Zojuist gebeld met de bloeduitslag. Volgens mij is Irma er niet, dus ik kreeg zo'n Duits juffertje aan de lijn. Weet nu eigenlijk nog niets over de uitslag Mein deutsch ist nicht so gut... Ze zei in ieder geval dat dr. S had gezegd dat ik morgenochtend weer een ovulatietest moest doen en ongeacht de uitslag moet ik bellen. Wat ze dan morgen willen als de uitslag negatief is is me dan een raadsel Na ja, dan moet ie maar positief zijn morgen
@Silvia; pff..wat was het spannend voor jullie. Wel fijn dat je direct een echo kreeg. @Klingel; ik zal voor je duimen! @Sikki; moesten jullie voor een follikelmeting helemaal naar Dusseldorf? Dat is inderdaad een hele onderneming voor 15 minuten. En komend weekend de tp? Spannend! Wij moeten 4 a 5 dagen voor mijn volgende menstuatie naar Dusseldorf voor een gesprek/uitleg. Wanneer moet je dat met medicijnen/spuiten beginnen? En hoelang duurt het dan gemiddeld tot de punctie?
@sikki: hm, fremd. maar zorg dan maar dat je morgen irma of U of S te pakken krijgt, dan komt t helemaal goed mit dein deutsch! @U of S: ik wil graag morgen 1 van beiden spreken. U (die ik aan de lijn had vanmorgen) zei ' prima hoor, ik ben er de hele dag ' maareh, ik hoefde dus geen afspraak te maken, vraag ik gewoon naar hem voor/na TP? @lieke: het wisselt een beetje. meestal begin je op dag3 met de stimulatie, ik weet niet wat je gaat krijgen? en dan houden ze je in de gaten qua groei van ei(tjes) ga je voor elke echo naar DD? of probeer je de echo's elders te doen ivm reistijd? mijn ei komt altijd heel snel, dag 12/13, maar het kan best dat jij langer nodig hebt, gemiddeld is toch wel wat langer. de punctie is vlak voor je eitjes springen, en de TP is tussen 2-4 dagen later. spannend allemaal he!
Meestal moet je een paar dagen voor je menstruatie voor een uitgangsecho komen. Dan wordt er gekeken of alles rustig is (geen cystes, dun bms e.d.) en of je kunt beginnen met stimuleren. In DD wordt meestal het korte protocol gevolgd. Dat houdt in dat je eerst start met het stimuleren met FSH (Puregon, Gonal-F of Menopur) en pas later begint met het afremmen (Cetrotide of Orgalutran). Afhankelijk van hoe je reageert op de hormonen kun je in ongeveer 14 dagen spuiten klaar zijn voor de punctie. Dan krijg je afsluitend Pregnyl. Je zult bij je afspraak dus een uitgangsecho krijgen en de uitleg over je schema + bijbehorende medicatie. Dr. S kijkt echt wel naar je persoonlijke situatie waardoor je meestal een op maat gemaakt schema meekrijgt.
@Klingel en Sikki: bedankt voor jullie antwoorden! Het is inderdaad allemaal best spannend. Zeker omdat we nu plotseling IVF gaan doen. We hebben nog een hele tijd gehoopt op meer van dezelfde donor, zodat we gewoon k.i. kunnen doen. Ik zie er niet tegenop, maar vind het wel spannend. Hoe zal mijn lichaam reageren? Hadden/hebben jullie veel last van de hormonen? Heb het idee dat ik er nu een beetje te nuchter over denk.. Gelukkig hebben we een fijne gynaecoloog bij ons in het ziekenhuis. Ze wil ons met alles helpen, en we hoeven dus niet voor alle echo's naar Dusseldorf. Sikki, bedankt voor de 'tip' van de uitgangsecho! Wist ik niet, dus dat was anders wel een 'verrassing' geweest. Niet dat ik ooit onvoorbereid naar een gynaecoloog ga, haha.... Vandaag met de verzekering gebeld. Nou...ik geloof dat ik de enigste in Nederland ben, die IVF in Dusseldorf gaan doen... Ze konden me helemaal nergens antwoord op geven.... We moesten maar gewoon toestemming aanvragen...we wachten af. Krijgen jullie alles vergoed? Hoeveel kost IVF in Dusseldorf eigenlijk ongeveer? Wij hadden al geld gespaard, omdat we er rekening mee hielden dat we weer opnieuw donorzaad zouden kopen en dat is ook niet goedkoop. Bedankt voor de info meiden!
@lieke: bij welke verzekering zit je? je moet meestal een aanvraag voor behandeling buitenland aanvragen, en de meeste verzekeringen vergoeden dat (bijna) helemaal! een begeleidende brief met de verklaring voor je DD keuze wil ook nog wel eens helpen. wij krijgen zelf misschien alles, en anders 80% vergoed, want we gaan via wirdum (bij leeuwarden) en die heeft nou net geen contract met menzis. irritant is wel dat je het moet voorschieten: dat was vorige maand even 3300 (ICSI met alles erop en eraan) van de spaarrek af.. en nog niets terug gezien van menzis. @mijn cryootje Aleentje: ze heeft de dooi helemaal goed overleefd! we gaan dus om 1200 vertrekken, en om 1500 krijg ik haar, gezellig! smak maar dat is wel te doen opzich.
super Klingel... heel veel plezier met het ophalen van Aleentje en ik hoop dat ze in een mooi warm nestje komt en daar even 9 maandjes blijft zitten!!!
