Volle maan heeft ook hier verder niks gedaan Wel slecht geslapen, veel menstruatiekrampjes. Vanmorgen flink aan de diarhee geweest (sorry meiden) nu worden de krampen wat feller en komen ook vanuit mijn rug. Nog geen regelmaat te vinden. We horen het vanmiddag verder wel, eerst om 13.00 naar het lab voor een toxic, om half 2 voor CTG en 14.00 naar de gyn.
Ikke blond hoor maar 2 november (volle maan nacht) was toch afgelopen nacht, 2 novemer begon toch afgelopen nacht om 00.00 ?
Weetje... en het is de grootste volle maan van 2009, doordat de maan 40.000 km dichter bij de aarde staat dan normaal, hetgeen wordt veroorzaakt door de ellipsvormige baan van de maan... ja ja... dus laat die baby's maar komen
Goedemorgen!!!! Als het dan toch nog vanacht volle maan is nog een kans hahahahaha afgelopennacht helemaal niks bijzonders. Zit hier zoals jullie vaker zeggen dus dik op de bank zp te lezen en ATWT te kijken. Mijn kleine meid die voel ik nog zo goed, ze beweegt echt heel erg veel, soms zeg ik wel eens dat ze mag gaan slapen, maar luisteren doet ze nog niet echt. hahahahaha als ze nog druk is wil dat dan wat zeggen over het bevallen, worden ze eerst rustig? voor het zover is ?? Als ik ga douche word ze juist rustig. Wie was het over harsen en scheren?? mijn hub weigert:x cavia te doen, snap ik ook wel weer maar wil het zo graag netjes weg hebben. of is dat gek??
Miss ik heb mijn berichtje gewist hoor!!! Maar nu weet ik wel de naam Zonnetje heb je geen spiegeltje??? Ik doe het een beetje op gevoel. Die kleine van mij was gister de hele dag druk.
whaha lautjuh.. thnx.. had ook niks moeten zeggen LoL Yep jij, ik en stephan weten het..whaha wat een eer niet!!
hier is de kleine savonds en snachts superaktief..overdag slaapt ie volgens mij... zonnetje op de bank dag een beetje uitzitten, wordt je er niet loom van? Merk dat ik daar niet zo goed in ben..
@ Lautjuh.. Toch ook maar even mijn eigen bericht aangepast, was toch wel de kat op het spek binden whahaha Maar chapeau... nou weet ik wel dat jij in ieder geval mijn berichten leest!!! whahah
Suusje, ik ga me er steeds meer aan ergeren, steeds minder om te doen, geen inspiratie om mezelf bezig te houden bah, iedere dag leef ik alweer toe naar het weekend, war meer aktie in zit
ben blij dat ik niet de enige ben zonnetje.. voel t ook zo..ben dus echt heel blij dat mijn vriend iid geval 2 daagies om me heen is nu. samen is toch ook wat meer aktie merk ik! oehhhh miss heb je berichtje ook gelezen..heeft ze de naam geraden??
meiden ik kom nog ff inbreken want als het goed is gaat ons echte leventje zometeen beginnen het gaat zo super goed met mij en Délano ondanks de ks loop ik al vrolijk inde rondte en heb ik weinig tot nergens last van ook niet eens vloeien wat is dat heerlijk...................dus ze hebben nu me bloed afgenomen en w8 nu op de uitslag en als die goed is 99%kans dan gaan wij vandaag al lekker naar huis!!!! meiden die bevallen zijn of nog moeten succes komm vanavond wel wat fotos spammen