle nieuwe meiden welkom hier. Schrijf het hier maar lekker van je af. We zijn er immers om elkaar te steunen. Ik heb alles gelezen, maar weet niet of ik alles heb onthouden. Elise, alsnog van harte met je verjaardag. Ik duim voor je dat die prop innestelingsbloeding is geweest. Maak sowieso die afspraak met je ha. Het kan immers geen kwaad. De meiden die helaas ongi zijn geworden wil ik een hart onder de riem steken dmv een dikke knuffel. Ik hoop dat in de volgende ronde roze aanwezig zal zijn. Het is hier zulk somber weer met die regen. Ik heb een fijn rustig muziekje opgezet en zittend achter de laptop zie ik de hoge planten alle kanten opwaaien. Ik ben heel blij dat we gisteren een mooie dag hadden. Op dit moment heb ik een heel fijn gevoel. Niet dat ik zwanger ben, maar gewoon blij met mezelf. Met de rust. Morgenavond hebben we de info-avond IVF/ICSI en dat is wat spannend. Wat gaan we daar allemaal horen? Maar goed, dat is morgen.
Spannend meid, is zeker triest weer, hier waait het ook en regent nog niet. Ik moet zo werken tot 21 uur, dus ach maakt mij niet zoveel uit wat voor weer het is. Tot vanavond!! Liefs
nou meiden, ongi heeft doorgezet stomme weer en dit... dus met dekentje op de bank! morgen ga ik huisarts bellen voor afspraak, ze weet al overal van dus is alleen maar makkelijker... thanx voor jullie steun!
Hier gaat weer alles goed heb lekker ruzie gemaakt met me man en we zijn zelfs uit elkaar gegaan maar gisteren toch maar weer bij elkaar gekomen omdat we weten dat we nu niet ruzie hebben omdat we niet meer van elkaar houden maar omdat de zenuwen te gek worden om het moment.Maar voel me nu een stuk beter ben nog wel heel erg bang voor wat ik ga horen want ja tis morgen natuurlijk de uitspraak wat dan wel erg definitief gaat worden als ze zeggen dat ik nooit een mama mag worden ( en daar ben ik natuurlijk erg bang voor dat hij dat gaat zeggen). Ken iemand deze gevoelens en hoe ben jij er mee omgegaan???? Ben echt als de doods voor heeeeeeel slecht nieuws
Ik wilde jullie even een hart onder de riem steken, na bijna 3 jaar 'bezig' te zijn geweest lijkt het erop dat we zwanger zijn. Nu maar hopen dat het goed zit en niet weer een mola is. Probeer vertrouwen te houden, maar ik weet hoe moeilijk dat kan zijn hoor, begrijp me niet verkeerd! Sterkte allemaal!
Visjes, wat is een molazwangerschap? Ik vergeet je te feliciteren met je zwangerschap. Angilla, wat lees ik vreselijke dingen. Laat je alsjeblieft niet teveel meeslepen door je angst. Je gaat nu al zoveel rekening houden met het slechte nieuws waardoor je eigenlijk geen opening heb voor andere dingen. Ik kan me wel voorstellen dat het een enorm lastig ding is, maar kijk uit dat dit jullie niet uit elkaar drijft. Je heb elkaar heel hard nodig in deze (slopende) periode. Ik ga voor je duimen dat je een minder negatieve uitslag zal vernemen.
Dank je en ik denk dat als we dit overleven onze relatie sterker zal worden want ik voel de inpact die het heb op onze relatie en dan hebben we het nu alleen maar over een uitslag
Voor de uitslag hadden wij ook heel erg veel spanningen en ook de nodige ruzies. Maar nu we de uitslag hebben, trekken we heel erg naar elkaar toe en hebben we heel veel steun aan elkaar. Veel sterkte, het is niet zo gek dat het voor spanningen zorgt. En inderdaad, ik denk dat je relatie er heel sterk van wordt.
Goede morgen dames, Wat een verhalen zijn er weer allemaal bij gekomen. Er komt voor bijna niemand goed nieuws in dit topic he. Maar dat gaat veranderen hoor. Het kan even duren, ook hier komen ooit allemaal mooie banners te staan. Nou wij hadden besloten dat we naar de huisarts zouden gaan als het deze maand weer niet gelukt was. Ik ben nog niet ongesteld geworden maar mijn temp is vanmorgen 0,4 graad gezakt, dus dat zal niet lang meer gaan duren. Ik zit nu met het nummer van de huisarts voor mijn neus, maar heb nog niet gebeld. Aan iedereen hier heel veel sterkte en natuurlijk heel veel geluk.
vanochtend een test gedaan maar negatief. ik ben al 2 dagen over tijd... heb geen gevoel dat ik ongesteld word maar de bekende symptomen voor zwangeschap heb ik ook niet...
goedemorgen dames, angilla, heel veel succes vandaag met de uitslag! @karagoz, je zou morgen of overmorgen nog een test kunnen doen. heb wel eens van vrouwen gehoord die pas na de 5 weken positief testte. Succes! @mime28, heb je de huisarts al gebeld? wij mogen morgen weer naar het ziekenhuis voor een fm. ben heel benieuwd en hoop dat vrijdag of zaterdag de IUI gaat zijn. we zullen het zien. groetjes marjolein
Hoi ik zit zelf al weer in ronde 14 na mijn curretage het wil niet echt lukken volgende week 10 november een afspraak bij de gyneacoloog heb op 1 oktober 2008 een curretage gehad na een zwangerschap na 10 weken.Ik temp en gebruik ovulatietesten. Dit vind ik echt frustrerend hoop dat de gyneacoloog kan helpen. Liefs Esther