Lieke, ik was voor ICSI 2500 euro kwijt. Volgens mij is IVF iets goedkoper. Heb ook eerst toestemming moeten krijgen van Menzis en vervolgens de mededeling dat de behandeling in het buitenland tot een max van ongeveer 2700 euro wordt vergoed. Dus in principe wordt alles vergoed. Klingel, super!!!!!!!!! Je ligt denk ik nu met de benen wijd om Alleentje te ontvangen Hier nog geen positieve ovu-test. Grrrrrrrrrrrrrrrr Nu zit ik dus toch in de knel met m'n werkbezoek naar Frankrijk maandag en dinsdag. Hoop dat ie morgen echt positief is, dan zit er misschien nog een kansje in dat Bartje zaterdag opgehaald kan worden (mits ie natuurlijk weer terug in het land der levenden komt).
@Klingel: Succes vandaag! Zal voor je duimen! @Sikki: Wat een gedoe met de ovulatietesten...Bij mij geven ze dagen van te voren al een lichtgekleurd streepje aan en dan maar er achter zien te komen of het streepje rood genoeg is of dat we nog een dag moeten wachten.. Werd er altijd gek van. Maar bij een terugplaatsing van een cryo gebeurd dit direct na je ovulatie? Hoop voor jou dat je morgen een positieve test hebt. Wij zijn verzekerd bij AveroAcmea. Zou fijn zijn als ze alles willen vergoeden! Goede tip om een brief erbij te doen waarom we voor DD hebben gekozen, gaan we doen!
@Klingel.... hoe is het gegaan vandaag??? heb je ook foto's meegekregen? we gaan nu hard voor je duimen dat je emmy mooi blijft plakken , mischien deelt ie zich nog wel een keer wie weet op naar een positieve test over 14 dagen..heel veel sterkte met die verschrikkelijke wachtweken. ik ben in gedachten bij je lieve groetjes silvia
thanx liefjes! Aleentje was... een A, een 10!! ik ben nu al een trotse mama maarja, ik verwacht niet teveel hoor ... we zullen zien. zal erg mijn best doen om een fijn en welkom nestje te zijn, en volgende week woensdag mag ik al bloedprikken, dus de tijd gaat nu al snel @sikki: nog geen posi test? MOK! maar, stel hij is woens posi, dan is het zaterdag ophalen he? zijn ze ook op zondag open? en wat doe je anders? qua werk? of ronde verder? neeej dat mag niet! trouwens, vandaag dagje dussel ervan gemaakt: grote leuke stad zeg! met onwijs lekkere sushibar (nu het nog mocht! ) kusss
JOEHOE!!!!! Een positieve ovulatietest! Vrijdag gaan ze Bartje weer tot leven wekken en dan zaterdagochtend de tp! Moet 's ochtends wel eerst bellen of ie wel verder heeft doorgedeeld. Weer een stapje dichterbij Klingel, succes meid. Hou je vast. Ik kom er hopelijk zaterdag naast zitten!
jodelahitieeee het gaat weer goed hier... Klingel een A-top Aleentje..... (ik duim hard) Sikki een positieve ovu test.... dus Bartje komt eind van de week in zijn nestje? wooow!!! ik voel weer een boel positieve vibes hier! Succes ladies
Nou met zoveel posi vibes kan het inderdaad niet meer stuk op dit forum joehoe!!!!!! allemaal op naar een posi test.. @Klingel volgende week woensdag al een bloedtest wauw....wat snel zeg.. @ mezelf...ik heb nooit hoeven bellen of de cryo's goed ontdooid waren...raar eigenlijk. Hier alles lekker rustig geen rare kleuren verlies meer dus weer volop positieviteit hiero !!!!!! Dames zet hem op allemaal hou het nestje lekker warm . lieve groetjes silvia
Wat een goed nieuws allemaal! Ik krijg er helemaal kriebels van, moet nog ff geduld hebben. 17 nov mogen wij naar DD en een week later kunnen we beginnen...
@ korte update ik heb foto's geplaatst in mijn albums... wist eerst niet hoe het werkte vandaar @Lieke veel succes de 17e en vooral de week daarna als jullie mogen gaan starten
Silvia, dat komt omdat wij er maar eentje hebben. Er is helaas geen backup voor Backup Bartje Als ie het niet overleeft hoeven we ook niet te komen... Lieke, wat kun je er dan ineens zin in krijgen he! Vorige week was ik nog helemaal down, maar nu heb ik weer helemaal goede zin!
Silvia; wat een mooie buik heb je al! Wauw! En het voordeel van vruchtbaarheidsbehandelingen is dat je vanaf het hele prille begin al echo's hebt, haha. Heeft het toch nog een 'voordeel'. Leuk om je foto's te zien. Sikki: gek he dat je 'zin' kunt hebben in een IVF, nouja eigenlijk in het doel van de behandeling. Ik kan haast niet wachten...