Klinkt heel goed...de clomid ligt al klaar hahah...die ligt binnen handbereik... En voor andere problemen zoals financieen klinkt dit ook niet slecht...zal eens gaan beoordelen wat die sleutels dan kunnen zijn.....misschien wel in de krant die hier naast me ligt...(binnen handbereik) Die euh gouden sleutel....waar ligt die hahahaha Bedankt he meis...dat is goeie moed in een berichtje!!
Ok, nog te gaan; priscillaq, minifien, yaraah en kris. De rest is voor een volgende keer! Priscillaq, you're next
spannend ik wacht ben heeeeeeeeeeeeeel erg benieuwd hoop dat het een goede is groetjes pris ps alvast gefeliciteerd met je verjaardag
niet... hij heeft afgezegd met een smoes blijkt dus dat er heel veel dingen niet kloppen, dus ze heeft hem geblokkeerd
Priscillaq, ik trok voor jou "Het klaverblad", deze kaart brengt goed nieuws. --> De kosmos is u momenteel goed gezind, u bent gelukkig en dingen gaan zoals u wilt. Maar u moet ook uw eigen geluk creëren door u in te spannen. De omstandigheden zijn nu gunstig voor het verwezenlijken van uw verlangens. Toch moet u nog moeite doen voor dat droomhuis, die droomauto, uw droompartner enz. Maar u kunt erop vertrouwen dat u het juiste pad volgt en op weg bent naar huis, daarmee steeds dichter bij uw ware zelf komend. Uitdaging; Hoe definier ik geluk? Wijsheid; Na pech komt geluk
ehhhh, ik mag toch hopen dat ze hiermee niet bedoelen dat ik moet stoppen met het proberen zwanger te raken, want dat was ik voorlopig nog niet van plan eigenlijk.
oeh lang verhaal...hij heeft afgezegd...zei dat zijn vader was opgenomen...maar bleek achteraf niet zo...en nu heeft ze geen contact meer...hij schijnt ewl meer te hebben gelogen.... jammer he....
Zo heb ik het niet eens bekeken, hmmmm nou als je het zo bekijkt...............wie weet................
Minifien, ik trok Voor jou "de slang". --> luister naar uw geweten en spirituele gevoel als u een keuze overweegt die te mooi lijkt om waar te zijn. De verleidelijke energieën van overdaad, verslaving en zelfdestructief gedrag liggen op de loer. Val niet voor mooie praatjes, u hebt vermoedelijk gelijk, dus pas op voor addertjes onder het gras. Laat u niet beheersen door uw zwakheid en pas op voor iemand die zich voordoet als een vriend. Uitdaging; Wat doe ik dat strijdig is met mijn persoonlijke waarden? Wijsheid; Omarm de slang en u wordt gebeten.
Ik heb nog nooit echt geskied, wel eens op zo'n beweegbare oefenbaan gestaan, maar het is wel een apart gevoel hoor van die skischoenen met ski's aan.
Oei!!! Dat wordt oppassen geblazen.. Ik weet niet waar deze kaart op doelt maar zal er eens over nadenken!