@ all: nee, ik ga niet een andere test kopen. Vind het echt zonde van het geld. Ik KAN niet zwanger zijn en die van net was toch echt negatief. Ik ga er dus vanuit dat het gewoon een foutje was. @ Babii (geloof ik... ): het is een of andere vage test die ik via marktplaats heb. Vond ze toen ook al niet zo betrouwbaar, maar vond dat niet zo erg. Wil gewoon de tijd doorkomen en elke dag een ovulatietestje kunnen doen En dat kan niet met die van KV ofzo, daarvoor duurt het veel te lang (ben nu al 50 dagen ovutestjes aan het doen). Dus wilde gewoon goedkope testjes en ik vond het niet erg dat ze niet betrouwbaar waren Kreeg daar 10 zw. testjes bij en deed er daar per ongeluk eentje van.
@ Mamma chan, leuk dat je al een zoontje hebt! En ik geloof meteen dat je weet wat weeën zijn als je ze hebt, maar ik kan me er nu nog niets bij voorstellen. Je leest zoveel over voorweeën enzo, maar geen flauw idee. @ Marb, dan zal het idd wel aan het testje gelegen hebben.
zucht........nog niet ongesteld..........nou kom op zeg! dan kunnen we verder. Duimen jullie voor morgenochtend dan? Kan ik eindelijk bellen. Zucht.
jep. die ligt lekker in bedje tv te koekeloeren. Dik verband om zijn knie. Heb m zostraks even met de pootjes in bad gezet (tot de enkels), hij had bevroren voeten! Klein stukkie kan ie lopen, maar been mag niet gebogen worden deze week. Ben dus al lekker aan het zorgen hier! T wordt nu wel tijd voor je hoor! Kun je je nog een beetje bewegen? Pff, een LF van 12 dagen met deze temp. Tis ongelooflijk maar helaas waarheid. Help met hopen dat morgen de dag is waarop we weer verder kunnen. Ik ben een beetje bang dat die verkleving er weer opnieuw zit en dat ik morgen niet ongesteld word. dan zou ik ech terug bij af zijn. heb geen aanwijzingen dat het zo is, ben er gewoon beetje bang voor. Tot morgen allen!
Loe, zorg dan maar goed voor hem deze week! Dan mag hij dat over een tijdje doen als jij zwanger bent Maar hopelijk knapt hij snel weer op! Het gaat allemaal wat moeizamer, maar ik kan me nog goed bewegen hoor! Ik kan zelfs nog fietsen Lopen gaat wel moeizaam, veel last van mijn rug. Maar na Sannehai die vanochtend bevallen is en Sterre die nu bezig is (kreeg net een sms-je) begint het bij mij wel meer te kriebelen, ik wil ook Probeer echt nog een beetje positief te denken en niet te veel op de zaken vooruit te lopen! Je hebt grote kans dat je morgen ongesteld wordt, je lf is meestal zo'n 12 dagen toch? Ik ga in ieder geval heel hard voor je duimen en hopen dat je morgen ongesteld wordt en dat je dus weer verder kan!!! Slaap lekker in ieder geval!
Ik duim voor een ongi voor Loe ! * DUIM * DUIM * DUIM * DUIM * * DUIM * DUIM * DUIM * DUIM * * DUIM * DUIM * DUIM * DUIM * * DUIM * DUIM * DUIM * DUIM * * DUIM * DUIM * DUIM * DUIM *
Mosa, ik kan me je gevoel helemaal voorstellen. Maar als je kunt, geniet er toch nog maar even van, tis zo voorbij. Ik neem aan dat jouw bevalling namelijk hartstikke voorspoedig gaat! Wedden? B.fly, thanx voor het duimen! Lief. Tot morgen, trusten all.
