whahaha geweldig dit! Ik werkte tijd geleden bij een internationaal kantoor en kreeg een Engelsman aan de lijn, hele onaardige man. Dacht bij mezelf: wat een SHIT-vent! Vraag ik aan 'm: what is your name; is it mr SHIT? En het leek er niet eens op! Nou toen viel ie helemaal zowat flauw aan de andere kant van de lijn
Niet zo zeer een opmerking maar meer een actie: Wil ik naar een collega zwaaien, steek ik vol mijn middelvinger naar 'm op
haha, wij waren twee weken geleden een weekendje naar Utrecht. Wij zouden dat zelfde weekend ook naar de Ikea in Groningen. Had mijn man voor de zekerheid ook even het adres van de ikea in Utrecht opgezocht. Dus tom-tom zegt keurig bestemming bereikt.. en wij staan voor de ikea ipv Hotel. Had hij dus het verkeerde adres in getypt!
Heerlijk topic! Voelde me vandaag niet lekker, dan is niets zo goed als ff flink lachen. Mijn domste opmerking is al weer van een paar jaar geleden. Ik zat samen met een vriend in de kantine en hij was een broodje kroket aan het eten. Het drukte nogal hard, en ik zag het misgaan, dus ik waarschuwde hem: "Niet zo hard knijpen, want dan spuit het eruit!" Waarop hij met een stalen gezicht zegt "Maar dat vind ik juist zo lekker!" Zucht, waarom denk ik niet na voordat ik dingen zeg?
Mijn beste vriendin is best een tutje. Beetje arrogant, nageltjes gelakt, haar perfect gestijld, altijd vriendelijk en hoge hakjes aan. We waren een keer samen in de H&M en ze werd geholpen door een verkoopster. Mijn vriendin was blij want ze had eindelijk de goede maat spijkerbroek gevonden. Ze pakt die spijkerbroek, steekt haar lange gelakte nageltjes en haar kin de lucht, loopt weg en zegt met een big smile: "Bedankje!" Een soort van mix van bedankt en dankjewel. Ik heb nog nooit een verkoopster zo verward zien kijken...
Dit is echt zoooo grappig, ik zie dat helemaal voor me! Ik zat een tijdje terug in de kroeg, zat er een man naast mij heel luid een gesprek te voeren, dat ie allemaal onderzoeken en scans moest krijgen omdat ie steeds zo'n hoofdpijn had, dus hij zou de volgende dag de gynaecoloog wel even bellen... En een meisje wat vroeg of ze de telefoon even mocht gebruiken. Tuurlijk mag dat. er stond daar nog zo'n ouderwetse draaitelefoon, dus zij loopt daarheen, kijkt en begint te zoeken en te zoeken. Dus wij; wat zoek je nu? Ja, de telefoon natuurlijk! Het kind had nog nooit een draaitelefoon gezien, haha. Wat voel je je dan oud! Op mijn werk heb ik veel te maken met mensen met een lage intelligentie en da's heel grappig als die gezegdes gaan gebruiken... Dan krijg je mensen die "de kippen in het hoenderhok gooien!"
Eindelijk eentje waar ik me in kan vinden... Ik woon sinds 14 jaar in de randstad ipv in Eindhoven. En als mn moeder hier geweest is moet ik altijd weer even aclimatiseren (= afkicken van mn brabantse bekkie en weer gewoon abn praten) en dan wil er idd ook nog wel eens zoiets uitkomen als dat nog niet helemaal gelukt is
Ah die is echt sneu! Heel stom vind ik het trouwens niet, ik vind het niet raar dat je op je 15e niet weet wat een vrijgezellenfeestje inhoudt en hoe dat geregeld wordt. Maar je voelt je inderdaad wel knap lullig achteraf!
O ja nog één! Mijn zusje had vroeger Pink Panther als knuffel en die noemde ze altijd Pikkie. Toen ze net kon praten, liepen we over de boulevard en ze had Pikkie ook weer bij zich, maar die sleepte over de grond. Roept ze keihard over de boulevard: "Papa kijk! Mijn Pikkie sleept over de grond!"
Oh ik weet nog een leuk van de vrouw van mijn neefje! Heb ik zo om moeten lachen! Ze zei een keer dat ze teveel op haar hooivork had genomen Klinkt best logisch als je het zo hoort maar het klopt natuurlijk niet (het moet zijn 'teveel hooi op je vork nemen'). En het erge is dat ze lerares is op een basisschool (sorry als je hier meeleest!!!)
Ik ben ook kapioen in domme opmerkingen/vragen... Er staat vaak een vrachtwagen langs de weg, zo'n mooie blauwe met een tekening en wat tekst. Vraag ik aan m'n vriend: wat vervoeren die eigenlijk? Vind dat echt een mooie vrachtwagen! Hij: 'Schat, er staat een tekening van een champignon op en er staat in koeie letters CHAMPIGNONS. Geen idee wat het kan zijn!' Hij lag natuurlijk in een deuk en herinnert mij er steeds aan als we die vrachtwagen tegenkomen. We waren dit jaar op vakantie in Oostenrijk. Net aangekomen, wilden we even iets drinken en eten in het plaatselijke café. Die meneer van daar probeerde een praatje te maken, dus ik in mijn beste Duits praatte vrolijk mee. Vermits het de week ervoor erg hard had gehageld in Oostenrijk, vroeg ik mij af of het daar ook zo hard had gehageld. Maar de meneer verstond mij niet zo goed want 'hagel' in het Duits is blijkbaar ook 'hagel' en niet 'eiskugeln' (= bollen ijscrème). Mijn vriend kwam niet meer bij...
We waren laatst in de dierentuin en stonden by een soort aap.. zegt mn man oh dit is .... ik zo nee hoor , dit is een klavteren kijk maar staat op het bord. Hy zo : oh ja? Dus we lopen samen naar het bord toe staat er boven idd het soort aap wat hy noemde en daaronder : klimmen en klauteren hahahahaha toen viel het kwartje. Ik had klauteren als klavteren gelezen en dacht dat de aap zo heette Hy heeft er meteen een foto van gemaakt en we hebben er de hele terugweg nog om gelachen!
Hahaha ik lig dubbel hier ! Ik heb er niet zo'n hadnje van, maar mijn oma wel! Liepen we al een hele tijd terug langs een paar kelderboxen bij mijn oma in de buurt..Stoot ze me aan met haar elleboog en begint te fluisteren: "kijk, daar staan twee hormonen" hihi in plaats van mormonen. Ik dacht dat ik dood ging van het lachen hahaha
Ik had vroeger een vriendin die bij het zien van een beeld van de dikke en de dunne heel enthousiast uitriep: "Hey, daar heb je Charlie en Chaplin!" Ik kwam natuurlijk niet meer bij.
Toen ik een jaar of 8 was gingen we naar het Madame Tussauds. Op een gegeven moment zag ik daar een meisje aan een tafeltje ziten, mijn moeder vertelde dat dit Anne Frank was. Ik vroeg toen heel serieus waar Frank dan was, ik had altijd An en Frank verstaan
Snoozie: Bij "tossen" pieste ik bijna in mijn broek zeg! GE-WEL-DIG! Hier een man die standaard alles spreekwoorden en gezegdes door elkaar gooit! Slangetjes onder het gras etc. etc. etc. Ik moet altijd zo lachen...hij vindt het minder. Tjah, gebruik ze dan niet