Misskeita gefeliciteerd met jullie dochter en wat een mooie naam! Miepje! zet hem op! Het is me toch een Harry! En owee als ie niet harry heet
Olga, ja de wagen staat in elkaar hoor... Heb alleen weer verkeerde onderdelen bij de prenatal meegekregen, ben al een poos aan het tobben met die lui, iets minder...nu moet ik weer terug en sjouwen met die dozen..hmzzz... Balen dat je zo last van je darmen gehad hebt, vervelend he? Ik heb spastische darmen, heb ook regelmatig last. Hoop dat het vannacht goed gaat met Senna in z'n nieuwe kamer. Gerda, tuuuuuuuurlijk willen wij alles van Miepje weten... Bedankt voor de update & Betty Boop ook natuurlijk! Yep, ik heb ook graag het adres van misskeita... Mve, de wagen is zwart, (vroeg jij toch?) en dan wil ik er de roze wallaboo voetenzak bij..8)
Mamabeer, zei jij nou dat je ook de Phil&teds had? Niet zo tevreden over? En kan er een voetenzak in? Hij lijkt me heel handig maar dat moet ik natuurlijk nog gaan ervaren. Alieke, ik heb ook erg getwijfelt, wel of niet een duo wagen. Maar Liv laat haar oortjes vaak thuis, dus ik vind het fijn dat ik d'r dan "vast kan zetten"..Hoe is het met je meiden? Heb je nog een leuke foto?
mag ik ook het adres van Miep en Misskeita?? Ik zit heerlijk in mijn pyama met mijn zoon op de arm. Hij is zo lekker tevreden.
Wij willen een speelhuisje voor Liv gaan kopen voor d'r b-day (voor buiten) het allerliefste hout... Iemand tips? goed merk, goede site? Deze lijkt me wel wat.. Speelhuis van WICKEY, Houten kinderspeelhuis, speelhuisje
Hello ladies, hier een kersverse, trotse mama Zie dat Salapio het buddy-nieuws al had gebracht. Gistermiddag om half 5 is mijn prachtige dochter Sarah Fadima geboren. De bevalling was echt heel pittig, vooral omdat ik erg ziek was door de zwangerschapsvergiftiging. Ik ben tijdens de weeen een paar keer óut' gegaan. Maar uiteindelijk heb ik het met mijn mams als supercoach toch voor elkaar gekregen! Sarah is echt heel klein, maar zooooooo mooi en heel zoet. Ben trots op mijn meidenclubje. Lig nu nog bij te komen in het ziekenhuis. Hopelijk mag ik morgen of dinsdag naar huis. Zie dat veel mensen mijn adres willen. Me love post Hahahaha. Ik zal mijn adres zo even PB'en aan Essebes @Miep: zet 'm op!!!!
ik heb ze voor ze allebei een voetenzak bij de phil en teds maar ik kan je een tip geven koop deze niet van phil en teds! ik heb er eentje van phil en teds en moest er 79 euro voor betalen terwijl ik een merk loze heb voor de ander en die past er ook goed in en lijkt bijna hetzelfde. Als de kids wat ouders zijn is het een goeie kinderwagen maar voor met baby vind ik het 3 keer niks. Nu hebben we Lex en Ryan erin.Quinn doe ik er pas in als hij in het achter zitje kan want met de reiswieg was echt niks en daar past hij nu al niet meer in. Maar volgende maand kan hij al in het zitje dat scheelt. en ik he er best spijt van dat ik de reiswieg erbij heb gekocht die was weet ik hoe duur en hij heeft er misschien 4 keer ingelegen
Misskeita gefeliciteerd met je dochter. Wat knap dat je nu alweer wat op het forum typt na zo'n zware bevalling. Hoeveel woog je meisje? Reageerde Hanah leuk op Sahra? liefs Sam
Misskeita super te horen dat alles goed met je gaat , en helemaal blij en super trots op je kleine meisje. Nogmaals van harte gefeliciteerd. Hopelijk mag je snel na huis en en kun je genieten van je kraamtijd.
het allerliefste hout ,, klinkt wel leuk trouwens had het nog niet eens gezein ,,jij ziet ook alles sanneke
misskeita, leuk dat je ff komt posten. En fijn dat je moeder je zo goed gecoacht heeft! essebes, wil je mij het adres ook pben? groetjes