Hey meiden, FF heeft mijn ei op dag 11 gezet... Maar op dag 11 had ik een positieve ovulatietest, kan die dan echt gesprongen zijn op dezelfde dag..?? Had zelf giga buikpijn afgelopen zaterdag ochtend (in de nacht van vrijdag op zaterdag nog geklust)... Zal wel te laat geweest zijn dan. Maar dacht evht dat k me ei had op zateradg ochtend (ovu test was toen ook negatief)... Waar kwam die pijn dan vandaan? En wat denken jullie wanneer me ei is geweest? Overigens was gisteren mijn temp 36.9 en vanochtend 36.8.... Gaat niet echt lekker met die temp
goedemorgen meiden, @BFL: ging jij vandaag nog testje wagen??? @Babii: echt erg hoor die onduidelijkheid @Mosa: En hoe voel je je nu? @hier: FF heeft mijn ei verplaatst naar dag 15 (net zoals vorige ronde). Had gisteravond plots zo'n giga steek in mijn linkerzij, kon gewoon niet blijven rechtstaan van de pijn. En had ook wittige klodderige afscheiding (sorry voor de details)
@ All, hier temp 37.1 .. Verder geen duidelijkheid Krijg vanmiddag testje binnen, die doe ik morgen en donderdag 1. Als daar niks uit komt wacht ik mijn ongi af. Heb mijn ei dan wel gekregen waar het kruis zit. Dus zit nog 3 dagen voor me NOD ..
Goedemorgen, @ Loe, nou, ben benieuwd of het al doorgezet heeft bij jou! Ik hoop het! En ik geniet er evengoed nog wel van hoor, en over die voorspoedige bevalling, GRAAG @ Babii, alleen op basis van je temp zou ik denken dat het kruis van FF goed staat, het zou idd ook kunnen dat je eisprong op dezelfde dag was als je positieve ovulatietest. Maar hij kan ook die dag erna gesprongen zijn. @ Yaraah, ik denk dat het kruis zo goed staat! @ Butterfly, spannend meid, ik ga heel hard duimen voor een positieve test deze week! @ All, hier nog alles rustig
Goedemorgen. Mosa van harte met de 40 weken!! Sorry, maar even ego: FF heeft mijn kruis weggehaald!!!! Omdat mijn temp na ei zoveel nu lijkt op pre-ei temp duurt m dit te lang, de lage na ei temp. Ik heb dus nu volgens FF geen eisprong gehad EN ben ook nog niet ongesteld. Snik.
Hoi Meiden, Ricmar: Hoop dat je bloeddruk snel weer op normale peil is. Idd vreemd dat dit niet regelmatig is gecontroleerd als je al in de MMM zit. Loe: Ik duim ook voor je hoor dat je ongesteld wordt. De bezorgdheid over je lichaam kan ik enigszins begrijpen. Echt balen hoor. Fijn dat het goed verlopen is met Loeman! Marb: Wat een ***streek van die test zeg. Het was misschien een kort, maar wel krachtig gevoel. Het idee dat je zwanger zou zijn. MC: lekker hoor dat je zwanger bent. Ik hoop dat de langstzittende hier (ook de anderen hoor) snel zwanger zijn. Sammie: Hoe sta jij er vandaag voor? Mosa: Fijn dat je zo relaxt bent, dat helpt meteen mee schijnt als de bevalling echt daar is. BF: Duim duim duim duim Babii: Wat onduidelijk zeg. Oef, das niet makkelijk. Ego: vannacht is Mees weer aan het spoken geweest. Oef. Moe moe moe, en tempen heeft geen zin gehad, dus heb dit ook niet gedaan. Deze cyclus tempen is een desaster geworden. Leek mij zo mooi om drie cyclus temps te hebben voor vanmiddag bij de FA! Het mocht niet baten. Zoals ik al had gezegd, dit word/is vast een spek en bonen cyclus. Verder vannacht EINDELIJK zonder kous kunnen 'slapen' en dat was wél erg lekker. Vanmorgen snel weer aan getrokken en netjes die medicijnen genomen, want ik voel pijn en zie een rode streep van boven naar beneden (of andersom ) lopen. Ik voel ook zwelling. Hoop dat dat snel voorbij is. Is er toch wat ontstoken. Nouja, ik hoop dat dat snel over gaat. Oja, trouwens pas nieuwe bank gekocht, die mag weer terug want er is al een veer gesprongen. Baaaaalen. Mees, die loopt steeds meer. Tussen de benen en handjes vast, dan raced hij enorm. Erg leuk te zien zo'n trots koppie. Meiden sterkte met de situatie waar ieder in zit. (Ik loop er NOG naast en kijk er naar).